Jump to content
Dogomania

POZNAŃ 2010 r


Hawanka

Recommended Posts

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nie z Krakowa, ale z Warszawy, względnie Radomia będę jechać citroenem berlingo, więc trochę miejsca będzie (aczkolwiek zabieram trzy psy, więc albo mała klatka, albo psiaki na kolanach, mam psiowoza więc spoko) dla kogoś chętnego, ze zwrotem części kosztów paliwa (LPG już powinno być do tego czasu ;) ), wyjazd raczej w piątek, nocleg we własnym zakresie, jestem w oba dni ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ATHENA']TERMIN PRZEDŁUZYLI DO 25 WRZEŚNIA -- ALE OPŁATY JUŻ 150 ZŁ ZA PSA ( jakby ktoś chciał dogosić )[/QUOTE]

Jessssuuuuuuu ..jaki altruizm ze strony Poznania -normalnie nie poznaję ich. Tylko 30 złotych drożej niż w terminie. Chyba się upiję z radości :)

Link to comment
Share on other sites

Dlatego ja się zdecydowałam tylko na jeden dzień, bez noclegu. Ale dojazd mam paskudny, co ja będę robić na dworcu o 3.00?! Mogę mieć tylko nadzieję, że wejdziemy późno i zdążę drugim pociągiem - planowo w Poznaniu 10.30. Ale nie lubię tak wpadać w ostatniej chwili, tym bardziej, że PKP ma często opóźnienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']sama jestem na etapie poszukiwania ale stwierdzam ze Poznań drogim Miastem jest....[/QUOTE]


Ja juz zarezerwowałam, ale przez to że po 2 dniach odpisalam na maila zastała mnie juz wyższa cena...
Przszukałam wszystko, kurcze naprawde ceny spore. Poszaleli :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Przez te ceny to związek i targi nie zarobią :roll:
Masakra Poznań musi pod każdym względem być najdroższą wystawą :angryy:[/QUOTE]

Dokładnie...
Oni sobie chyba nie zdaja sprawy że dużo osób przez to rezygnuje...
Ja się zdecydowałam tylko dlatego że chcę moje baby wystawić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Dokładnie...
Oni sobie chyba nie zdaja sprawy że dużo osób przez to rezygnuje...
Ja się zdecydowałam tylko dlatego że chcę moje baby wystawić :evil_lol:[/QUOTE]
Ja z racji koszmarnych cen też tylko jednego psa zgłosiłam i to w szczeniakach bo taniej. A chciałam dwa bo sędzia wydaje się ciekawy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Ja z racji koszmarnych cen też tylko jednego psa zgłosiłam i to w szczeniakach bo taniej. A chciałam dwa bo sędzia wydaje się ciekawy...[/QUOTE]
Ja zgłosiłam jedno baby na oba dni i dorosła na jeden - bo zmienili nam sędziego na koszmar więc stwierdziłam że szkoda mi pieniędzy a baby to co innego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Dokładnie...
Oni sobie chyba nie zdaja sprawy że dużo osób przez to rezygnuje...
Ja się zdecydowałam tylko dlatego że chcę moje baby wystawić :evil_lol:[/QUOTE]
A nie można do nich napisać albo w jakimś zebraniu uczestniczyć i coś zrobić z tymi cenami? Jesteście chyba członkami ZKP więc może jakąś petycję zróbcie albo co :P A tak z ciekawości to inne wystawy jakie mają ceny? Tak przeciętnie? Są naprawdę dużo tańsze?

Link to comment
Share on other sites

Dużo nie, ale są. Sam parking w poznaniu to 50zł/jeden dzień... Czyli dla kogoś, kto np. zgłasza dwa psy na dwa dni, z parkingiem to są mega koszty :] Jeśli kiedykolwiek miałaś do czynienia z ZKwP to zapewne wiesz, że nic z tym się nie da zrobić ;-) Pozostaje bojkotować, ale tytuł kusi.. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Dużo nie, ale są. Sam parking w poznaniu to 50zł/jeden dzień... Czyli dla kogoś, kto np. zgłasza dwa psy na dwa dni, z parkingiem to są mega koszty :] Jeśli kiedykolwiek miałaś do czynienia z ZKwP to zapewne wiesz, że nic z tym się nie da zrobić ;-) Pozostaje bojkotować, ale tytuł kusi.. ;)[/QUOTE]

Dokładnie, jakby to wszystko podsumowac to jest drożej.... Szczerze to szkoda mi tych 5 dych na parking gdzie mogę je wydac chociażby na coś dla psów :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...