Jump to content
Dogomania

Dafi i Tobiś w DT - szukamy domów!! 3 maluchy w DS:) DZIĘKUJEMY wszystkim za pomoc!!!


anett

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mmd']Nad tymi psami jakieś fatum wisi.
Dobrze, że mój ulubieniec Bizon nie był w centrum żadnej zawieruchy.[/QUOTE]

Ale pech ... niech to jasna cholera. No to ja nie wiem - wybijać je na fb, czy nie ? Kontakt z którymkolwiek DT ktokolwiek ma ?

Link to comment
Share on other sites

Z Kopciuszkiem jest kontakt, Tobi jest jak najbardziej do adopcji i intensywnie szukamy mu domu... z tym, że z Krkowa i okolic aby potencjalny DS mógł osobiście poznać Tobiego:cool3: Kopciuszek niby z nim pracuje wg zaleceń behawiorystki z tym, że w domu Tobi jest idealnym psiakiem, posłusznym a na dworze dalej ma jazdy w stosunku do innych psów...
E-S wysłałam maila.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']Dziewczyny, to jak macie kontakt z kopciuszkiem, to powiadomcie ją jakoś o tym wszystkim, szczególnie o konsekwencjach, po co jej opinia w szkole i prokurator na głowie.[/QUOTE]

A co się stało??? kurcze nie jestem w temacie przez egzaminy...
Tak sobie myśle że dobrze by było, żeby Kopciuszek się określił co dalej z Tobim, kiedyś jak się z nią widziałam jakiś czas temu, to Kopciuszek mówiła, że rozważa adopcje Tobiego, nie wiem czy to aktualne, ale mam wrażenie że jeśli to nieaktualne to lepiej będzie jak Tobi zmieni DT i to najlepiej Dt doświadczone, wydaje mi sie ze z Tobim nic wiecej Kopciuszek nie zrobi mimo uzyskania rad od najlepszych, najlepsze dla psa by było miejsce z behawiorystą/ szkoleniowcem, bądz osobą ktora zna sie na rzeczy, no ale to oczywiście wiąże sie z kosztami, ehhh
Boje sie ze pies w obecnych warunkach domu nie znajdzie i przy jego zachowaniu przy Kopciuszku...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny - mam prośbę. Miałyście te szczylki na DT. A teraz jest sunia 4 kg, która po śmierci swojego pana poszła na jego grób i tam urodziła dwa maluchy. Serce się kraje. Ktoś sierotę wywalił pewnie. Potrzebny DT na miesiąc, żeby te dzieci odchowała. W cuda nie bardzo wierzę, ale one się zdarzają, więc może...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/202366[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Ale że do kogo ? :D[/QUOTE]

hmmm, w zamierzeniu do Ciebie;) korzystając z adresu mailowego w Twoim profilu:lol:

Paulinko, Tobi jest do adopcji a główną kwestią jest jego dominujący charakter, gdyby nie dominowanie rezydenta pewnie już by został u Kopciuszka.
Odnośnie behawiorysty konieczne jest przynajmniej jeszcze jedno spotkanie na spacerze i zobaczymy...
Te psiaki są straszne zaburzone:shake:
Rozmawiałam wczoraj z Ritafi i gdyby nie ona Gabi wylądowałaby na 100% w schronie lub ponownie u weta do uśpienia!! Gabisia wygląda pewnie jak 6kilogramowa niewinność, jest kochana, nie schodzi z kolan, uwielbia się przytulać a demolkę potrafi zrobić jak 60kilogramowe bydle na dopalaczach... ma silny lęk separacyjny i gdy zostaje sama na 3min niszczy i gryzie wszystko - meble, ściany do wysokości wyskoku. Ponadto sika w nocy ale tylko na gołe panele, żadne gazety, podkłady, dywaniki, itp. w związku z czym gnijące panele są również do wymiany... Gabisia generalnie w ogóle nie zostaje sama, wszędzie towarzyszy Ritafi; jest oczywiście też zaborcza, człowieka musi mieć na wyłączność. Na spacerach początkowo był atak na wszystko co się rusza teraz z niektórymi psami bardzo fajnie się bawi, niektóre nadal chce zagryźć :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

:/ ...a wiadomo co z pozostałymi szczylami (u Radarka podobno ok, to może były jakieś wieści od właścicielki Bizona? ) ???
Myślałam, że trochę wzmożonej pracy i uda się je w pełni naprostować ...szkoda, że kobiecina tak późno "zdecydowała się uśpić całą rodzinę", gdyby tak wyciągnąć je miesiąc-dwa wcześniej... tak to jest jak ktoś kto nie ma pojęcia o psach bierze się za ich "hodowanie" :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tobiś był dzisiaj na akcji adopcyjnej w M1 dzięki uprzejmości i pomocy Ritafi:loveu: Bardzo dziękujemy!!! chociaż oczywiście oślina-Tobiś szansy nie wykorzystał i skutecznie odstraszał wszystkich zainteresowanych... Kopciuszek mówiła, że chętnych i zachwyconych urodą Tobiego było kilkoro ale jego zachowanie zniechęciło wszystkich do bliższego poznania...

Kopciuszek ma umówić Tobiego w najbliższym terminie na kastrację, zobaczymy może dzięki temu chłopak trochę ochłonie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='owca']:/ ...a wiadomo co z pozostałymi szczylami (u Radarka podobno ok, to może były jakieś wieści od właścicielki Bizona? ) ???
Myślałam, że trochę wzmożonej pracy i uda się je w pełni naprostować ...szkoda, że kobiecina tak późno "zdecydowała się uśpić całą rodzinę", gdyby tak wyciągnąć je miesiąc-dwa wcześniej... tak to jest jak ktoś kto nie ma pojęcia o psach bierze się za ich "hodowanie" :shake:[/QUOTE]


Kontakt z domem Bizona ma Lu_Gosiak; Gosiaku wiesz coś??

Owca ta ich 'pani' nawet nie wiedziała kiedy się Dafi oszczeniła!! "chyba to w maju było... " ale czy początek czy koniec miesiąca to ona nie pamięta:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']...
On chyba chce wszystkim powiedzieć, że nigdzie się nie wybiera.
....[/QUOTE]

Kopciuszek dokładnie to mówi, że Tobi jakby odstraszał obcych ludzi bo się boi, że ktoś mógłby go zabrać. W piątek ma kolejne spotkanie z behawiorystką, zobaczymy jak ocena postępów i dalsze zalecenia...

Link to comment
Share on other sites

Miałam przyjemność osobiście poznać Kopciuszka z Tobisiem:lol:Tobiś to chłopak z charakterkiem z nim chyba tylko poradziłby sobie zaklinacz psów:shake:reaguje bardzo agresywnie na obce osoby i to jest problem.Serdecznie wspólczuje Kopciuszkowi

Link to comment
Share on other sites

Po niedzielnym spotkaniu z kopciuszkiem obiecałam Gabisi ,że ją przeproszę na forum za wszystkie złe opinie jakie jej robiłam;)jej zachowanie w porownaniu do braciszka Tobiego to jet cud miod wybaczam Ci zjedzone ściany, zasikane podłogi i wiele tam innych,które poszły w niepamięć :evil_lol:niech ktoś mi poda maila to wyślę parę zdjęć aniołka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ritafi']Po niedzielnym spotkaniu z kopciuszkiem obiecałam Gabisi ,że ją przeproszę na forum za wszystkie złe opinie jakie jej robiłam;)jej zachowanie w porownaniu do braciszka Tobiego to jet cud miod wybaczam Ci zjedzone ściany, zasikane podłogi i wiele tam innych,które poszły w niepamięć :evil_lol:niech ktoś mi poda maila to wyślę parę zdjęć aniołka[/QUOTE]
ooo ja z checia:):) wstawie [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...