Jump to content
Dogomania

Dafi i Tobiś w DT - szukamy domów!! 3 maluchy w DS:) DZIĘKUJEMY wszystkim za pomoc!!!


anett

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

...tak sobie szukałam czegoś zupełnie innego i przy okazji sprawdziłam wątek - ale "mój" Bizonek aka Bobi ma dobrze!!! :D :D :D strasznie się cieszę! :D

Tobiś pięknie wyrósł! Jak zainteresowanie? Pyta ktoś o Tobiego? Pamiętam, że miał kilka wizyt "przedadopcyjnych"

Link to comment
Share on other sites

Bizonek ma rewelacyjnie:):)
o Tobiego nikt nie pyta..bylo kilka zainteresowanych ale albo rezygnowali przy pierwszej rozmowie, albo przy pierwszym poznaniu...niedawno anett rozmawiała z kopciuszkiem i kopciuszek stwierdziła, ze tyle czasu u Nich jest to raczej juz zostanie...jest po kastracji - i zdecydowanie poprawilo sie Jego zachowanie

Link to comment
Share on other sites

Nooo, wszystkie maluchy świetnie trafiły!!:lol::lol:
O Tobiego od dawna niestety nikt nie pyta ale jemu akurat też jest bardzo dobrze:lol: W porównaniu z tym co było na początku zrobił ogromne postępy ale nadal w stosunku do obcych może wystartować z zębami ze strachu; najważniejsze, że w domu jest idealny a przede wszystkim nie sika;)

Divia_gg wielkie dzięki za fotki Dafi!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']Nooo, wszystkie maluchy świetnie trafiły!!:lol::lol:
....![/QUOTE]

to fakt:)
rozmawiałam ostatnio z Poli mówila, ze Radarek wpatrzony w swoja Pania jak w obraz z wzajmnościa podobno:)

a ciekawe jak tam Gabi sie sprawuje - bo dała popalic niezle Ritafi na poczatku - ciekawe czy juz grzeczniejsza

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...