Jump to content
Dogomania

Dafi i Tobiś w DT - szukamy domów!! 3 maluchy w DS:) DZIĘKUJEMY wszystkim za pomoc!!!


anett

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ekhmmmm.. czy ktoś ma jakiś wpływ na kopciuszka.... szkoda dziewczyny, bo młoda, całe życie przed nią.....

[quote name='Czarodziejka']Przykro mi, że mimo deklaracji Kopciuszek deklaracji nie oddała. Nie kontaktuje się też ze mną. Wzór o doniesieniu o wyłudzeniu pieniędzy mamy. Osoby pokrzywdzone mogą się pod nim podpisać i wysłać do prokuratury najbliżej miejsca zamieszkania Kopciuszka. Jej dane osobowe wraz z nr konta i adresem zostaną umieszczone na stroie czarnych kwiatków jako oszustki. Jak ktoś kliknie w Google jej nazwisko, to pojawi się taka paskudna informacja...Przykre, ale próbowałam na wiele sposobów. Kopciuszek łże i wykręca się w prymitywny sposób.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romi']Trzymam kciuki :) no chyba że się spóźniłem i już po ptokach ;)[/QUOTE]

Nieeee, kciuki przydadzą się nadal;)

Spotkanie odbyło się i mimo, że Tobiś dał popis swoich możliwości to nie udało mu się zniechęcić i wystraszyć Pani:lol:
Pani była zaopatrzona w smakołyki, wcześniej dopytała Kopciuszka co Tobiś lubi i czym go można przekupić:lol: Tobi smakołyki olał a do Pani wystartował kilka razy z zębami... mimo to kolejne spotkanie w środę!:multi:

Link to comment
Share on other sites

no skoro Pani nie zniechęciła sie na samym początku to rokuje to bardzo dobrze :)
paulina, dzięki za ofertę pomocy w przewiezieniu psiaka, ale za tydzień mam wziąć z Krotoszyna innego psiaka na tymczas do koleżanki, więc mała po prostu zaczeka ten tydzień i pojadą oba autem z kkanarek ;)
dzięki za ofertę pomocy ;)

Link to comment
Share on other sites

Asior pytałaś może o kastrację?
Mogłabyś umówić Tobiego na jakiś piątek??

Kolejnego spotkania nie było ale Pani podobno nie zrezygnowała jeszcze z Tobisia tylko nie ma jej w Krakowie - Pani mieszka w Olkuszu, w Krakowie bywa u mamy; ma zadzwonić przed następnym przyjazdem.

Link to comment
Share on other sites

jezuu tak tak, zapomniałam Wam napisać.
80 zł za kastrację, tylko trzeba przezemnie ją umawiać żeby wiedział że o tego psa chodzi ;) Normanie cena jest duużo wyższa ;)
chciałam o tym powiedzieć kopciuszkowi, ale niestety zmieniła nr telefonu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...