Jump to content
Dogomania

Rudo-ruda galeria


Cerber

Recommended Posts

  • Replies 9.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[I][B]:multi:Witam ...Cerberek chyba nie wyspany;)
[IMG]http://images4.fotosik.pl/195/4bc23c9c67099890.jpg[/IMG]

a co do rysuneczku , trening czyni mistrza , nie ma nic od razu talent jak diament trzeba oszlifować zanim wyciągnie się z niego piękno , nie zrażaj się pracuj dalej a sama zobaczysz jak szybko będą tego efekty;)
[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Cerber i ty mówisz ze u mnie masz zaległosci.Ja u Ciebie mam z 3 strony conajmniej :eviltong:

[IMG]http://images3.fotosik.pl/231/c6cfb034a99cc797.jpg[/IMG]
to zdjecie nos zawsze ze sobą i jak kto bedzie chciał go pogłaskac i zapyta czy piesek gryzie to powiec :
[I]nie on nie gryzie, połyka w całosci i pokaz to zdjecie ;) [/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milena182'][B]rysunek sliczny a co do tego zdjecia psa o dwuch glowach to mam rozumiec ze aparat sie zawiesil,moi dziadkowie kiedys nie wyjeli kliszy z takiego zwyklego,ona sie przewijala i teraz maja na jednym zdjeciu sa jakby trzy,z urodzin,imienin i pobytu nad morzem:evil_lol:[/B][/quote]


nie nie aparat się nie zaciął :D chociaż kilka razy od kad go kupiłam myślałam, ze będę musiałą zanieść go do serwisu :shake: :shake: :shake: :shake: Ola i marta wiedzą dlaczego... :D

Cerber po prostu odwrócił głowę, a ja akurat miałam taki fajny profil ustawiony w aparacie i fotka tak fajnie wyszła. Mam jeszcze jedną bardziej wyraźną fotkę z 2 głowami :D ale nie wiem gdzie...

Link to comment
Share on other sites

[B]Ala[/B] - heh ta fotka jest the best, jak ja go kocham :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: tego mojego nie wyrobionego Ceeberka...


[B]Usia[/B] - hahahahahaha dobry pomysł Usia hahahahaha przynajmniej odstaraszyłabym potencjalnych wrogów nr. 1... :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']Heh wzięłam przykład z Oli i też postanowiłam pokazać swoje ,,niedorobione'' dzieła, w sumie już kiedyś miałam taki zamiar, ale jakoś wyleciało mi z głowy. Właściwie to pokazę wam dziś jeden rysunek, bo większość swoich rys. oddałam siostrze, która ma je powieszone u siebie w pokoju nad łóżkiem. Moje dzieła nie są aż tak piękna jek dzieła Oli, aż wstyd w sumie je pokazać... :oops:

[IMG]http://img172.imageshack.us/img172/2039/ssa42690qp9.jpg[/IMG][/quote]
Witanko ;-)....no to widze zes wszechstronnie uzdolniona kobitka jest ;-) gratulacje kofaniutka ....;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares'][IMG]http://images1.fotosik.pl/240/01cef09b4f986892.jpg[/IMG]
ale sliczny cer:loveu: :loveu: :loveu:[/quote]


chciałabym zwrócić uwagę na tą fotkę z pewnego względu...
Pamiętacie jak Cerber nie raz leży na brzuchu i mu tylnie nogi wystają jak skrzydełka???? Otóż moja psina tak przytyła, ze teraz może leżeć tylko tak :D już skrzydełek nie ma bo jest za gruby. Nie zaprzecze jednak, ze te skrzydełka zawsze mnie rozbrajały

oo udało mi sie znaleźć fotke cerbera ze skrzydełkami... :D:D:D:D:D:D
(ta fotka to dla tych, którzy nie widzieli i nie wyobrażają sobie jak to wygląda :D )
[IMG]http://images4.fotosik.pl/130/1341cd0ff4d1b783.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']
[IMG]http://images1.fotosik.pl/240/01cef09b4f986892.jpg[/IMG]

chciałabym zwrócić uwagę na tą fotkę z pewnego względu...
Pamiętacie jak Cerber nie raz leży na brzuchu i mu tylnie nogi wystają jak skrzydełka???? Otóż moja psina tak przytyła, ze teraz może leżeć tylko tak :D już skrzydełek nie ma bo jest za gruby. Nie zaprzecze jednak, ze te skrzydełka zawsze mnie rozbrajały

oo udało mi sie znaleźć fotke cerbera ze skrzydełkami... :D:D:D:D:D:D
(ta fotka to dla tych, którzy nie widzieli i nie wyobrażają sobie jak to wygląda :D )
[IMG]http://images4.fotosik.pl/130/1341cd0ff4d1b783.jpg[/IMG][/quote]
Cer faktycznie sie poprawił widac ze ma sie duuuzo lepiej
Fota super wyglada jak posag z Egiptu, a moze on ma jakies korzenie egipskie

Link to comment
Share on other sites

[B]Haska [/B]- kto to jest Elza????????

[B]Carolcia[/B] - hehehehehehe posąg :grin: :grin: :grin: korzenie egipskie :roflt: :roflt: :roflt: no będę sie tarzała po ziemi dzisiaj prze was, będę... :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: Wiesz Usia, moze i Cer coś tam ma z tych korzeni :roflt: :roflt: ale imie ma greckie więc może coś z korzeni greckich...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Usia']hej a gdzie przyczepa dla psów ?? Mi sie bardziej poodna ten drugi :loveu: a juz zakochalam sie w octavi albo w audi A6 no a jak by co to moze byc tez vectra ;) i nie wazne ze ostatni prawie bym kupiła pajero (jeep):eviltong:[/quote]

Po co przyczepa? W srodku sa pasy dla psow :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chicken']Po co przyczepa? W srodku sa pasy dla psow :cool3:[/quote]
dobra to wybaczam w koncu psy tez niech maja luksus :eviltong:
teraz jezdza golfem 2 (tuningowanym) przyciemniane szyby ful serwis:mdrmed: a ze bydlaki zajmuja cały tył to maja raj (figa tylnia kanapa, Ays ma za to podłoge ) i skubany sie miesci :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

wiecie co jak juz ejsteśmy przy luksusach to wam coś powiem :D Mój brat pracuje na budowie i aktualnie pracuje jakies 80 km. za Qłocławkiem. Buduje tam dom... Rozmawiałam z nim na temat jego pracy i pytałam co robi, a on mi na to, że jakiś dworek (taki jakby szlachecki wiecie o co chodzi) i w pewnym momencie mi mówi, ze dla psów ten właściciel tego dworku też zażyczył sobie taki mały szlachecki domek :-o :-o :-o :-o a ma jakieś rasowe psy, tylko brat nie pamiętał jaka to rasa. Normalnie jak mi powiedział, ze dom dla psów to normlalnie mi oczy wyszly z orbit... prawie :D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']wiecie co jak juz ejsteśmy przy luksusach to wam coś powiem :D Mój brat pracuje na budowie i aktualnie pracuje jakies 80 km. za Qłocławkiem. Buduje tam dom... Rozmawiałam z nim na temat jego pracy i pytałam co robi, a on mi na to, że jakiś dworek (taki jakby szlachecki wiecie o co chodzi) i w pewnym momencie mi mówi, ze dla psów ten właściciel tego dworku też zażyczył sobie taki mały szlachecki domek :-o :-o :-o :-o a ma jakieś rasowe psy, tylko brat nie pamiętał jaka to rasa. Normalnie jak mi powiedział, ze dom dla psów to normlalnie mi oczy wyszly z orbit... prawie :D:D:D:D:D:D[/quote]

O matko.. No to ciekawie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']wiecie co jak juz ejsteśmy przy luksusach to wam coś powiem :D Mój brat pracuje na budowie i aktualnie pracuje jakies 80 km. za Qłocławkiem. Buduje tam dom... Rozmawiałam z nim na temat jego pracy i pytałam co robi, a on mi na to, że jakiś dworek (taki jakby szlachecki wiecie o co chodzi) i w pewnym momencie mi mówi, ze dla psów ten właściciel tego dworku też zażyczył sobie taki mały szlachecki domek :-o :-o :-o :-o a ma jakieś rasowe psy, tylko brat nie pamiętał jaka to rasa. Normalnie jak mi powiedział, ze dom dla psów to normlalnie mi oczy wyszly z orbit... prawie :D:D:D:D:D:D[/quote]

ciekawe ilupokojowy:razz:

Link to comment
Share on other sites

Witaj!!!
Ale dziś zapracowany dzionek mam :roll: Ale już nadrobiłam zaległości :p
Foteczki śliczne jak zwykle :loveu: :loveu: :loveu:
Co do tego pana, to gdybym była kasiasta to dom dla moich psów musiałby być więszky od mojego (tyle by ich było :eviltong: ) i psiaki miałyby własnych kucharzy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Haska [/B]- przepraszam, musiałam przeoczyć to jak Ty mówiłaś o Elzie... :oops: :oops: :oops: :oops:

[B]Carolcia[/B] - nooo jak coś to się spytam brata jak wygląda ten domek dla psów :)

[B]wig [/B]- widać, ze pan musi kochać swoje psy, że nawet robi im domki... albo po prostu chce zaszpanować

[B]Ola[/B] - cześć. Byłaś u Marty?????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...