Jump to content
Dogomania

Rudo-ruda galeria


Cerber

Recommended Posts

Podpisuję się obiema rękoma pod tym, co Ola napisała.:p
Luiza, piękne wiersze, takie szczere. Idę po chusteczkę.:oops: :-(
I halo! Luiza! Przecież teraz, w okresie Święta Zmarłych wszyscy popadają w zadumę. To czas refleksji, wspomnień, zadumy, czasem żalu i łez za tym, co minęło... Więc to naturalne Luizko, że znów bardziej wspominasz Mamę, tęsknisz za nią i płaczesz.:glaszcze:
I nie pisz, że jesteś słaba, bo jesteś bardzo silna i dzielna! Ktoś inny, mniej odpowiedzialny, mniej mądry, w Twojej sytuacji porzuciłby szkołę...Słaba osoba kompletnie by się załamała. A Ty masz siłe codziennie rano wstać i wykonywać wszystkie swoje obowiązki. Opiekujesz się Cerberem, dajesz sobie świetnie radę ze szkołą. Bardzo Cię podziwiam za to. Naprawdę Luiza, po stracie bliskiej osoby samo wstanie z łóżka to nie lada wyczyn! Bo człowiek popada wtedy w totalną depresję i nie ma na nic ochoty, nawet na wstanie z łóżka właśnie. A Ty sobie ze wszystkim radzisz! Głowa do góry!!!:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No tak Aśkak po części masz rację, ale nie jest do końca tak jak myślisz :-( :-( tak co prawda wstaje codziennie z łóżka i chodze do szkoły bo lubię to robić. Przez całe życie chocdziłam tak do szkoły i nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej. Ale jeśli chodzi o kwestię domu to już nei jest to takie kolorowe na jakie myślisz, ze wygląda. Ja nie radzę sobię w domu i wstyd mi to przyznać. Cały czas mam bałagan, czasem psu na czas nie daje jedzenia, znaczy czasem to nawet jeden dziń cały Cer nic nie je, bo ja się zagapię i zapomnę mu przygotować. Ciuchy do prasowania to już leżą hohoho a może i dłużej. Naczynia to samo. Jedyne co jeszcze robię to odkurzam i sprzątam klatkę chomikowi, a tak to właściwie nie robię nic.... to nie jest normalne i to nie jest w moim stylu. Ja jestem świadoma tego, ze np. nie sprzątam i mam wyrzuty, ale mimo to i tak nic nie robię. Heh... Wiem, że jestem nie poważna, ale to nic. Najbardziej teraz to mnie wkurza mój Ojciec, myślałam, że dziś go walnę serio. Wogóle wparował do mnie i zaczyna mi sprzątac a ja tego nienawdzę :/ wogóle się rządzi jak nie wiem co:/ ja wiem co mam robić i znam swoje obowiązki, poucza mnie non stop i tym samym mnie strasznie denerwuje :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: no kiedyś go za to walnę no... Po co on się wogóle wtrynia w moje życie co. Po co mi on do szczęscia jest :angryy: :angryy: :angryy: on powinien sobie sprawę zdawać z tego, że ja nigdy go nie pokocham, nigdy! Jeszcze dziś sie pytał, a raczej stwierdzał, że on ma nade mną jakąś ,,władzę'' a ja mu na to, że mną teraz już nikt nie rządzić, rozkazywać i nikt nie ma prawda kierować moim życiem, a juz tym bardziej on, byłam taka na niego ściekła...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']Przywracasz mi wiarę w człowieka...
Aluś Kocham Cię :*:*:*:*:* Ty przypadkiem nie jesteś psychologiem... :D:D:D:D:D:D Jesteś przekochana tak jak i wszyscy na forum (no może są ewidentne podjednostki, ale to nie was się tyczy)[/quote][I];)nie Luizko nie jestem psychologiem choć 3 lata miałam zajęcia z jej podstaw :razz:...ale to co ci piszę to z serca i z życia ...wiesz ze mam syna prawie w twoim wieku /17 lat/ przewspaniałą życiową mamę ...dzięki której inaczej spoglądam na życie i świat.Mój zawód związany jest z dziećmi , niestety takimi małymi;).
Patrzę na sprawy innych przez pryzmat własnych spraw , doświadczeń ...warto , choć czasami i ja mam chwile rozterki :cool3:.
Luizko , bądź zawsze sobą ...to w życiu najważniejsze :calus:
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Tatusiowie to z natury debile i z Tobą się zgodze mój to debil mam ochotre go zabić ,a potem nasrac na grób[/quote]


heh przynajmniej w jednej kwiestii się zgadzamy :D Ale ja w sumie nie uważam, że mój ojciec to Debil i nie chciałabym go zabić ani nic więcej. Szanuję go za to kim jest bo bez niego też bym nie dała sobie rady... Zbyt dużo mu zawdzieczam, zeby aż tak o nim mówić... On ma złe swoje strony, o czym napisałam wyżej i czasami mam ochotę go pobić, ale to jest człowiek tak jak każdy inny i szanujęgo za to, że jest moim ojcem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][I];)nie Luizko nie jestem psychologiem choć 3 lata miałam zajęcia z jej podstaw :razz:...ale to co ci piszę to z serca i z życia ...wiesz ze mam syna prawie w twoim wieku /17 lat/ przewspaniałą życiową mamę ...dzięki której inaczej spoglądam na życie i świat.Mój zawód związany jest z dziećmi , niestety takimi małymi;).[/I]
[I]Patrzę na sprawy innych przez pryzmat własnych spraw , doświadczeń ...warto , choć czasami i ja mam chwile rozterki :cool3:.[/I]
[I]Luizko , bądź zawsze sobą ...to w życiu najważniejsze :calus:[/I]
[/quote]

Heh im więcej piszesz tym bardziej nie wiem co napisać. W tym co piszesz jest tyle dobroci i wiem, że każde Twoje słowo jest pisane bardzo szczerze. Ja ogólnie rzecz biorąc w przeciwieństwie do Ciebie jestem jeszcze gówniarą i tpo taką totalną. Rzeczywiście mogłabyś być moją mamą, ja nie doratam Ci do pięt. Mimo wszystko szkoda, że nie możemy spotkać się na żywo i porozmawiać, wiem, że jeśli porozmawiałabym z Tobą w cztery oczy to bym się czuła zupełnie inaczej. Wydaje mi się tak, ponieważ Ja tak samo jak Ty kocham zwierzeta i być może ten związek, który nas łączy ze zwierzetami miałby jakiś wpływ na naszą osobistą rozmowę :) szczerze w to wierzę.
Jeśli chodzi jeszcze o kwestię bycia sobą to tak, ja zawze jestem sobą i nigdy nie staram się nikomu niczego udowadniać. Tego z reszta też nauczyła mnie moja mama...

Link to comment
Share on other sites

zaniedbalam Was troche:shake:

Piekne wiersze napisalas.Przykro mi z powodu Twojej Mamy ,przykre to jest ,ale nie poddawaj sie!Nie wolno Ci sie poddac ,bo to nic dobrego nie przyniesie.:calus:
Zlosc jest normalna u czlowieka.Gdy ja jestem zla to zazwyczaj rzucam przedmiotami ktore mam pod reką :oops: :oops: :oops: (nawet pomaga:razz: ).
trzymaj sie

Link to comment
Share on other sites

Luiza, to że przeżywasz coś w sposób tylko dla siebie szczególny, to nie znaczy, że nie jesteś dzielna-bo jesteś, i to bardzo! Nie wyobrażam sobie nawet co musisz czuć, ale piszesz o wielu rzeczach bardzo dojżale, po prostu bardzo fajna z Ciebie osóbka;)

Link to comment
Share on other sites

o jeej ile do nadrobienia bylo!!
wiesze ladne szcegolnei ten drogi az sie wzroszylam....
kurcze widzisz Luiza ile rad i cieplych slow wszystkie Ci mowimy <bo ja sie podpisuje posd wszystkimi madrymi i cieplymi slowami:)>
wiec gowa do gory bo jak bys czubkiem byla to nikt by tu nic nie pisal....<chociaz chyba wszystkie mamy troszke z czubkow :evil_lol: chociazby dlatego ze mamy galerie swoejego psa - u mnie w kalsie siem dzienie na to patrza:Pale co tam alkceptuja mojego bzika na punkcie Figi:) ->
dzielna z Ciebie babeczka 3mam za Ciebie kciuki we wszystkim co robisz:) buziole:*:*:*

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry wszystkim...

[B]Carolcia [/B]- spoko luz, ja też u Ciebie wieki nie byłam, ale już nadrabiam :)

[B]Ala - [/B]mimo wszystko szkoda, że się spotkac nie możemy...

[B]Dobcia[/B] - dzięki :oops: :oops: :oops:

[B]Alynkaaa[/B] - też dzięki, uwielbiam was wszystkich :)

No już dziś po szkole dodam fotki, bo was już zanudzam tą swoją gadką (tak sądzę, ale na serio nie wazne :D ) dodam kilka foteczek Cerbereczka, bo już dawno go ni widzieliście. Ja jestem troszeczke uwiązana, bo pożyczyłam koleżance aparat i za bardzo nowych fotek robić nie mogę, ale podam wam jakieś takie zeszło tygodniowe, których jeszzce nie widzieliście... bywajcie spadam do szkoły :)
Wszystkim życzę miłego dnia...

Link to comment
Share on other sites

[B]Milena[/B] - tak, ale ja nigdy nie opuszczam pierwszej lekcji i wogóle nie opuszczam szkoły, a racze staram się nie opuszczać, żeby nie mieć poźniej problemów z nieobenościami. Jak coś to się wstaje o 4 rano i się wchodzi na dogo ;) ;)

[B]Usia [/B]- widzę, ze już Cię odbanowali... to suuper :), ja zaraz do Ciebie też wpadnę...

[B]Ala [/B]- heh mam bardzo dobry humoor w [URL="file://\\z"]z[/URL] 2 powodów. Po pierwsze dziś od rana sypał snieg, który ja uwielbiam :multi: :multi: :multi: (niestety już opadł, bo wyszło słońce), a po drugie dostałam dziś 6 z polaka... :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :mdrmed: :mdrmed: :mdrmed: :mdrmed: :turn-l: :turn-l: :turn-l: :turn-l: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :D :D :D :grins: :grins: :grins: :megagrin: :megagrin: :megagrin: Ale gafa z tymi fokami... hahahahaahahahahahahaha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Usia']a ja chcem mercedesa :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote]


hehehehe widzę, żeście się rozmarzyły... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

heh poczekacie jeszcze trochę z tymi fotkami..???? Bo właśnie wychodzę z Cerberem i będę czekała na Olę, która przychodzi do mnie z Korą. Więc jak wrócę ze spacerku to dam wam kilka jesiennych fotek Cerbera i Kamy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...