Jump to content
Dogomania

Rudo-ruda galeria


Cerber

Recommended Posts

Hej Lui :*

O ja pierniczę!!! :evil_lol: Gdybym wiedziała że Cerbuś taki zły bedzie że wszyscy wokół niego coś dostają, a on tylko kaganiec to bym mu cosik kupiła :eviltong: :eviltong: :eviltong: Żeby mu się minka uśmiechnęła :evil_lol: :evil_lol:

[IMG]http://images1.fotosik.pl/312/62c4a71db7e54084.jpg[/IMG]

A co do reszty prezentów, to już znasz moje zdanie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kurcze.... no i stało sie tak jak myślałam od rana, ze się stanie...
Teraz totalnie mi sie humor pogorszył... zaczęłam dziewczynom na gg dogryzać i jestem na siebie o to wściekła... no i troche mi sie smutno zrobiło i tak jakoś poczułam pustke w domu...
Widze, ze foteczki sie nikomu nie podobaja... chyba je usune... i nie bedzie nastepnej porcji... cos mnie dogo zaczelo denerwowacx... i wogole wszystko... dobra ide sobie, bo palne cos jeszcze a potem bedzie wiekszy płacz niż teraz jest... idę potęsknić za mamusią. na razie wam...

Link to comment
Share on other sites

Hej :* Długo mnie nie było a to dlatego że neta nie mialam :angryy::angryy::angryy:
3maj sie kochana musisz byc silna, chociaż wiem ze tak sie nie da, naprawde chciałabym powiedzieć coś miłego, nie wiem... cokolwiek... ale naprawde nie jestem w tym dobra....
Przepiękne dostałaś prezęty... super... ja niestety nic nie dostałam.... :roll:

buziaczki kochana :*:*:*:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']kurcze.... no i stało sie tak jak myślałam od rana, ze się stanie...
Teraz totalnie mi sie humor pogorszył... zaczęłam dziewczynom na gg dogryzać i jestem na siebie o to wściekła... no i troche mi sie smutno zrobiło i tak jakoś poczułam pustke w domu...
Widze, ze foteczki sie nikomu nie podobaja... chyba je usune... i nie bedzie nastepnej porcji... cos mnie dogo zaczelo denerwowacx... i wogole wszystko... dobra ide sobie, bo palne cos jeszcze a potem bedzie wiekszy płacz niż teraz jest... idę potęsknić za mamusią. na razie wam...[/quote]

Nie martw się, rozumiemy, ze ostatnio jest ci trudno jestem pewna ze dziewczyny też zromią i nie będą się gniewać :calus:

PS: FOtki są świetne, oc ty gadasz o usuwaniu?! zwłąszcza ta pierwsza świetna :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haska_12']Asiaczek - ty niedawno dostałas czwartego ognika czy mi się wydaje :cool3:?[/quote]
Zgadza się! Całkiem niedawno... Ale mało kto to zauważył mimo, że na mojej stronie wstawiłam z tej okazji fajną foteczkę...:placz::placz::placz:
A Ty zauważyłaś! Dzięki!!!:lol::lol::lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']kurcze.... no i stało sie tak jak myślałam od rana, ze się stanie...
Teraz totalnie mi sie humor pogorszył... zaczęłam dziewczynom na gg dogryzać i jestem na siebie o to wściekła... no i troche mi sie smutno zrobiło i tak jakoś poczułam pustke w domu...
Widze, ze foteczki sie nikomu nie podobaja... chyba je usune... i nie bedzie nastepnej porcji... cos mnie dogo zaczelo denerwowacx... i wogole wszystko... dobra ide sobie, bo palne cos jeszcze a potem bedzie wiekszy płacz niż teraz jest... idę potęsknić za mamusią. na razie wam...[/quote]Ojj kochana nie marudź, wiesz że Ciebiei Cerberka kochamy :calus: Foteczki możemy oglądac godzinami :loveu:
Luzi czasami lepiej jest sobie popłakać, pomyśleć... ale pamiętaj że z mamą się jeszcze zobaczysz..

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Luizko , a mi się foteczki podobają tylko tyczyłam w kuchni;)
A popłakać sobie możesz ....ja w święta zawsze wymiękam:oops:a ty masz powód ku temu by czuć się źle .Nie będe czarować ze masz nas i takie tam ....bo my jesteśmy tutaj za szybką monitora , na drugim końcu Polski a mama byłaby obok .Każde swieta będą dla ciebie trudne bo pozostały wspomnienia ...i nie wiń sie ze komuś dokuczyłaś itp ...po prostu człowiek tak czasem ma ;)Śpij dobrze i śnij ....
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Witam...:oops: :oops: :oops: ale mi głupio za wczorajszy dzien, jeny... nie wiem jak was porezeoraszać... głowa mnie dzis tylko boli a tak to już humor mam wiele lepszy...
Generalnie tez mi siadło gardło po tych akademiach całych... i wogóle... ale humor już lepszy jak wspominałam... kurcze... wczoraj przez to wszystko zostało mi kilka galerii do odwiedzenia... dziś je odwiedze i dziś z wami już się pożegnam, bo jutro od rana wyjeżdżam do ojca i nie będzie mnie aż do wtorku wieczorem... także jak na razie zmykam się ogarnąć, bo za godzine przyjdzie Ola i idziemy na przystanek po Marte, a potem na spacer z psami...

Link to comment
Share on other sites

No jestem, ale tylko na chwilkę, bo muszę zajać się pewnym małym panem... byłam z Martą i Olą na spacerze w parku i Cerber se łapę tylnią rozwalił, krwawioła dosyć mocno i poszłam do cioci, która w pobliży mieszkała... u niej zabandażowałam Cerberowi łapkę, nakarmiłam go pokarmem, dałam pić i wyruszyliśmy do domu... teraz właśnie będę go kąpała, a poxniej zobacze gdzie ja skaleczył, czy na poduszcce, czy pomiędzy palcami... idę bo mam sporo roboty... jak przysiade przy kompie to zrobię jakąś kartkę świąteczną i przejrzę kilka galerii. Na razie kochani :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cerber']No jestem, ale tylko na chwilkę, bo muszę zajać się pewnym małym panem... byłam z Martą i Olą na spacerze w parku i Cerber se łapę tylnią rozwalił, krwawioła dosyć mocno i poszłam do cioci, która w pobliży mieszkała... u niej zabandażowałam Cerberowi łapkę, nakarmiłam go pokarmem, dałam pić i wyruszyliśmy do domu... teraz właśnie będę go kąpała, a poxniej zobacze gdzie ja skaleczył, czy na poduszcce, czy pomiędzy palcami... idę bo mam sporo roboty... jak przysiade przy kompie to zrobię jakąś kartkę świąteczną i przejrzę kilka galerii. Na razie kochani :)[/quote]
ojej. oby to nie było nic poważnego. Może będzie potrzebne szycie u weta?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...