Jump to content
Dogomania

Rudo-ruda galeria


Cerber

Recommended Posts

ale się rozgadałyście... wiecie ja się podzieliłam i z Cerberem i z Kają, ale im się przyklejał opłateczek do podniebienia i niunie nie mogły zjeść... meczyły się chwilkę...

Haska szkoda, ze prawie robi róznice, niestety jednak robi i to spore... szkoda, ze Cer nie urodził się goldenkiem... ale i tak jest najpiękniejszym cerberem na świecie...:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Edyta zastrzelę Cię jak psa... to ja miałam powiedzieć...:eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: nic staraconwego./.. dżem po otwarciu mówi DŻEMDOBRY cześć i czołem... jestem wesoły romek mam na przedmieściu domek.... :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: udało mi się...:multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ajjjjjj a ja sie spóźniłam na plotkowanie :shake: Grzebałam w PwP bo moja kuzynka chce sobie kupić "piesia" bez papierów :angryy: i szukałam jej jakiegoś nieszczęścia :shake:
Dałam jej mase linków mam nadzieje że wybierze jakiegoś dogomaniackiego psiaka w potrzebie :placz:
I przez to zaglądam do Was dopiero teraz :(
Ale teraz już jedynie dobranoc Tobie i Cerberkowi życzyć mogę :calus:

Link to comment
Share on other sites

Witam was kochaniutkie moje, kurcze tak się porobiło, że obudziłam sie dopiero teraz... długo spałam... jak nigdy....

Figuśkowa nic się nie stało, że Cię nie było, przecież piesek dla kuzynki jest o wiele ważniejszy... trzymam kciuki, zeby wybrała jakiegoś psiaka w potrzebie...

Pekińczykowa - nie zauważyłam, ze Sonia urosziła się w 2005 roku... ale to nic... Pusio nie jest moim psiakiem tylko mojego drogiego chrzesnego... dziś specjalnie dla Ciebie (żebyś nie szukała pusia po całej galerii) wstawie kilka jego fotek, cobyć go mohła zobaczyć...

usia też można tu zobaczyć: [URL]http://www.dogomania.pl/gallery/350/39/189.html[/URL] tutaj są jego fotki jeszcze z lata tego roku i już troszke poźnejsze, czyli wrzesień, październik, listpad...

Generalnie spało mi się całkiem dobrze i humor też dobry mam... więc będę dziś grzeczna :D tlko coś gg mi działać nie chce, nie wiecie dlaczego?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...