Jump to content
Dogomania

GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P


Wyjątek

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziękujemy za pochwały Otiska....

[quote name='nathaniel']powtarzam :) sliczna obrozka :) Jakiej firmy ? Moze bym mojej Buni sprezentowala :)[/quote]

...... jak i jego obróżki ;) Mamy komplecik ze smychką i Otis zawdzięcza go mojej mamie :multi: Spróbuję jak najszybciej sie dowiedzieć, jak tylko będę się z rodzicami widziała, może w weekend:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']powtarzam :) sliczna obrozka :) Jakiej firmy ? Moze bym mojej Buni sprezentowala :)[/QUOTE]
W miarę podobne obróżki są w zoologicznym w Tesco. Mają takie łapki, tylko nie są na klamrę zapinane :razz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']W miarę podobne obróżki są w zoologicznym w Tesco. Mają takie łapki, tylko nie są na klamrę zapinane :razz:.[/quote]

Już wiem, że taką można dostać w Kakadu :)

Jeśli chodzi o ceny to obróżka ok 35zl a smyczka ok90-100zl. Nie farbują no i obróżka "rośnie wraz z psiakiem" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']Bardzo ładny wzorek :)
W sumie to bardziej chodiz mi o szelki, bo Rambow obroży wygląda jakby szyji nie miał :oops:.[/quote]

jeszcze raz dziękujemy :)

wiesz.., ja tez zastanawialam się jednak ostatnio nad szelkami.. Juz nie wiem, co lepsze, bo Otis strasznie ciagnie.. Ludzie maja rozne opinie na ten temat i teraz mam dylemat:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tygra']piękniusi ten nasz rówieśnik! To kiedy na randkę idziemy?[/quote]

Hmm teraz mama rówieśnika , czyli ja, pracuje w takiej firmie gdzie nie można pozwolić sobie na randki niestety ;) ale tylko do konca czerwca :D Myślę, że jakoś w lipcu można by bylo poznac nasze smyki- Otis wyjezdza dopiero we wrzesniu więc mamy duuuzo czasu;)

Link to comment
Share on other sites

My szelczki mamy i sobie chwalimy, jednak mało podobają mi się z tasmy parcianej, bo szybko nitki wychodzą :( ,a Rambo ma na nich indiańskie wzory :)

Wiesz co, mi się wydaje, że w szelkach ciężar sie bardziej rozkłada, nie wspominam tu o szelkach firmy Manmat, które sa genialne :) , ale o takich zwykłych :D , wydaje sie też że pies ciągnie mniej :D Bynajmniej mi :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Tygra[/B] niech ja skończe tą robotę i wtedy na pewno się odezwę bo już będę wiedziała co i jak z moimm czasem. Ale myślę, że na początku przyszłego tygodnia to i rano i wieczorkiem będę mogła :) A te pory najlepsze, bo przynajmniej slonce mniejsze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']My szelczki mamy i sobie chwalimy, jednak mało podobają mi się z tasmy parcianej, bo szybko nitki wychodzą :( ,a Rambo ma na nich indiańskie wzory :)

Wiesz co, mi się wydaje, że w szelkach ciężar sie bardziej rozkłada, nie wspominam tu o szelkach firmy Manmat, które sa genialne :) , ale o takich zwykłych :D , wydaje sie też że pies ciągnie mniej :D Bynajmniej mi :)[/quote]

Hmm może się jednak zdecyduję, chociaż dla próby i porównania. Poza tym wydaje mi się, że i Otisowi będzie w nich wygodniej:razz:

Link to comment
Share on other sites

jesli piesek ciagnie to na twoim miejscu bym sie przezucila na szeleczki trzeba tylko pamietac zeby byly dobrze dobrane, gdy pies ciagnie w obrozy uciska na krtan co moze byc niebezpieczne tymbardziej ze boksie sa delikatne :)
ja mam szeleczki i jestem z nich zadowolona :)

Link to comment
Share on other sites

jestem zdecydowanie za szelkami, ale jeśli możesz to nie oszczędzaj na nich i nie kupuj tanich, myśląc jak ja, że to tylko tymczasowe, a później będą lepsze.Haker sobie całą pachę obtarł i teraz musi (narazie) chodzić w obroży.Drogie są drogie nie dlatego, że ktoś sobie taką cenę wymyślił, ale dlatego, że ktoś kto je projektował myślał o wygodzie i funkcjonalności. Uważam, że w szelkach łatwiej jest nauczyć ładnie chodzić przy nodze i nie ciągnąć do przodu. Poza tym wydaje mi się bardziej humanitarnie, niż z obrożą jakoś tak mi się to kojarzy z duszeniem. Ale to tylko moje zdanie!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziś niestety dłuższy dzień w pracy ale jakoś na dniach pewnie wybiorę się po te szeleczki :) I tak jak nie żałowałam na obecny komplecik z obróżką z którego jestem bardzo zadowolona tak nie będę żałować na szelki :) Z esztą ostatnio to wszystkie zarobione przeze mnie pieniądze przeznaczam na Otisiaka a rodzice tylko w głowę się pukają. Twierdzą, że zmarnowane wakacje mam ale ja tam się z nimi nie zgadzam!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

całkowicie Cię popieram i rozumiem. moje pieniądze też lądują w sklepie zoo, tym bardziej, że mam do niego ---- 10 m, ha, ha jestem stałym klientem! dziecko płacze, że nie ma na bluzkę, ale za to Hacio ma nowy kocyk i zabawkę :cool3:
wredna matka, co?!?

Link to comment
Share on other sites

Mimo, że dużo nie robię zakupów to i tak byłam w pełni zadowolona. Ostatnio kupiłam specjalny kaganiec nie widząc go nawet na zdjęciu i jest fantastyczny. Zazwyczaj jakieś zabawki czy karma. Ale za jakiś czas będę kupować nową smycz, obróżkę i w dość odległych planach szelki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...