Jump to content
Dogomania

GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P


Wyjątek

Recommended Posts

[quote name='Wyjątek']Kierując sie dobrem psa... Kierując się tym gdzie bedzie miała stabilną przyszłość, dobre jedzonko, weta na czas nie ważne od kosztów to powinna jechać do Mińska....:placz::placz:

No i cóż, chyba pojedzie. Nawet nie wiem, czy nie zawioze jej już dziś, żeby była u nas jak najkrócej. Ale teściom nie omieszkam wygarnąć co o tym myślę....:mad::angryy:[/quote]
ech... ja to nadal bym nie wiedziała, co lepsze... ale fakt - długo tam u teściów była... co nie zmienia faktu, że wyjątkowo bezmyślnie zrobili :roll:
a TY.. no cóż... masz dobre serducho - zrobisz jak najlepiej dla Gerci:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzieją się dziwne rzeczy....
W czwartek wieczorem widziałam się z mamą... Bo musiałam. Ale nie wytrzymałam nerwowo i mimo, zże stosunki między nami są napiete to jej sie poryczałam że najpierw zginął mój wspaniały Otis a teraz mi zabrali Gerę. Ze nie mam już zadnego przyjaciela, ze moje marzenia o własnym wiernym towarzyszu legły w gruzach, ze móje kochane bokserki nie mogą byc ze mna a do tego nie układa nam sie z Pawłem za dobrze finansowo i nie kupimy przeciez psa bo nie mamy za co a nawet nie wiem czy chce jeszcze psa a do tego boksia bo mam chyba juz jakis uraz... Boje sie utreaty. Ze w domu tak pusto a do tego jeszcze oni (rodzice) mi nie pomagfaja i traktuja mnie ozieble (nie lubia Pawła za bardzo)...
Chyba ja coś ruszyło. Tak mi sie wydawało. Wczoraj dzwoniła do Pawła. Rozmawiali dosyc długo. Nie wiem o czym. Znaczy, nie wiedziałam bo dzis już wiem. Mama powiedziała że dalej ma wyrzuty sumienia po Otisie. Ze nie moze patrzeć jak cierpię, ze ona da pieniądze,. Nie wazne co na to tato. Ze wiadomo, że Gery juz nie odzyskam bo tesciowie nie chca a poza tym to niezdrowe dla psa. Ale... Zobowiązała się, że będzie kupowała karme co miesiąc 15 kg i płaciła za weta... Tylko dla kogo??? Teraz już wiem... Nie wiem czy to był dobry pomysł z jej i Pawła strony. Bardzo spontaniczny ale jakze piekny. Wakazcje spędzę z Gamą z Leśnego Potoku...:roll: I reszcte życia też :)
Nie wiem czy mam sie cieszyc czy nie. Ta mała kulka jest piekna. Ale serce ściska żal i ból za Boksinkami... Za Otiskiem i Geusią. Nie wiem czy Gama nie pojawiła sie za szybko. Ale może to i dobrze... A jutro przyjeżdzaja do mnie rodzice! Nie tylko mama ale i tato. Mamy rozmawiać może bedzie llepiej...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wyjątek']. Ale... Zobowiązała się, że będzie kupowała karme co miesiąc 15 kg i płaciła za weta... Tylko dla kogo??? Teraz już wiem... Nie wiem czy to był dobry pomysł z jej i Pawła strony. Bardzo spontaniczny ale jakze piekny. Wakazcje spędzę z Gamą z Leśnego Potoku...:roll: I reszcte życia też :)
Nie wiem czy mam sie cieszyc czy nie. Ta mała kulka jest piekna. Ale serce ściska żal i ból za Boksinkami... Za Otiskiem i Geusią. Nie wiem czy Gama nie pojawiła sie za szybko. Ale może to i dobrze... A jutro przyjeżdzaja do mnie rodzice! Nie tylko mama ale i tato. Mamy rozmawiać może bedzie llepiej...:)[/quote]

Może być tylko lepiej...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][I][B]:kciuki:
[COLOR=Red]teraz musi być już tylko lepiej :loveu:


Gerę będziesz widywać ....a Gamę będziesz miała przy sobie i niech jest już tylko Wasza

Ja kupiłam sobie w prezencie maturalnym suczkę spanielkę....mieszkałam z nią u moich rodziców...potem praca przeprowadzka do TZta...i Kama pozostała już w domu rodziców .Dożyła tam pięknych 14 lat.Odwiedzała mnie ...ale tam był jej dom...

[/COLOR][/B][/I][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Kitka ma rację - ONek :D

Na cane corso by sie Paweł nie zgodził. Podobno moja mama tez powiedziała , że nie ma to być "pies-wariat"-niestety...
A cane corso są piękne:loveu: Ale naj są boksinki :D

Niedługo pewnie stworze Gamie galerię.
Tu będą od czasu do czasu zdjęcia Gery.

M<am nadzieję, że mimo Waszej miłości do boksiów bedziecie bywac w galerii Gamci..:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jaasne.. wesz co, to ze mam Lene to czysty pryzpadek - zakochałam się w boksach, bo mam Lene, i tak się pozniej potoczylo. Bardzo możliwe ze bylabym miłośniczką innej rasy, gdybym kupiła szczeniaka innej rasy.... wiec mozliwe ze odkryjesz ze ON-ki tez bedą twoją miłością :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kitka20']U mnie masz to pewne ja kocham ONki nawet tak samo jak Boksie[/quote]

:multi::multi::multi:

[quote name='drzalka']Jaasne.. wesz co, to ze mam Lene to czysty pryzpadek - zakochałam się w boksach, bo mam Lene, i tak się pozniej potoczylo. Bardzo możliwe ze bylabym miłośniczką innej rasy, gdybym kupiła szczeniaka innej rasy.... wiec mozliwe ze odkryjesz ze ON-ki tez bedą twoją miłością :loveu:[/quote]

Ja kocham boksie odkąd miałam 3 lata. To juz wtedy rozwinęła się u mnie boksowiroza ;)

Oby Twoje ostatnie słowa sie sprawdziły :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia2202']hejka:)
przyznam się szczerze, że nie znadrabiałam zaległości, bo nie miałam kiedy :roll:
powiesz mi tak skrótowo, co tam u Gerci? jak w końcu wyszło? jest u Ciebie, czy pojechała do teściów? i jak ona się czuje psychicznie?
buziaczki dla Was ogromne!! :loveu:[/quote]

Hej!
Gercia w Mińsku i czuje sie bardzo dobrze.
U mnie Gama- ONek, ma 9 tygodni :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Chciałabym Wam przedstawić GAMĘ z Leśnego Potoku :)
Ma 9,5 tygodnia a u nas jest od soboty. W jaki sposób znalazła się w naszym domku można przeczytać w galerii Gerci. Poza tym wtajemniczeni wiedzą co i jak ;)

A zatem GAMA ma 9,5 tygodnia a pochodzi z hodowli w Józefowie.
Jej mamusią jest CHILA Natus natomiast ojcem LASSO Acord Bis :)

GAMA jest owczarkiem niemieckim. Umaszczenie 'tradycyjne' czyli czarne podpalane :)

A oto GAMA:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images25.fotosik.pl/56/62b3d89d5fb1ecac.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D"][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/56/62b3d89d5fb1ecac.jpg[/IMG][/URL][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...