Jump to content
Dogomania

elektroniczny wniosek o championa


Recommended Posts

Kto wysyłał elektroniczny wniosek o championa ze strony związku?
Jak to wyglądało?

Bo mama właśnie próbuje wysłać... wypełnia wniosek... klika wyślij... otwiera się okienko mówiące, że formularz będzie wysłany za pomocą maila... ok... otwiera się wiadomość z tytułem "Wsiosek o championat" ale wiadomość jest pusta, nie ma żadnego załącznika :roll:
Wysłała coś takiego i przyszła odpowiedź, że wniosek nie dotarł...

Co jest nie tak?

(ja wysyłałam taki wniosek rok temu i wszysko było ok, ale nie pamiętam jak ten wysyłany mail wyglądał)

Link to comment
Share on other sites

Wysyłałam 4 razy jako załacznik.Odpowiedzieli ze nie dostali nic,potem ze dostali,a jak zadzwoniłam zapytac o dyplom,to sie okazało,że nic o wniosku nie wiedza.Odpuściłam,wysłałam pocztą,co i tobie polecam....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szaraduszka']Kto wysyłał elektroniczny wniosek o championa ze strony związku?
Jak to wyglądało?

Bo mama właśnie próbuje wysłać... wypełnia wniosek... klika wyślij... otwiera się okienko mówiące, że formularz będzie wysłany za pomocą maila... ok... otwiera się wiadomość z tytułem "Wsiosek o championat" ale wiadomość jest pusta, nie ma żadnego załącznika :roll:
Wysłała coś takiego i przyszła odpowiedź, że wniosek nie dotarł...

Co jest nie tak?

(ja wysyłałam taki wniosek rok temu i wszysko było ok, ale nie pamiętam jak ten wysyłany mail wyglądał)[/quote]


Wyślij pocztą tam rzadko kiedy ktokolwiek te nasze listy czyta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Wysyłałam 4 razy jako załacznik.Odpowiedzieli ze nie dostali nic,potem ze dostali,a jak zadzwoniłam zapytac o dyplom,to sie okazało,że nic o wniosku nie wiedza.Odpuściłam,wysłałam pocztą,co i tobie polecam....[/quote]
No to mnie pocieszyłyscie :shake: A ja się tak cieszyłam, że nowoczesne technologie.., że nie trzeba na pocztę iść... , znaczka kupować...
ech...ależ ja jestem leniwa:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja się pytam o stronę czysto techniczną... nie o zamieszanie w związku...
Raz już tą drogą wniosek wysyłałam z sukcesem 8-)
Też leniwa jestem i na pocztę iść mi się nie chce :evil_lol:

Czy mail jaki się tworzy podczas wysyłania formularza ma załącznik?

Link to comment
Share on other sites

Ja wysłałam wniosek 28.03.06 a potem dostałam @, że wiadomość została wyświetlona na komputerze odbiorcy 2006-04-04 o godz. 10,52. Do tego potwierdzenia był załącznik, który się nie otwiera. Sam wniosek wyszedł jako zwykły @ bez załącznika. Na razie czekam, bo oddziały maja jakiś tam czas na wysłanie sprawozdania po wystawie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...