Jump to content
Dogomania

Gryzłam łańcuch teraz będę żyć tak, jak na to zasługuję! Zostaję u swoich Wybawicieli


Nutusia

Recommended Posts

Byłam kiedyś w mieszkaniu (fakt, że dużym) u pewnych ludzi, którzy mieli pod dwudziestkę kotów (kilka swoich, reszta "przechodznich"). Koparka mi opadła całkowicie, bo:
a) po wejściu do mieszkania nie było absolutnie kociego zapachu, b) nie dochodziło do żadnych awantur, c) każdy znajdował dla siebie miejsce, d) Państwo byli całkowicie normalni! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja byłam kiedyś w mieszkaniu jednopokojowym ( fakt ściany były wyłożone kafelkami) gdzie było chyba z 40 - 50 kotów. I czyściuteńko......

Jednak moim zdaniem to nie jest ani zdrowe ani dobre. Dla nikogo. Ja teraz mam problem, żeby stwierdzić, która kupa jest czyja....

Link to comment
Share on other sites

No niby wie, ale nie ma pewności czy tak zostanie i "odstrasza" każdego, kto próbuje jej odebrać najważniejsze dla niej chwile, tzn. jedzenie i głaski. Kłapie i na Nemka i na koty, gdy np. Ula robi coś w kuchni i są widoki na "spady", albo gdy Niteczka jest głaskana, a niedaleko (zdaniem Niteczki za blisko) przechodzi kot. Nie dociera, że obrywki dostają wszyscy po równo, a na głaski można przyjść w każdej chwili i bez problemu załapać się na drapanko brzusia albo za uchem. Kiedyś pewnie dotrze, ale teraz trzeba nadrobić stracony czas :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...