Jump to content
Dogomania

PELASIA NAS POŁĄCZYŁA A TERAZ DYSKUTUJEMY SOBIE O ŻYCIU:):) O Pelasi czasem też:):)


gonia66

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majqa']Robię porcjami, brak doby... coraz chorsze to moje matrix. ;-)[/QUOTE]
yyyyyyyyyyyyyyyy.......:o
JAkby to powiedzieć...hhmmm...a mam wziąc na kolanko..???:o;):D
MAjqa...te Twoje ogłoszonka ...taka ilość...a takim czasie- jak dla mnie to wyczyn godny mistrza swiata:):) I jeśli chodzi o mnie- to u mnie to mistrzostwo masz zaklepane;):D

Link to comment
Share on other sites

NO ja teeeeeeezzzzzzzzzzz!!! ALe Isadorka..Ty chcesz mnie zabić..??:o ZNow mam taniec do nauki- ale teraz bedzie gorzej- wszak ja bardziej do tego hipcia podobna jestem- ze śpiewem to juz bym sobie poradzila ..ale ten taniec psiuka...hhhmmmm....znow poczekam az TZ zasnie, ale jakby mnie jutro nie było- znaczy, zem padła od tych wygibasów i figur (szczególnie jednej;):D:p)

Link to comment
Share on other sites

NO tak..nawet o tych mięsniach nie wiedziałam;):D...faktycznie są fora i wątki nawet gdzie warto byloby pod kazdym postem to wklejać-ku pamięci.. bo na stare lata to trzeba sie oszczedzac- a po co wysilac tak te mięsnie 33000 razy dziennie;):D;);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66'](...) na stare lata to trzeba sie oszczedzac- a po co wysilac tak te mięsnie 33000 razy dziennie;):D;);)[/QUOTE]
...jak można energię skierować na zwieracze... Czyż nie? :roflt: :roflt: :roflt:
Właśnie jeżdżę na żelazku i n-ty raz, odnajdując w tym samą siebie, oglądam Dzień Świra. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']...jak można energię skierować na zwieracze... Czyż nie? :roflt: :roflt: :roflt:
Właśnie jeżdżę na żelazku i n-ty raz, odnajdując w tym samą siebie, oglądam Dzień Świra. :eviltong:[/QUOTE]
No ta kobieta mnie calkiem dobije!!ONa ma jeszcze czas na zelazko??:o JA żelazka juz 2 miesiace bite nie widzialam:):):)

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego ja tutaj- k....- nie przyszłam- k....- na początku biegania po wątkach??? Tutaj znowu k...[B]czyli motylek. [/B]Oszczędziłabym sobie [B]- motylek-[/B]nerwów i lżej biegałoby mi się do psiaków w potrzebie.
Jesteście rewelacyjne- [B]motylek-[/B]
Muszę teraz pofrunąć jak[B] k? motylek?[/B]-do tych bid, bo nasza Pelagia jest bezpieczna. Tylko nieco ciszej i bez motylków, bo zdeprawujecie panienkę.
Czy ja mam obecność? Może tylko spóźnienie??? Proszę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']O wyobraźni! Po kij prasować, jak i tak się pogniotą. ;-)[/QUOTE]OOooooo..i o to wlasnie chodzi!!Po kij..??Gonia ładnie wiesza na podworeczku....wiaterek wyprasuje i od razu skladam- jest gites majonez:):) Rączki tez trezba szanowac, nie tylko mięśnie twarzy;):D

[quote name='danka4u1']Dlaczego ja tutaj- k....- nie przyszłam- k....- na początku biegania po wątkach??? Tutaj znowu k...[B]czyli motylek. [/B]Oszczędziłabym sobie [B]- motylek-[/B]nerwów i lżej biegałoby mi się do psiaków w potrzebie.
Jesteście rewelacyjne- [B]motylek-[/B]
Muszę teraz pofrunąć jak[B] k? motylek?[/B]-do tych bid, bo nasza Pelagia jest bezpieczna. Tylko nieco ciszej i bez motylków, bo zdeprawujecie panienkę.
Czy ja mam obecność? Może tylko spóźnienie??? Proszę[/QUOTE]
HHmmm....w drodze wyjątku i tylko po starej znajomości, uwzględniam prośbe i zapisuje spóźnienie...;)
NAstepnym razem bedzie odróbka...ale od razu uprzedzam- praca cięzka i wymagająca użycia mięsni...wielu;P:):D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...