Jump to content
Dogomania

Żabcia ma dożywotnie DT, przepiękny Reksiu szuka domku!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witajcie kochani.Szkoda, że Żabca tego nie doczekała.Powiedziałabym jej na uszko, że jej synuś już ma domek, że nie musi się martwić, o niego.Mnie ciągle jej brakuje, wystarczy taka chwila, jak ta, i ryczę jak wariatka i to przez kilka godzin.Powodzenia Ci życzę Reksiu, w nowym domku, w nowym życiu i wszystkiego najlepszego, kochany pieseczku....tak długo czekałeś i opłaciło się.

Edited by Syla
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani!!! Ja wciąż dostaje przelewy na Reksia, a przecież już nie trzeba! :)
Prosiłam moderatora o poprawę tytułu wątku, ale widzę, że nadal się tym nie zajął :-(
Jakby ktoś miał sekundkę wolnego czasu napisał PW do osób wpłacających na Reksia, że Reksiu już w domku? Ja postaram się, ale ani dzisiaj, ani jutro, ani raczej pojutrze może mi się to nie udać :-(

Obiecuję, że jak tylko znajdę odrobinkę wolnego czasu to wszystko ogarnę, przede wszystkim trzeba pomyśleć co robimy z pieniążkami, które zostały?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Divi']od nas poszła kasa do ciebie na bartusia tylko nie zdążyłam zmienić tytułu tytułu bo to stały przelew[/QUOTE]

Przeleję pieniążki Bartusiowi :)

Mam jeszcze przelew ten co Bjutka zawsze robiła, jeszcze od Bzam i mparsley, co z nimi? :)

No i co z resztą pieniążków? :)

Bjuta proponuje Mongołka i Bartusia :)

Link to comment
Share on other sites

Mysiu, ja bym chętnie dziabnęła coś na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/67536-Mongołek-7-lat-temu-odebrany-właścicielowi-a-do-dziś-boi-się-ludzi!-("]Mongołka[/URL], bo mi 215 zł brakuje żeby naściubić do pierwszego, a u Rediego też będę musiała dołożyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asikowska']Bartuś jest w troszkę lepszej sytuacji niż Mongołek więc niech pieniążki na niego pójdą i Rediego[/QUOTE]

Z Redim daję radę, u Mongołka mam ciężko, ale w sumie, też dam radę. Jeszcze raz obejdę z czapką rodzinę... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Hurra!!! Super, że Reksio ma domek, nareszcie, zasłużył sobie na to chłopak:-) Ja się tam nie znam, ale na Bartusia już chyba wpłacam, więc w zamian za Reksia mogę wpłacać na Mongołka:-) Tylko proszę o wiadomość z danymi do przelewu na PW, bo mam tyle piesków pod "opieką", że się nie połapię:-) Pozdrawiam:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Noooo to może Kubuś i Mongołek? Zastanawiam się tez jak wyglądają finanse u Pimpusia, bo ja się tam połapać nie potrafię :-([/QUOTE]

co do Pimpusia chyba na sierpień mu wystarczy więc może faktycznie Kubuś i Mongołek,
a wpłatę na Bartusia dostałam i uzupełnię wieczorem

Link to comment
Share on other sites

Kuruś ma też nieciekawie z deklaracjami :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/143499-Kuru%C5%9B-ju%C5%BC-mo%C5%BCe-oddycha%C4%87-ale-nie-odetchn%C4%85%C4%87-z-ulg%C4%85-wci%C4%85%C5%BC-czeka-na-dom-%28/page69?highlight=kurojad[/url]
co prawda zawsze go Murka ratuje, ale nie ma co nadużywać jej dobroci....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochani, dzielę pieniążki na trzy: Mongołek, Kuba bez oczka i Kuruś, mam nadzieję, że takie rozwiązanie wszystkim odpowiada - każdy z nich dostanie po 143 zł :)

Czy ktoś ma kontakt z Bzam? Wciąż dostaję od niej pieniążki :-( Od Divi rozumiem, że mam przelać Bartusiowi? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Kochani, dzielę pieniążki na trzy: Mongołek, Kuba bez oczka i Kuruś, mam nadzieję, że takie rozwiązanie wszystkim odpowiada - każdy z nich dostanie po 143 zł :)

Czy ktoś ma kontakt z Bzam? Wciąż dostaję od niej pieniążki :-( Od Divi rozumiem, że mam przelać Bartusiowi? :)[/QUOTE]





Jak byś mogła to bardzo proszę nie mam możliwości na razie zmiany stałego przelewu :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...