Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

:-(:-(:-(:-(:-( o ametenko ziemio .... ja czynie bazarusiek ale z knizkami dwoma :oops: bazareczki malo ida ech .... pozdrawiam was wszystkich kochane moje , Monisiu zajrze do tego ninia , ktorego mi podeslalas , ale mam urwanie glowy tez ...ech ..... musi byc lepiej musi:iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Ewuniu za bazarek:lol:
kazdy grosik sie liczy,jest ciezko:shake: mimo,ze wiele osob pomaga w rozny sposob.
I Taks wyslala karme i Ingrid wysyla,cioteczki jestescie wielkie:lol:
bez pomocy Moniki to nie bylo by mowy o zadnej pomocy
i FIFA ostatnio wyslala pare groszy,niestety wszystko malo.
Na tymczasie 6 psiakow/nie licze Dory,bo za jej tymczas placi ala123/
psiaki potrzebuja jesc,jedza nie tylko sucha karme,o wszystkim musze myslec sama.
I sama kombinowac co dzisiaj beda jadly.
A przeciez oprocz tymczasu,sa psiaki w Kaweczxynie,zwierzeta przyglupow Malcow,sunia ze szczeniakami,Flaper,ktory caly dzien biega po ulicy.
Problemow jest naprawde duzo i w realu zadnej pomocy.
Ostatnio bylam u szczeniakow i przeciez nie moglam pojechac z pusta reka.
Kupilam karme w saszetkach dla maluchow i im zawiozlam.Czesc dalam od razu.Te tyleczki powypinane to wlasnie palaszuja,ale suni tez smakowalo.
Sunia rowniez do adopcji,jest kochana,bardzo lagodna i nieduza,na zdjeciu wydaje sie ,ze jest duza,ale ona jest nieduza.Strasznie lgnie do ludzi,ktos kto ja zabierze,bedzie mial wiernego przyjaciela i taka przylepke.

Link to comment
Share on other sites

Bylam wczoraj z kotka u weta.Niestety dalej antybiotyk:-(dostala na dzien dobry trzy zastrzyki i do domu antybiotyk.Niestety i koszty tego leczenia wzrosty:shake: w sumie 97zl.
Rachunek mam otrzymac poczta,bo nie mialam czasu,zeby na niego czekac.
Kotka pojedzie do przytuliska do Opola,tutaj absolutnie nie moze zostac.
I pojedzie z nia kotka poracona przez samochod,w kiepskim stanie,przez zderzenie z samochodem stracila wzrok:-(
Teraz tylko szukam transoprtu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Nie wiem czy to jakos pomoze ale moj brat jezdzi na trasie Wroclaw -Krakow i z powrotem przynajmniej 2 razy w tygodniu. Wiem ze to bylby laczony transoprt ale jakby trzeba bylo to oczywiscie wezmie kotki . Opole to juz blisko od Wroclawia , moze by ktos podjechal z Opola i odebral koteczki.[/QUOTE]

Dziekuje Ingrid,ze pomyslalas o tym,ale szukam transportu do Krakowa,tam przejmie je Renatka z Fundacji i zawiezie do Opola.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Bylam wczoraj z kotka u weta.Niestety dalej antybiotyk:-(dostala na dzien dobry trzy zastrzyki i do domu antybiotyk.Niestety i koszty tego leczenia wzrosty:shake: w sumie 97zl.
Rachunek mam otrzymac poczta,bo nie mialam czasu,zeby na niego czekac.
Kotka pojedzie do przytuliska do Opola,tutaj absolutnie nie moze zostac.
I pojedzie z nia kotka poracona przez samochod,w kiepskim stanie,przez zderzenie z samochodem stracila wzrok:-(
Teraz tylko szukam transoprtu.[/QUOTE]
Za leczenie zapłacę, jak obiecałam, nie martw się tym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kroook']Za leczenie zapłacę, jak obiecałam, nie martw się tym.[/QUOTE]

Bardzo dziekuje Kroook:loveu:nie myslalam,ze tak kosztowne bedzie leczenie kotki.
Ale na szczescie efekty leczenia sa,kotka odzyskala apetyt,juz nie plami i wrocilo jej zycie.
Bardzo Ci dziekuje za pomoc:multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Czy potrzebna jest karma dla szczeniorkow ?[/QUOTE]

Tak karma jest bardzo potrzebna,one sa pulchniutkie,ludzie,ktorzy tam pracuja/sami mezczyzni/ maja dobre serca i karmia psia rodzinke,jednak widzialam w misce kasze z mlekiem,a to nie za bardzo,zeby szczeniaki pily mleko.Ale daja im jesc,to bardzo wazne.Ja zawiozlam im karme w saszetkach,jak im smakowala widac na zdjeciach.One juz same jedza,ale jak sunie dorwa to tez ciagna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Tak karma jest bardzo potrzebna,one sa pulchniutkie,ludzie,ktorzy tam pracuja/sami mezczyzni/ maja dobre serca i karmia psia rodzinke,jednak widzialam w misce kasze z mlekiem,a to nie za bardzo,zeby szczeniaki pily mleko.Ale daja im jesc,to bardzo wazne.Ja zawiozlam im karme w saszetkach,jak im smakowala widac na zdjeciach.One juz same jedza,ale jak sunie dorwa to tez ciagna[/QUOTE]

Prosze podac adres na PW gdzie ma isc Karma dla kluseczek. Zamowie duzy work . :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']cioteczki, ja załatwię siatkę na ogrodzenie dla mamy i kluseczków,tylko co z tą budą...[/QUOTE]


wspaniale :multi::multi::multi:

kto może podarować lub zasponsorować budę? buda później będzie służyła innym bezładniakom bo po znalezieniu domków można będzie ją zabrać z zakładu

ile trzeba by mieć na taką budę?

Link to comment
Share on other sites

trzeba też pomyśleć o sterylce tej suni, są więc już dwie mamusie do sterylki tylko kto mógłby je przygarnąć na kilka dni po sterylce??? bez tego nawet jak znajdą się pieniązki nic nie da się zrobić a za pół roku mogą być kolejne szczyle ...
jest trochę czasu aby poszukać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']wspaniale :multi::multi::multi:

kto może podarować lub zasponsorować budę? buda później będzie służyła innym bezładniakom bo po znalezieniu domków można będzie ją zabrać z zakładu

ile trzeba by mieć na taką budę?[/QUOTE]
Tak,pozniej ta bude mozna zabrac,sluzyla by innym psiakom.Koszt zrobienenia budy to ok. 200zl-ocieplanej,na razie trzeba rodzinke zabezpieczyc,buda+ogrodzenie,karma no i, szukanie domow,troche to czarno widze,tyle szczeniorow:shake:
dzwonil ktos z Lublina/pani miala zadzwonic raz jeszcze i nie zadzwonila/
dzwonila dziewczyna z Niska,w sobote chcieli przyjechac,powiedzialam o wizycie p/adopcyjnej,czy zadzwonia,nie wiem,ale moze pomalutku,pomalutku....

Link to comment
Share on other sites

zapraszam na drugi bazarek z ciuszkami :smile:

[B] Ostatni bazarek wyprzedażowy letnich rzeczy; psy ze Szczebrzeszyna do 04.10. [/B]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/215245-Ostatni-bazarek-wyprzeda%C5%BCowy-letnich-rzeczy-psy-ze-Szczebrzeszyna-do-04.10.?p=17706090#post17706090[/URL]

Link to comment
Share on other sites

kiedy te wszystkie psiki znajdą domy? ja stale dorabiam im ogłoszenia ale widać cisza :(
szczeniaki maja na tablica/allegro już 3325 wyświetleń ...
porozwieszałam plakaty niektóre jeszcze wiszą ale większość pozrywali
wisi stale Misiu i Ziomek karteczki pourywane ale pewnie nikt nie dzwonił?
na FB też cisza
żeby w końcu coś się ruszyło poza kolejnymi nieszczęściami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']kiedy te wszystkie psiki znajdą domy? ja stale dorabiam im ogłoszenia ale widać cisza :(
szczeniaki maja na tablica/allegro już 3325 wyświetleń ...
porozwieszałam plakaty niektóre jeszcze wiszą ale większość pozrywali
wisi stale Misiu i Ziomek karteczki pourywane ale pewnie nikt nie dzwonił?
na FB też cisza
żeby w końcu coś się ruszyło poza kolejnymi nieszczęściami...[/QUOTE]
Dora nie może wejść na dogo, ale przekazała mi ,że jest już odzew na ogłoszenia; dzwoniła osoba z Niska (koło Stalowej Woli,woj. podkarpackie) w sprawie szczeniaka,chce przyjechać po niego jak najszybciej,potrzebna osoba do sprawdzenia domu,znacie cioteczki kogoś z tamtych okolic?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...