Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

Dzwonila kobieta z miejscowosci Nisko, 10km. od Stalowej Woli. W sobote chce przyjechac po szczeniaka,autobusem:-o z rozmowy tel. mam pewne obawy,owszem mowi,ze bedzie dbala o szczeniaczka i on bedzie w domu,ale cos nie bardzo jej wierze,dlatego chcialabym,zeby ktos tam zajrzal,bo co ja powiem tej kobiecie,ze jej nie bardzo wierze? Przeciez moge sie mylic,a psina moze stracic dom,moze dobry dom,a moze nie......
Jaka podjac decyzje jak nikt tej wizyty nie zrobi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']poszukam ludzi ze Stalowej Woli i Nisko i powysyłam PW z zapytaniem o wizytę przed adopcyjną
a jak się nie uda to trzeba koniecznie z nią podpisać umowę adopcyjną ze zgodą na wizyty po adopcyjne, sterylkę itd, jak nie będzie chciała się zgodzić to nie wydasz jej szczeniaka[/QUOTE]

Ale bez wizyty przedadopcyjnej dac go jej?
Ona na wszystko sie zgadza,a jednak mam zle przeczucia,a pozniej jak mimo wszystko podpisze,a szczeniak trafi zle,to kto go pozniej przywiezie od tej kobiety?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']Ale bez wizyty przedadopcyjnej dac go jej?
Ona na wszystko sie zgadza,a jednak mam zle przeczucia,a pozniej jak mimo wszystko podpisze,a szczeniak trafi zle,to kto go pozniej przywiezie od tej kobiety?[/QUOTE]

wysłałam do wszystkich ludzi PW ze stalowej Woli ale tylko kilka jest aktywnych, może się ktoś odezwie, do kogo by tu jeszcze napisać?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,wstawiam link do artykułu w naszym lokalnym Tygodniku Zamojskim dotyczący wyroku za znęcanie się, a następnie odcięcie głów szczeniakom;tekst nie jest cały ale wiadomo o co chodzi. Skomentujcie proszę,to może redakcja widząc zainteresowanie tematem ,zechce pociągnąć go dalej,może napiszą coś o sterylizacji. Ja zadzwonię do dziennikarki,która to pisała,tylko skomentujcie

[URL]http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/24790/zwyrodnialcy-ukarani.html#comment[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pieski2']Wizyta umówiona na przyszły tydzień więc jak "przejdą pozytywnie " :eviltong:rozmowe -będą mogli ponownie umawiać się na termin odbioru-adopcji :p[/QUOTE]

to świetnie teraz tylko trzymać kciuki za dobry domek :thumbs::multi:

ja mam jeszcze jedną dobrą wiadomość :multi:

[B]Taks zapłaci za budę dla szczeniaków[/B] :multi::Rose::Rose::Rose::Cool!::Cool!::Cool!:

Link to comment
Share on other sites

Mam telefon do kobiety z pod Zamościa ,która chce wziąc ode mnie psa .ale adopcja ta moze nie dojsc do skutku gdyż sunia jest specjalnej troski .Obiecałąm tej Pani więcej zdjęć innych psów .
[B]Doro ,który pies/sunia od Ciebie nadawałby się ?[/B]W rozmowie tel.PANi wydaje się ok.Dom na wsi ,dwoje dzieci i Państwo nie pracujący .Miejscowość Ulhówek .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Mam telefon do kobiety z pod Zamościa ,która chce wziąc ode mnie psa .ale adopcja ta moze nie dojsc do skutku gdyż sunia jest specjalnej troski .Obiecałąm tej Pani więcej zdjęć innych psów .
[B]Doro ,który pies/sunia od Ciebie nadawałby się ?[/B]W rozmowie tel.PANi wydaje się ok.Dom na wsi ,dwoje dzieci i Państwo nie pracujący .Miejscowość Ulhówek .[/QUOTE]


trzymam kciuki z całych siła aby się komuś poszczęściło :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...