Jump to content
Dogomania

Na chwilę obecną 11.285zł długu.Bardzo prosimy jeśli ktoś może nam pomóc.Długi w lecznicy,w hoteliku,za karmę.....Bezdomne szczebrzeszyniaki PROSZA O POMOC


Recommended Posts

10 godzin temu, sharka napisał:

Wstawiam zdjęcia kici Belli, które przesłała mi Dora

bella.JPG

P1012125.JPG

 

P1012140.JPG

Szukam dla Belli domu tymczasowego,stalego....nie chce ,zeby dluzej siedziala w klatce,to taka kochana,miziasta koteczka.

Oczko ma takie,bo prawdopodobnie zaatakowal ja pies:(

Bella juz jest po sterylizacji.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, sharka napisał:

Dora - dziś przesłałam grosik na bezdomniaki, ale niewiele tego... w tym miesiącu będę musiała pomyśleć o jakimś bazarku bo koszty w lecznicy będą :/

Groszek ma cudny brzusio :)

Dzieki Sharka za wstawienie zdjec kotkow:)

I dzieki za grosik na bezdomniaki:)

Jeszcze do DS  pojedzie Groszek i wetka podliczy  koszty,a mnie sie wlos na glowie jezy

nie mowiac juz o kosztach pobytu i sterylzacji,odpchlania,odrobaczania Belli,a  wyprawienie  kotkow do Domow Stalych przez blablacar to tez koszty

teraz pojechal Dropsik do Warszawy,koszty...koszty.....

szkoda,ze jestem tutaj sama,i sama w realu pomagam,gdyby ktos chcial pomoc,to uratowalaoby sie wiecej zwierzakow.

Ale chetnych do pomocy brak...:(

Link to comment
Share on other sites

O 10.07.2016 o 23:02, sharka napisał:

DSC01596.jpg

Niestety nie mam dobrych info..:(

wczoraj tego pieska potracil samochod:(

Zobaczyl mnie i pedzil do mnie prosto pod auto

zawsze szalal jak mnie zobaczyl,wiedzial,ze bedzie nakarmiony i to bylo jego zguba...:(

slyszalam jak samochod w niego uderzyl,odpadla nawet jakas blacha,ale psiak po potraceniu zaczal uciekac,byl w szoku:(

nie wiem co z nim.......moze zyje,bo uciekl po potaceniu,martwie sie.....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, DORA1020 napisał:

Zyje:)  widzialam go w poniedzialek,nie wiem jak,ale przezyl.Nakarmilam go,bo zawsze jest glodny i pognal.

Czy daloby sie go zlapac ? Weterynarz by sie przydal koniecznie. Szkoda takiego fajnego psiaczka :(  W hoteliku by sie otworzyl I napewno by znalazl domek.

Link to comment
Share on other sites

Tak,tylko on nie da sie zlapac,to nadal nieufny  psiak,podchodzi bardzo blisko,ale nie da sie poglaskac,moge go tylko dotknac,niestety nie mam czasu naq moswajanie,zostawiam jedzenie i odchodze,czasami doplinuje,zeby zjadl,bo ten jego kolego jest tez bardzo glodny i zjada wszystko.

 

Link to comment
Share on other sites

On by sie odmienil w DT . Jak by zobaczyl ze jezt bezpieczny , ma jedzonko I mizianka napewno zaszlaby zmina jak u wszystkich odratowanch psiakach z ulicy.

Czy mozna poprosic o pomoc jakas fundacje ? cala ta gromadka nie przezyje na ulicy. Wczesniej czy poniej cos sie stanie. Pozatym napewno sa pelne kleszczy I innego robactwa.

 

Link to comment
Share on other sites

Koniecznie trzeba pojac jakies kroki przed Zima. Koty jakos sobie daja rade ale taki psiak zmarnieje. Im dluzej on tak biega tym wieksze ryzyko wypadku I roznych chorob. Leczenie bedzie kosztowac tysiace :(

Trzeba sie skoncentrowac na nim I dzialac. Ja wiem ze latwo gadac . Niestety jestem za daleko wiec tylko moge pomoc pienieznie.

Dora sama nie da rady. Kto pomoze polapac te psiaki ?

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie mam mozliwosci zlapania tego psiaka,sama go nie zlapie,nie ma takiej opcji,moze pomoglaby Agata,ale w tej chwili jej nie ma,wyjechala za granice.

Z karmieniem tez mam problemy,bo nie mam czym ich karmic.

Jest jeszcze jeden duzy bezdomny/byl wyrzucony z Bablem/ do kogos sie przyczepil,ale nadal biega po ulicy i odkryl gdzie zostawiam jedzenie dla dwoch i rowniez sie czestuje,a mnie niestety nie stac na karmienie tylu psiakow.

Link to comment
Share on other sites

Dlug w lecznicy za dlugi pobyt 2 malych kotkow wynosi 800zl.

W tej chwili jest jeszcze dorosla tri,wiec dlug wzrosnie.

Groszek tez juz pojechal do swojego domku.

Bella tez juz ma dom,ale nie moge znalezc trnasportu do Sanoka.

Jak splace te wszystkie dlugi nie wiem.

Karma dla kotow tez juz mi sie konczy.Ostatnio karme przyslala buenos,ale kotkow do karmienia jest duzo.

Na smietniku karmilam  dwa ,teraz sa cztery.Jak nie nakarmic kiedy tak blagalnie patrza.

Link to comment
Share on other sites

Dora sama nie daje rady , potrzebna jest ponoc Fundacji albo prywatnych osob ! BARDZO PROSIMY O POMOC !!!!!!!!!!

Tysiu, co myslisz o tym zeby jakos zrobic ruch na FB ? Na innych stronach cos sie dzieje a na Szczebrzeszynskiej bardzo cicho.

Ja nie mam znajomych na FB z Polski wiec moje udostepnienia nic nie dadza :(

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...