Jump to content
Dogomania

Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.


dorota k.

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie,
Regularnie czytam ten temat, ale nie udzielam się za bardzo. Jednak mam propozycję - jestem pod bardzo dużym wrażeniem waszego zaangażowania! Chciałbym spotkać się z wami, "na spokojnie", bo na WOPie nie było takiej możliwości i porozmawiać o tym, jak można pomóc.

Proponuję też napisanie większego tekstu na bolec.info prezentującego waszą pracę, samo "schronisko" (szczególnie, że zmieniło miejsce) i sam temat adopcji psów. Sam jestem od kilku dni właścicielem pieska-znajdy.

Link to comment
Share on other sites

Witamy , witamy , proszę się nie krępować i odzywać częściej :evil_lol:... Musimy się jakoś zebrać do kupy :diabloti:i spotkać .. Dzięki za pamięć o nas i psiakach .. One nas potrzebują ... nie możemy ich zawieść ........ A jak piesek się chowa, ?.

Link to comment
Share on other sites

Dziś Kropeczka pojechała do domku:bigcool: - taka b. miła pani z dzieckiem ją wzięlli - mieszkają na Gdańskiej .. polubiła ich od razu . Chyba b. dobrze trafiła :lol:. .. Batonik był na długim spacerze .. zjadł makaronu z serem , maluchy też dostały .. , jutro muszę więcej zaniesć . Moze do soboty je przeniosa - dowiem się jutro , bo dziś jkoś się rozmijaliśmy z p. Wolańskim :razz:. . ..Mam nadzieję ,ze dobudują więcej tych boksów .....

Link to comment
Share on other sites

Kasiu - myślałam o takim wyjeździe w odwiedziny do psiaków, które wyjechały poza Bolesławiec Owieczka, Karusia, Krecik i Ramzio, ale to narazie na etapie marzeń:)

Jak Pani od Kropki się nie odezwie, to jutro do niej zadzwonię i zapytam co i jak. Codziennie przejeżdzam Gdańską, więc może któregoś dnia spotkam ją na spacerku:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Krzysiek Krzemiński']Witajcie,
Regularnie czytam ten temat, ale nie udzielam się za bardzo. Jednak mam propozycję - jestem pod bardzo dużym wrażeniem waszego zaangażowania! Chciałbym spotkać się z wami, "na spokojnie", bo na WOPie nie było takiej możliwości i porozmawiać o tym, jak można pomóc.

Proponuję też napisanie większego tekstu na bolec.info prezentującego waszą pracę, samo "schronisko" (szczególnie, że zmieniło miejsce) i sam temat adopcji psów. Sam jestem od kilku dni właścicielem pieska-znajdy.[/QUOTE]

Witamy Pana Krzyśka:)
Wczoraj pisałam na gg z Emem-em. Pisałam, że na adres redakcji podeślę jakieś nowe zdjęcia psiaków, ale to dopiero w sobotę lub niedzielę bo w czasie spaceru coś zrobimy. Nie mam kompletnie pomysłu w jakiej formie i co napisać o psiakach - nie chciałabym się powtarzać, aby temat nie stał się "oklepany" . Może Pan ma jakiś pomysł.
Jeśli chodzi o napisanie czegoś o zieleń plan, to lepiej uzgodnić to z właścicielem - my nie możemy decydować:shake:
P. Ania jest w zieleń plan codziennie. W soboty jest nas większa grupa.
Proszę wygłaskać Dexterka :) Czytałam o nim. Taką miał poprzednio "opiekę" i dlatego robił sobie wycieczki. Super, że do Was trafił:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciemnaczekolada'][I]Hej, Bolesławiec wita ;)[/I]

[I]Potrzebujecie kogoś do DT ? :)[/I][/QUOTE]

Witamy :) Witamy:) Rozumiem, że możesz być DT lub takowy polecić? Super by było, bo w Bolesławcu z DT krucho niestety:shake:

A jak możemy się skontaktować i porozmawiać? Chciałybyśmy z Aanką o szczególy zapytać. Bo jak doczytałam Twój post, to już Cię na dogo nie było.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...