Jump to content
Dogomania

Bolesławieckie psiaki szukają domów - przystanek przed schroniskiem.


dorota k.

Recommended Posts

Bardzo mi się podoba:) Ze zdjęciami ciężko, bo psiaki jak wychodzą na spacer, to jest jedna wielka radość i ciężko zrobić zdjęcie. Cyrkówka to w ogóle jakby od aparatu uciekała. Borysa zdjęcia były robione prawie zaraz jak tam trafił , był wystraszony. Może w sobotę ponowimy próbę ze zdjęciami?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dokładnie.Ja sie zdziwiłam, ze one jak wyszły to sie nie cieszyły do ludzi tylko pierwsze co- to by poleciały chyba na koniec swiata...
A ktoś konkretny zamieszcza ogłoszenia o psiakach, jakas jedna osoba?I na jakich stronach dawaliście do tej pory zdjęcia?
Ja mam niestety popsuty aparat, ale moze jakis pozycze do soboty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='badmonique']Dokładnie.Ja sie zdziwiłam, ze one jak wyszły to sie nie cieszyły do ludzi tylko pierwsze co- to by poleciały chyba na koniec swiata...
A ktoś konkretny zamieszcza ogłoszenia o psiakach, jakas jedna osoba?I na jakich stronach dawaliście do tej pory zdjęcia?
Ja mam niestety popsuty aparat, ale moze jakis pozycze do soboty.[/QUOTE]
[IMG]http://i124.photobucket.com/albums/p16/badmonique/ASTEK.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia robię na Zinfo.pl i Gazeta powiat. Info.pl , niektóre już nieaktualne , muszę odnowić.....Na Lubań.pl można wysyłąć do Darii1990 linki z ogłoszeniami ........-To lokalne ogł. - łatwiej sprawdzić potencjalnego własciciela . Można też na innych portalach . Robiłam na gumtree , kokosy , adopcja psa, zwierzak.pl , morusek .... , ale brak odzewu wszędzie .:shake:.........Teraz zostaję przy lokalnych raczej .są tez na Bolec info.pl - p. Dorota robi. Robiłam też na lwówek .pl , ale nie chciały sie z choinke edytować:mad:................Jeśli chodzi o Tygrysa trzeba jescze raz poprosić Mirka o pomoc - spróbuję , pies się zmarnuje i całkiem zwariuje w boksie. Jest jeszcze Fundacja Ast . , należy próbować do skutku .., , jak nic to nie pomoze to trudno , ale się próbowało.............

Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajny plakat:)A tekst taki, ze az sie chce płakać.Siostra dziś była w zieleń-planie ale nikogo nie było z wolontariatu, może dlatego ze padało troche.Chciała wyprowadzić psiaki.Mówiła, ze straż miejska przyjechała z jakims facetem i zabrali tego huskiego z 3 klatki od lewej(nie pamietam imienia) mam nadzieje, ze znalazł nowy albo jeszcze lepiej stary dom:)
Może by tak się zrzucic i wydrukować ogłoszenia o psiakach?Dopracowac jakąs koncepcje i porozwieszać?

Link to comment
Share on other sites

Ciekawa jestem ,czy ktoś hasia adoptował ,czy właściciel się znalazł :razz:.......Wczwartki chodziliśmy , jak było ludzi więcej np .wakacje , potem chętnych brakuje:shake:. i nie damy rady - zp Basią tylko. we dwie.- chyba ,ze jest tylko kilka psiaków. - to można i samemu . wyprowadzić.No i ta pogoda ostatnio - brużdzi .:angryy:. We wtorki przychodzi też p.Asia , ale ostatnio lało chyba. :shake:.Ja w tyg. podjeżdżałam na rowerze , aby je chociaż odwiedzić i dolać wody , ale też padało . Będę w sobotę i postaram się ten kaganiec w końcu kupić i jakąś obrożę Bandziorowi . , myślę ,ze może jakieś zabawki by się im przydały do gryzienia - , nie nudziły by się tak :cool3:. .Myślisz o ogłoszeniach w gazecie ?.......

Link to comment
Share on other sites

Ja też bede w sobote.tylko ta pogoda taka obrzydliwa cały czas, oby nie padało:/
Ja myslałam, zeby może na słupach, albo na tablicach ogłoszeń w sklepach porozwieszać, w lecznicach,w klatkach, może w azart-sacie jako taka plansza ogłoszeniowa w tv?wtedy oglądalność bedzie największa.A już najlepiej byłoby jakby telewizja jakiś filmik nakręciła, ale to to chyba graniczy z cudem, chyba, ze będa sie chcieli pochwalić nowymi boksami tam za ibf-em.
A właśnie kiedy pieski będa przeniesione na to nowe miejsce?

Link to comment
Share on other sites

Kasiu - plakat jest świetny, oczy Borysa i tekst - same mówią.
Husky - to Joker - tak nazwała chłopaka Natalia. Znowu nie wiemy, gdzie psiak trafił, może coś uda się wyszpiegować.
Ciekawe, czy ktoś pomyślał i Batonika pod dach przeniósł.
Psiaki we wtorek były na spacerze. Dzisiaj niestety nie. Monika - jak co masz numer do P.Basi, więc wcześniej lepiej zadzwonić.
Miejsca do ogłoszeń - to tak jak Kasia pisała - lecznice i sklepy zoologiczne. Do tej pory to były ogłoszenia dla każdego psiaka osobno- a tam mało miejsca jest. Takie jedno biorcze - super będzie.
Słupy i tablice już były przerabiane - własność BOK i MOSiR - nie pozwolili wieszać za friko:shake:
Nasza lokalna TV za programy też chce kasę. Dużo wcześniej były opłacone 4 programy i pokazali psiaki. Ja kilka razy dzwoniłam do nich z prośbą o pokazanie Miśka - tego pana bezdomnego i Astorka z jego historią - Pani Justyna miobiecywała, że pokażą wzmiankę w wiadomościach, ale na obietnicach się skończyło. Monika - jak chcesz - zadzwoń - zobaczymy co Ci powiedzą. Może jak większy "nacisk" będzie to coś się zadzieje. W niedzielę podjechałam pod budowę nowego zp, ale nie widziałam tam nic, co by przypominało kojce dla psiaków:shake: więc nie wiem jak będzie z przenosinami:-(

Link to comment
Share on other sites

mała poprawka, jokera wzięły 2 panie, a nie pan, i siostra słyszała jak się pytały jak się wabi, więc na pewno znalazł nowy domek:)
Co do plakatu to myślę, ze trza by tam dac jakiś nr telefonu, bo sama informacja piastów 18 to za mało.Poza tym byłam w srode tak z ciekawości zobaczyć jak pieski się mają.Podeszłam a tam nikogo, jacys ludzie sie szwędaja ale nikt nie podchodzi, mimo , ze mogłabym byc teoretycznie kims kto chciałby wziąć psiaka do domu.Potem dorwałam z wielkim trudem jakąs babke, która za szczęśliwa nie była ze ktoś przyszedł pieski oglądać, kazała przyjść następnego dnia.
I teraz jak ktoś zobaczy to ogłoszenie , przyjdzie na piastów 18 to sie zdziwi, ze bedzie na niego totalna olewka:/


Kasia, a my się widziałysmy juz, bo nie kojarzę?

Do pani Basi chciałam sie dodzwonić, ale był tylko komunikat, ze nie ma takiego nru wiec musiałam cos zle zapisać chyba.
Słyszałam, ze jutro ma byc ładna pogoda:)

Link to comment
Share on other sites

Pani Moniko ja mam 14 lat , hehe ;) Byłam w sobotę , a plakaty powiesiłam w sklepie zoologicznym za eko ( dopisałam długopisem na Terenie Zieleń Plan) , w sklepie zoologicznym koło księgarni Agory i koło stokrotki jest taka tablica , jutro przed spacerem jeszcze pójdę do weterynarza i się spytam czy mogę wywiesić .. Jokera skreśliłam ;) Super, że trafił do swojego domku !!!

Link to comment
Share on other sites

Niestety już nie raz słyszłałam, że jak ktoś do zp bezpośrdnio się zgłosi to różnie bywa. Nie wiem o co chodzi.
Na plakatach faktycznie najlepiej podać nr tel. - można dopisać mój. Nawet jak nie będę mogła akurat podejść to ludziom powiem co i jak. Kasiu - odwaliłaś kawał dobrej roboty:) U weterynarzy - spokojnie ogłoszenia można wieszać.

Link to comment
Share on other sites

Tu właściwie nie ma strony urzędniczej:razz:. Straż M. spisuje czipa , a chyba Z.P jakieś dane spisuje .........Niestety brak umów adopcyjnych i nie wiadomo,gdzie dany pies trafia i do kogo :shake:, chyba ,ze akurat my coś wiemy ten temat , lub sie napatoczymy . na miejscu .. Moze uda się coś zrobić , aby w końcu te umowy były - no i wizyty przed i poadopcyjne . - teraz okres przeedwyborczy w końcu :diabloti:.Kiedyś jakies barany ze wsi chciel ina łańcuch małego pieska - ale ich przegoniłam .........

Link to comment
Share on other sites

Widzę,ze porozumienia to tutaj nie ma między wolontariuszami a miastem.Można sie wkurzyć, bo czlowiek przychodzi, opiekuje się a potem nagle pies znika i nie wiadomo co sie z nim dzieje.To jakies bez sensu jest.A kto jest szefem w tym całym zieleń-planie i kto jest odpowiedzialny tam za psiaki?Wszystko to jest jakieś dziwne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...