Jump to content
Dogomania

13.10_DIMA zostaje BORYSEM i do swojego domu w Zaborowie szczęśliwie dociera!!!


zuzlikowa

Recommended Posts

[quote name='andzia69']Dimusiu - wszystkiego NAJ NAJ NAJ w nowym domku!!!:)[/QUOTE]

Jeszcze nie pojechali...Krzysztof ma załatwianie...Beata pozałatwiała...
Dimka ma oczka dziś lepsze, ale lekki stolec nadal sie utrzymuje...poprosiłam Beatę,by dała chłopakowi coś na lekkie uregulowanie(wczorajsze nafaszerowanie Dimki wit.C pomogło wzmocnić organizm,lecz na stolec zagęszczająco nie podziałało...tu będzie trzeba jednak powoli i stopniowo regulować działanie Dymin- 3 m-cy nie uregulujemy w miesiąc...poproszę p.Edytę o wyczulenie na tym punkcie i jednak próbę gotowania chłopakowi na bazie ryżu i warzyw...może to lepiej ureguluje pracę żołądka i jelit niż karmy suche...jednak to naturalne jedzenie i łatwiej jest trawione i przyswajane, a do tego ciepłe!)

Czekam na info,że już chłopaki w drodze...

EDIT:...tyle czasu pisałam posta,że już...juz...już...

Doczekałam się...[B]14,31[/B] WYRUSZYLI I JAK NIE BĘDZIE POTRZEBY, POSTARAJĄ SIĘ LECIEĆ PROSTO DO ZABOROWA...
KCIUKASY ZA SZCZĘŚLIWĄ DROGĘ,WŁĄCZONE!!!

[B]18,13[/B]...nie wiem,czy już nie dojeżdżają...czekam na informacje!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 593
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przed chwilą dzwoniłam - jeszcze około 1 godziny drogi przed nimi
piesek grzecznie śpi :)
raz się zatrzymali na siku w jakimiś lasku, wysiusiał się, napił i bez problemów wsiadł do samochodu
czyli koło godz. 20 spodziewajcie się jakiś wieści

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']przed chwilą dzwoniłam - jeszcze około 1 godziny drogi przed nimi
piesek grzecznie śpi :)
raz się zatrzymali na siku w jakimiś lasku, wysiusiał się, napił i bez problemów wsiadł do samochodu
czyli koło godz. 20 spodziewajcie się jakiś wieści[/QUOTE]

Co żona,to żona...ja nie chciałam niepokoić! [B]DZIĘKI OGROMNE ZA INFORMACJE!!!DZIĘKI!!![/B]

CZEKAMY JESZCZE GODZINKĘ...a niech tam,tyle ile potrzeba by bezpiecznie do domów dojechali!!!

Ależ idealnego psiurę Krzysztof wiezie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']czeeeeekamy i kciukasy trzymamy !!![/QUOTE]

Już nie musimy czekać...[B]DIMA JEST JUŻ W SWOIM DOMKU!!![/B]
Maluchy obszczekały Dimę i...nie wywołały reakcji...Dimuś przyjacielsko macha ogoniskiem...w czasie drogi bardzo grzeczny...i kulturalny niezaprzeczalnie- wysiadł,załatwił co miał do załatwienia i hop do samochodu spowrotem!
Człapiąca kultura!!!
Krzysztof zerknął do pmieszczenia przygotowanego dla Dimki,i choć na dziś nie jest najgorsze,to jednak zdecydowanie albo musi być wstawiona tam buda,albo Dimka wyladuje w domku...
czekam na telefon p.Edyty...

Znikam na dwór ze swymi i...zobaczymy co u Dimki!

[B]Dzięki ogromne dla Krzysztofa i jego Pani:loveu::loveu::loveu::loveu:...
szczęsliwego powrotu do domku!I spokojnej nocki!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]DIMKA DOJECHAŁ DO SWOJEGO DOMKU POD POZNANIEM!!![/B] ...BEZ EKSCESÓW...BEZ PRZYGÓD...GRZECZNY...SPOKOJNY...KONTAKTOWY...MALU CHY W DOMKU OLAŁ...

[SIZE=4][COLOR=Red][B]DIMKO...wytrzymałeś w Dyminach prawie 3 miesiące...
teraz pora na szczęśliwe życie!!!
Dziękujemy [SIZE=5]wszystkim[/SIZE][/B][B],którzy temu psiakowi w najmniejszy sposób pomogli...BARDZO DZIĘKUJEMY W IMIENIU I SWOIM,
I DIMKI- przecudnego psiury!!!:loveu:


[/B][COLOR=Black]Rozmawiałam z p.Edytą- Dimka zwiedza otoczenie...teraz zainteresował go ogród i biega, i załatwia swoje potrzeby:cool3:...ale najpierw przywitał sie z p.Edytą nastawiając pych do głaskolenia,potem poczekał aż tata podejdzie(olał zupełnie wołanie!),a mamę natychmiast poleciał też witać,bo...:evil_lol:[/COLOR] [COLOR=Black]wykazała się sprytem i smakołyk chłopakowi przyniosła...psurki przywitał leniwym machaniem i przy misie ryżu z mięchem i warzywkami powiedział,że do jego michy nie podchodzić(psiury zaraz zrozumiały, zostawiły go na czas gdy jadł,bo potem zaraz wszędzie się za nim pałętały,już bez ekscesów i zniecierpliwienia ze strony Dimki!)...
p.Edyta zastanawiała się nad tym,czy Dimkę na noc zamykać,jednak ze względu na zbyt niskie ogrodzenie(1,50m) i jednak nie sprawdzone zachowanie i umiejetności Dimki oraz nowe otoczenie zasugerowałam,że jednak lepiej tak- bałabym się,że jednak nowe zapachy mogą go nadmiernie zafascynowac,a dom jeszcze dla niego nie jest domem i...wszystko może się zdarzyć.A może nadmiernie się obawiam?...ale wolę dmuchać jednak w zimne niż ...sparzyć Dimkę!:oops:
Jutro powinniśmy dostać nowe informacje i fotki Dimosława w nowym domku...bardzo jestem ciekawa jak chłopak będzie sobie radził w nowym otoczeniu, bo przyznać muszę,że ten nagły przypływ chęci do miziania,u tego stoika zaskoczył mnie nieco...ALEŻ Z NIEGO CUDNE PSIĘ SIĘ WYKLUŁO- nie dość,że cierpliwy stoik,to jeszcze miziasty cierpliwy stoik!!!CUDO!!!:lol:
[/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka'][COLOR=teal][B]Zuzliku ogromne podziękowania za uratowanie Dimki i za wszystko!!!:iloveyou::modla::Rose::buzi:[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#008080][/COLOR][/B]
[COLOR=#008080]A Dimie wszystkiego najlepszego w nowym domku!:loveu:[/COLOR][/QUOTE]

Erko...bez Was,nic nikt by nie był w stanie zrobić...
hihihi-ależ miziaście się zrobiło!BUZIOLE DLA WSZYSTKICH!!!...DIMULKA NIECH ŻYJE SZCZĘŚLIWIE!!!CUDEŃKO NASZE!!!

Link to comment
Share on other sites

I Krzysztof szczęśliwie do domu dotarł...oddycham i dobrej nocki wszystkim życzę!

A Dimusia wpadła odwiedzic Nigeria...też chciałaby wiedzieć jak to jest być we własnym domu...z własnymi ludźmi...może Dimka jej pokaże?

NIGERIA- nowa sunia beniasta...choć ktoś może wpadnie i od moskiewskich też zwymysla,ale takiego moskwicza,życzę wszystkim przyjaciołom- słodka,łagodna i człekolubna...czyli najprawdziwszy moskwicz!...to Nigeria!:loveu:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/194497-Benardyn_NIGERIA-z-Rzeszowa_jeszcze-radosna-ufna-i-kochaj%C4%85ca-cz%C5%82owieka%21-OG%C5%81OSZENIA%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/194497-Benardyn_NIGERIA-z-Rzeszowa_jeszcze-radosna-ufna-i-kochaj%C4%85ca-cz%C5%82owieka!-OG%C5%81OSZENIA!![/URL]

Dimkę z rodzinką w odwiedziny zapraszamy...:loveu:
a jak ktos inny też zechce wpaść i jeszcze pomóc w ogłoszeniach cudnej...bardzo się ucieszymy!:multi:


[URL="http://img251.imageshack.us/i/zmianarozmiarunigeria7.jpg/"][IMG]http://img251.imageshack.us/img251/3387/zmianarozmiarunigeria7.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edycha']Witam. Dimek juz w domu. Noc ok, bez ekscesow. ale rano.....;-D o 5;30 pobudka[/QUOTE]

...ja tu się obijam,a domek Dimkowy na watek nam wskoczył!!!:multi::multi::multi:
[B]Witam ciepleńko i niejako przerzucam ciężar opowiadania o chłopaku na edychę...
BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE INFO Z PIERWSZEJSZEJ RĘKI BĘDZIE!!!:loveu::loveu:[/B]:loveu:

hahaha...Beacie w hoteliku robił przez kilka dni pobudkę o 4,00:cool3:...ALE CO DOMEK ,TO DOMEK- TU SE POSPAĆ MOŻNA!

A jak zareagował na nocne zamknięcie?..nie było jakichś niepokojów?...i jak rankiem z domownikami?...interesuje go to co za ogrodzeniem, czy skupił się jeszcze na swoim podwórku?...tyle pytań się ciśnie,więc zastopuję trochę,bo miast gotować psiakom edycha,będzie siedzieć przy kompie i odpowiadać...odpowiadać...odpowiadać...:evil_lol:

Fotkę na telefonie mam z pierwszego śniadanka,ale nie umiem przegrać na komp:-(...okablowania nie mam,a nowy fon i już się gubię...taka dola zgredka:diabloti:

[B]Edycho, a masz możliwość przesyłać fotki na adres mailowy? Albo tu wstawiać?[/B]...focisko zabawne straszliwie, bo giga micha,a Dima wpyla zapamiętale...a żal,że nie możemy sie pochwalić!

Link to comment
Share on other sites

5;30 bo o tej porze moj tato wychodzi do pracy wiec go wypusil na podworze a ze chlopak ciekawy gdzie pan o tej porze idzie wiec chcial oprzec sie o brame na przednich lapach. niestety lapa mu sie zeslizgla i troche utknela a ze ja mam okno otwarte wiec ten pisk mnie z lozka jak rakieta wywalil. nic sie nie stalo ale zamiast spac zaczelam jedzenie gotowac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...