Jump to content
Dogomania

CZŁOWIEKU moje PRZERAŻENIE AGRESJĄ nazwałeś_5.01.2013 Lincoln odszedł za TM_(*)


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zuzlikowa']
Iwonko, a jak się zachowuje jak podchodzisz?[/QUOTE]
Zarówno ja jak i inni domownicy możemy być stosunkowo blisko niego byleby nie zwracać na niego uwagi. W momencie jak zaczynam iść do niego czy mówić coś idzie do boksu lub budy....ale dzisiaj to i tak duży postęp myślę, że teraz będzie tylko lepiej:)

Link to comment
Share on other sites

Tak jak napisała BonaJ, jeśli wszystko się dobrze ułoży to w sobotę Lincoln pojedzie na badania.

Osobiście rozmawiałam ze swoim wetem co do którego mam pełne zaufanie, on twierdzi, że jeśli pies nie wykazuje żadnych problemów zew. typu: wymioty, biegunki, osowiałość, brak apetytu, wodostręt, nie ma żadnych gołym okiem widocznych problemów z poruszaniem się, nie gryzie się, nie liże w jakimś konkretnym miejscu to w takim przypadku mówimy tutaj o tak silnym stresie, nie ma żadnej choroby, która mogłaby powodować tak gigantyczny ból gdy człowiek się zbliża(z medycznego punktu widzenia).

Oczywiście mój wet. również zaleca dużo spokoju no i oczywiście zbadanie psiaka, niestety do niego kolejki są makabryczne a przynajmniej te podstawowe badania warto byłoby w miarę możliwości szybko zrobić dlatego zdecydowałyśmy, że pojedzie do kliniki Amicus, gdzie od lat chodzi BonaJ i bardzo go chwali a ja również dużo dobrego słyszałam o tej klinice, mają dobry sprzęt, w zabiegach stosują narkozę wziewną co w przypadku bernardynów jest dość ważne.

Więc jesteśmy już z wetem wstępnie umówieni, teraz tylko wszystko w rękach mechaników:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Odi']Wiking042 słusznie zauważyłeś, że jest niemożliwością wyadoptowywać codziennie jednego psa, wliczając w to wszystkie niedziele i święta.
Psy były masowo poddawane eksterminacji i to być może przy pomocy zatrudnionego fachowca zwanego "lekarzem weterynarii".
Umów adopcyjnych na pewno nie mają.
Psy zagryzają się w tym schronie nagminnie.
Zagryzienia zawsze są skutkiem niewłaściwego postępowania człowieka.
Schronisko nie jest jakimś dowolnym skupiskiem psów, lecz miejscem, gdzie pracują ludzie, którzy biorą konkretne pieniądze za pracę i powinni tak zorganizować całość, aby nie dochodziło do zagryzień.
Cała sprawa nadaje się na doniesienie do prokuratury.
Na wątku kieleckim zaproponowałam konkretne rozwiązanie tego problemu:
Jestem w kontakcie z organizacjami kieleckimi oraz powyżej wspomnianym biurem poselskim.

Tak samo "rozciągliwe" było schronisko w Wieluniu, gdzie do schroniska na 60 psów pazerna na kasę fundacja Zwierzyniec z Wielunia przyjęła w samym tylko 2008 r. 600 psów z 38 gmin z sześciu województw, zaś 400 psów tylko w 2008 r. za sprawą fundacji Zwierzyniec zaginęło bez wieści.
Dodać należy, iż w radzie tej fundacji są ludzie z dogo - MałGośka czyli Małgorzata G. oraz Blink czyli Tomasz H., małżeństwo zresztą.
Chcesz się zapoznać - podaję link:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/145348-MATRIX-mroczna-tajemnica-wielu%C5%84skiej-Fundacji-ZwierzyniecNatomiast"]http://www.dogomania.pl/threads/145348-MATRIX-mroczna-tajemnica-wielu%C5%84skiej-Fundacji-Zwierzyniec [/URL]
(...)[/QUOTE]

Dzięki, Odi, za te informacje. Jeśli możesz podesłać mi link do tego kieleckiego wątku, z którego cytat dołączyłaś, chętnie śledziłbym wątek. Pomijając cały aspekt prawny przejęcia schroniska myślę, że bardzo dużym problemem może być pozyskanie odpowiednich ludzi do pracy w schronisku. Odpowiednich, czyli nie pierwszych lepszych, którzy się zgłoszą, ale ludzi odpowiednich do pracy ze zwierzętami. A jak znam życie, proponowane tym ludziom zarobki nie będą pewnie zbyt atrakcyjne... Więc motywacja do pracy nie może wynikać jedynie z ew. zarobków... Ktoś musi dokonać weryfikacji... Kto? Czy zgłosiła się już jakaś organizacja? Czy ludzie w niej skupieni to Ci odpowiedni w myśl naszych wzorców moralnych w odniesieniu do zwierząt? Z założenia powinno tak być... Bardzo jestem ciekawy efektów współpracy z Biurem Poselskim - tym, czy jakimkolwiek innym, to bez znaczenia, jeśli tylko udałoby się dotrzeć z problemem do parlamentarzystów i uzyskać ich znaczącą pomoc. Póki co gorąco życzę, Wam w Kielcach, udanych przemian zgodnie z wytyczonym celem. Taki cel powinien przyświecać każdej organizacji sprawującej pieczę nad jakimkolwiek schroniskiem. Tak nie jest. Przykładów sprzeniewierzenia się tej zasadzie jest mnóstwo, przykładów dobrych - kilka... Chciałbym, aby się Wam udało i oby Wasze doświadczenia mogły posłużyć za przykład innym.
A wracając do dzisiejszego reportażu nie wyobrażam sobie, aby ludzie odpowiedzialni za tyle zwierzęcej krzywdy nie ponieśli stosownych konsekwencji. Myślę, że Wy szczególnie będziecie śledzić sprawę i informować o tym, proszę więc jeszcze raz o link do wątku kieleckiego. Dziś już nie, ale na pewno dokładnie poczytam o Zwierzyńcu z Wielunia, dzięki!

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]DEKLARACJE STAŁE DLA LINCOLNA:[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=royalblue][B]1 dzień miesiąca - wiking042 - 15 zł[/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=royalblue][B][SIZE=3]2 dzień miesiąca - Pies Wolny - 15 zł[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]3 dzień miesiąca - ANETTTA - 15 zł[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]4 dzień miesiąca - bico - 15 zł[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]5 dzień miesiąca - bico - 15 zł[/SIZE][/B][/COLOR]
[COLOR=royalblue][B][SIZE=3]6 dzień miesiąca - zuzlikowa - 15 zł[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]7 dzień miesiąca - Aimez_moi - 15 zł[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]8 dzień miesiąca - Paulina_mickey - 15 zł[/SIZE][/B][/COLOR][B]
[SIZE=3][COLOR=royalblue]9 dzień miesiąca - agnieszka32 - 15 zł[/COLOR][/SIZE][/B][B]
[SIZE=3][COLOR=royalblue]10 dzień miesiąca - agnieszka32 - 15 zł[/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=royalblue][SIZE=3][B]11 dzień miesiąca - BonaJ - 15 zł[/B][/SIZE]
[SIZE=3][B]12 dzień miesiąca - BonaJ - 15 zł[/B][/SIZE]
[SIZE=3][B]13 dzień miesiąca - Freya73 - 15 zł[/B][/SIZE][/COLOR][B][SIZE=3]
[COLOR=royalblue]14 dzień miesiąca - Grażyna R. - 15 zł[/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=royalblue][B][SIZE=3]15 dzień miesiąca - Grażyna R. - 15 zł[/SIZE][/B]
[SIZE=3][B]16 dzień miesiąca - Grażyna R. - 15 zł[/B][/SIZE][/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=royalblue][B]17 dzień miesiąca - Grażyna R. - 15 zł[/B][/COLOR]
[COLOR=royalblue][B]18 dzień miesiąca - mestudio - 15 zł[/B][/COLOR]
[/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]...
[/COLOR][COLOR=royalblue]21 dzień miesiąca - Odi - 15 zł
[/COLOR][COLOR=royalblue]22 dzień miesiąca - Pies Wolny - 15 zł[/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=3][B][COLOR=royalblue]RAZEM - 300 zł deklaracji stałych:lol:[/COLOR][/B][/SIZE]

[SIZE=3][B][COLOR=#4169e1]Dziękujemy wszytskim darczyńcom za dar serca!:multi:[/COLOR][/B]


[/SIZE][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]FINANSE LINCOLNA:

[/B][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3]10.09.2010 - bico - 30 zł
10.09.2010 - Aldrumka - 30 zł
10.09.2010 - tula - 15 zł
10.09.2010 - Macia - 60 zł
10.09.2010 - Paulinken - 30 zł

13.09.2010 - Aimez_moi - 15 zł

15.09.2010 - Bamboo - 15 zł
15.09.2010 - Kapsel - 30 zł
15.09.2010 - p.Maciej Kraków - 300 zł

16.09.2010 - p.Krystyna T.-K. Myszków - 10 zł

20.09.2010 - wiking042 - 30 zł
20.09.2010 - BonaJ. - 60 zł
20.09.2010 - matrioszka2 - 15 zł
20.09.2010 - bazarek holly101 - 100 zł

22.09.2010 - coronaaj - 105 zł
22.09.2010 - p.Grażyna R. Wiązowna - 150 zł
22.09.2010 - P.H.U. TOP SYSTEM p.Arkadiusz I. Wiązowna - 100 zł

23.09.2010 - Anettta - 30 zł[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]27.09.2010 - Paulina_mickey - 30 zł[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]28.09.2010 - Paulina_mickey - 30 zł[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]28.09.2010 - agnieszka32 - 60 zł[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]29.09.2010. - Pies Wolny - 30 zł


[/B][COLOR=red][B][SIZE=4]RAZEM - 1.275 zł
[/SIZE]
[/B][COLOR=darkgreen][B]Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom ze nawet najmniejszy datek, dobre pomysły i obecność!!:multi:


[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']dziewczyny - tak myślałam - może jeśli już pojedziecie do tej kliniki to d razu go ciachnąć ? po co go dwa razy wozić i stresować ?[/QUOTE]


Porozmawiam o tym z weterynarzem. Jednak nie wiem czy to jest dobry pomysł, bo Lincoln jest chudzielcem. Do tego po wybudzeniu z narkozy, nie będzie szans, by zmienić mu majtki czy obejrzeć ranę, przemyć. On do siebie nie da podjeść. Myślę, że na obcięcie kuleczek zawsze jest czas. Niech się chłopak oswoi:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BonaJ']Porozmawiam o tym z weterynarzem. Jednak nie wiem czy to jest dobry pomysł, bo Lincoln jest chudzielcem. Do tego po wybudzeniu z narkozy, nie będzie szans, by zmienić mu majtki czy obejrzeć ranę, przemyć. On do siebie nie da podjeść. Myślę, że na obcięcie kuleczek zawsze jest czas. Niech się chłopak oswoi:-)[/QUOTE]
[B]
Nie, teraz nie będzie kastracji Lincolna![/B]
Za mała waga,brak mozliwości podejścia i sprawdzenia stanu rany,konieczność stałego stresu poprzez dotyk,stres związany z załozeniem i noszeniem klosza...chyba nawet powtórne przyśpienie,nie wywoła tylu szkód,co teraz ta sytuacja mogłaby zepsuć.
Zachowanie Lincolna nie wskazuje też by kastracja miała przynieść jakieś pozytywne skutki w związku z obniżeniem poziomu testosteronu...problemem Lincolna nie jest agresja ,lecz paniczny strach!
Na kastrację zawsze będzie czas...teraz nie widzę pozytywnych skutków tego zabiegu w tym momencie.
[B]Nie,kastracji teraz nie będzie![/B]

Prawdę powiedziawszy,jestem po rozmowie z Iwoną i...przyznam,że nieco zmodyfikowałam swoje poglądy(Lincoln to mój FENIKS!-zaskakuje szybkością odradzania się!!!)[B] i dlatego wskoczyłam na moment,by poprosić Was o radę...BARDZO PROSZĘ! [/B]
Jeśli weci analizując sytuację Lincolna...znając objawy,które są(i których nie ma)...za podstawowe dla Lincolna uznaja teraz spokój i poczucie bezpieczeństwa tego psa...zalecają badania,ale nie kosztem tego kruchego spokoju i poczucia bezpieczeństwa...[B]TO JEŚLI LINCOLN, do soboty, nie otworzy się na tyle by bezpiecznie i samodzielnie wsiąść do samochodu, MOŻE DAĆ MU JEDNAK SPOKÓJ JESZCZE Z WETEM PRZEZ TYDZIEŃ, DWA?[/B]...obserwując i oczywiście gdyby cokolwiek niepokojącego pojawiło się (i w zachowaniu i zdrowiu),natychmiast reagując...
[B]
LINCOLN robi tak ogromne postępy[/B]...że możemy się wszystkiego spodziewać...
jednak moją sugestię powoduje jeden jedyny fakt...[B]IWONA DOTKNĘŁA USZU LINCOLNA GDY BYŁ ZAAFEROWANY JEDZENIEM I...NIC!!!!![/B]...brak jakiejkolwiek reakcji z jego strony!Czyli jedyny niepokojący mnie dziś objaw-nadwrażliwość na dotyk,też odpada- gdyby chłopię było nadwrażliwe na dotyk,gdyby wywoływało,to ból...odskoczyłby jak oparzony! [B]A NIE ZAREAGOWAŁ!!!![/B]
[B]
OSOBIŚCIE JESTEM ZA TYM BY DAĆ LINCOLNOWI TERAZ Z WETEM SPOKÓJ i dostosować się też do opinii weta- najważniejszy jest spokój i poczucie bezpieczeństwa!...NIE MA NICZEGO,CO MOGŁOBY NIEPOKOIĆ O STAN ZDROWIA...może jestem nadwrażliwa tym razem ja,ale nie chciałabym,by Lincoln stracił przez nasze gorące głowy,to co mozolnie(choć jednak w mega tempie) wypracowuje i on i Iwona-spokój,zaufanie, chęć wyjścia do ludzi
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa'](...)
[B]
OSOBIŚCIE JESTEM ZA TYM BY DAĆ LINCOLNOWI TERAZ Z WETEM SPOKÓJ i dostosować się też do opinii weta- najważniejszy jest spokój i poczucie bezpieczeństwa!...NIE MA NICZEGO,CO MOGŁOBY NIEPOKOIĆ O STAN ZDROWIA...może jestem nadwrażliwa tym razem ja,ale nie chciałabym,by Lincoln stracił przez nasze gorące głowy,to co mozolnie(choć jednak w mega tempie) wypracowuje i on i Iwona-spokój,zaufanie, chęć wyjścia do ludzi
[/B][/QUOTE]

Całkowicie popieram ten pogląd! Nie jestem żadnym fachowcem, nie mam żadnego doświadczenia w takich psich przypadkach, ale wydaje mi się to bardzo logiczne i uzasadnione. [B]Jeśli mogę: mój głos - na TAK![/B] :multi:

Link to comment
Share on other sites

Również jestem zdania, iż Lincolna nie ma sensu tarabanić do lecznicy, gdyż nie widać u niego żadnych objawów chorobowych.
Niechże się spokojnie chłopak odstresowuje po traumie, jaką niewątpliwie przeżył.

Wiking042, podaję link do wątku kieleckiego:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/31124-Schron-KIELCE-mini-goldenka-GAFA-odesz%C5%82a-za-TM-*-*-*-czy-inne-te%C5%BC-odejd%C4%85[/url]
Nawiązując do Twojej wypowiedzi na temat schroniska kieleckiego - ludzie do pracy się znajdą, a muszą to być ludzie odpowiedni, gdyż w przypadku przejęcia schroniska przez organizację pozarządową, to organizacja dobiera personel pracujący w schronisku.
Osobiście liczę na ŚTOZ Zwierzak, organizację zawiązaną niecałe dwa lata temu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Odi']Również jestem zdania, iż Lincolna nie ma sensu tarabanić do lecznicy, gdyż nie widać u niego żadnych objawów chorobowych.
Niechże się spokojnie chłopak odstresowuje po traumie, jaką niewątpliwie przeżył.

Wiking042, podaję link do wątku kieleckiego:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/31124-Schron-KIELCE-mini-goldenka-GAFA-odesz%C5%82a-za-TM-*-*-*-czy-inne-te%C5%BC-odejd%C4%85[/url]
Nawiązując do Twojej wypowiedzi na temat schroniska kieleckiego - ludzie do pracy się znajdą, a muszą to być ludzie odpowiedni, gdyż w przypadku przejęcia schroniska przez organizację pozarządową, to organizacja dobiera personel pracujący w schronisku.
Osobiście liczę na ŚTOZ Zwierzak, organizację zawiązaną niecałe dwa lata temu.[/QUOTE]

Dzięki, Odi, z zainteresowaniem będę śledził sytuację. Bardzo, bardzo gorąco życzę Wam w Kielcach sukcesu, cieszę się, że się poznaliśmy, przynajmniej w ramach DOGO, myślę, że będzie jeszcze wiele okazji, bym mógł skorzystać z Twojej wiedzy i doświadczenia, które posiadasz niewątpliwie. :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa'][B]
Nie, teraz nie będzie kastracji Lincolna![/B]
Za mała waga ........ [B][COLOR=Red]!!!!!!!!![/COLOR][/B]

[B]TO JEŚLI LINCOLN, do soboty, nie otworzy się na tyle by bezpiecznie i samodzielnie wsiąść do samochodu, MOŻE [COLOR=Red]DAĆ MU JEDNAK SPOKÓJ[/COLOR] JESZCZE Z WETEM PRZEZ TYDZIEŃ, DWA?[/B]
[B]
[COLOR=Red]OSOBIŚCIE JESTEM ZA TYM BY DAĆ LINCOLNOWI TERAZ Z WETEM SPOKÓJ [/COLOR]i dostosować się też do opinii weta- najważniejszy jest spokój i poczucie bezpieczeństwa!...NIE MA NICZEGO,CO MOGŁOBY NIEPOKOIĆ O STAN ZDROWIA...może jestem nadwrażliwa tym razem ja,ale nie chciałabym,by Lincoln stracił przez nasze gorące głowy,to co mozolnie(choć jednak w mega tempie) wypracowuje i on i Iwona-spokój,zaufanie, chęć wyjścia do ludzi
[/B][/QUOTE]

[COLOR=Red][B]Wiecie co jest wrogiem DOBREGO ? ...... TYLKO ......LEPSZE ! ! !

[COLOR=Black]Dajmy mu odrobinę luksusu - pisałem już o tym nieco wcześniej.
Nie ma nic co narzucałoby jakiś URGENT - gdyby się coś zmieniło - [COLOR=Red]Iwona jest na miejscu.
[COLOR=Black]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=Black][COLOR=Red][COLOR=Black]Hm, znaczy Iwona Go za uchem ten teges ... to podlizucha jedna ....sama ten teges robiła ... chyba się robię zazdrosny :cool3: :evil_lol: ...... no i dobrze ktoś musi :loveu:.
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dostałam maila od p.Grażynki...i nie zdążyłam napisać,że małżeństwo p.Grażynki także chce wykupić dwa stałe dni dla Lincolna...i dziś p.Grażynka zadzwoniła by mi broń boziu nie uciekło i dni Lincolna dla p.Arkadiusza nie zbrakło!Miła rozmowa z miłymi ludźmi na dzień dobry...BARDZO FAJNY POCZĄTEK DNIA!!!

Tak więc by rzeczywiście nie zbrakło dni Lincolnowych dla [B]p.Arkadiusza I. [/B]zapisuję tutaj...i proszę na kalendarzu ująć...[B]DZIĘKUJEMY PANIE ARKU...BARDZO,a Lincoln...cóż,on już dniem każdym dziękuje i pokazuje,że warto było nie porzucać go w schroniskowym mini boksie...że warto było uwidzieć jego ból i przerażenie![/B]

Nie pogońcie mnie...Lincolnowi nie odpuszczam,ani o jotę,ale muszę zrobić bazarkowy porządek i konto przetrzepać dokładnie,więc jeśli mnie nie ma,to z tego względu(z Iwonką i BonąJ jestem w stałym kontakcie telefonicznym)...a wszystkie wpisy do kalendarzyka serduszkowego uzupełnię jeszcze dzisiaj i [B]o ...pokazywanie tego beniastego FENIKSA bardzo proszę!!!...nie wiem,czy Iwona zdążyła o wygłaskiwaniu uchów chłopaka napisać...czy zdążyła o gentelmenie Lincolnie,który kociakowi pierwszeństwa przy misce ustąpił...więc tylko wrzucam info o które Iwonkę możecie pomęczyć!!![/B]

Lincoln...synonimem i Feniksa i Gentelmena!!! Brawo chłopie!!!Lincoln ...Ty wiesz...Ty wiesz,że buziole w tę nieprawdopodobnie faflastą pychę ślę,więc tak dalej proszę!!![B]Feniks i Gentelmen!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Odi']Również jestem zdania, iż Lincolna nie ma sensu tarabanić do lecznicy, gdyż nie widać u niego żadnych objawów chorobowych.
Niechże się spokojnie chłopak odstresowuje po traumie, jaką niewątpliwie przeżył.

.[/QUOTE]


[quote name='Pies Wolny'][COLOR=Red][B]Wiecie co jest wrogiem DOBREGO ? ...... TYLKO ......LEPSZE ! ! !

[COLOR=Black]Dajmy mu odrobinę luksusu - pisałem już o tym nieco wcześniej.
Nie ma nic co narzucałoby jakiś URGENT - gdyby się coś zmieniło - [COLOR=Red]Iwona jest na miejscu.
[COLOR=Black]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=Black][COLOR=Red][COLOR=Black]Hm, znaczy Iwona Go za uchem ten teges ... to podlizucha jedna ....sama ten teges robiła ... chyba się robię zazdrosny :cool3: :evil_lol: ...... no i dobrze ktoś musi :loveu:.
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/QUOTE]...hahaha...sama jezdem zazdrosna i poleciałabym tam natychmiast,ale...i wycieczki obcych osób Lincolnowi nie potrzebne,a i ja do nich się zaliczam:oops:...dziś jeszcze nie,więc odpuszczam sobie chwilowo nachodzenie chłopaka...ale z zadrą w serduchu i tylko chwilowo:evil_lol::evil_lol::evil_lol:!Niech dziś okrzepnie w znanym sobie kręgu ludzi...niech im zaufa i lękać się przestanie...A NAPADNIEMY CHŁOPIĘ Z WIZYTĄ,bo wtedy łatwiej zaufanie i na obcych będzie mu przerzucić.

[quote name='bico']Tak, chyba na prawdę ten "weterynaryjny przegląd techniczny Lincolna" może przesunąć na nieco później, aż chłopak troszkę odsapnie i pewniej się poczuje;-)[/QUOTE]
...aż ta krucha pewność siebie okrzepnie...solidnie okrzepnie,a wejście do samochodu nie będzie powodem do panicznego lęku.

Dzięki...i choć głos mi wrócił,to wyjść i tak ze zdumienia nie mogę,że Lincoln tak szybko robi tak znaczne postępy:crazyeye:[B]...jaką siłę i równowagę psychiczną ma ten psiak...jaką umiejętność oceny rzeczywistości i ew. zagrozenia...NIESAMOWITE!:crazyeye:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Wczoraj dostałam maila od p.Grażynki...i nie zdążyłam napisać,że małżeństwo p.Grażynki także chce wykupić dwa stałe dni dla Lincolna...i dziś p.Grażynka zadzwoniła by mi broń boziu nie uciekło i dni Lincolna dla p.Arkadiusza nie zbrakło!Miła rozmowa z miłymi ludźmi na dzień dobry...BARDZO FAJNY POCZĄTEK DNIA!!!

Tak więc by rzeczywiście nie zbrakło dni Lincolnowych dla [B]p.Arkadiusza I. [/B]zapisuję tutaj...i proszę na kalendarzu ująć...[B]DZIĘKUJEMY PANIE ARKU...BARDZO,a Lincoln...cóż,on już dniem każdym dziękuje i pokazuje,że warto było nie porzucać go w schroniskowym mini boksie...że warto było uwidzieć jego ból i przerażenie![/B] (...)
[/QUOTE]

...pięknie! Można wreszcie wypełnić tę lukę - 19 i 20 dzień miesiąca. :lol: Coraz bliżej pełnego sukcesu... :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiking042']Odi, Lincoln pięknie dziękuje! :loveu: Aktualizacja na bieżąco zrobiona, super! :multi: Dziewczyny, co tu taka cisza??? :cool3:[/QUOTE]

...ano, bardzo proszę o nieco harmidru na Lincolnowym wątku..."draństwo",Lincolnem zwane i o niebywałą agresję posądzane, dba o to by co dzień zdumiewać:crazyeye:-wczoraj nawet kota nie zjadł,t ylko dał kotu zjeść spokojnie...wczoraj to nawet kota nie trzeba było przed nim bronić,lecz ...skupić się na obronie miski Lincolna przed kotem! I to zdecydowanie!A niech to- GENTELMEN ustąpił kociemu wymuszaczowi!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Wow !!! i (wow,wow,wow) - wyszedł .... ciekawość pierwszy stopień ....wracającego życia :sweetCyb:.

Krople Bacha - preparat opracowany przez angielskiego 'mądralę' , stanowiący na dzisiejszy język innych 'mądrali' preparat homeopatyczny, czyli pochodzenia fitobiologicznego..... a tam ... poczytajcie se sami. Ważne, że działa i to bardzo skutecznie !!!!

[URL]http://www.medicus.waw.pl/subpages/view/terapia_kroplami_bacha.html[/URL]

[URL]http://www.gtn.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=28&Itemid=40[/URL]

[URL]http://www.drbach.pl/ekstrakty_bacha.php[/URL]

[URL]http://www.ezosfera.pl/katalog/91/esencje-kwiatowe-dr-bacha?gclid=CJetpuaBraQCFUOT3wodMzO6aA[/URL]

ach .... wystarczy.

To, że działa wiem najlepiej :evil_lol: sam, ponoć jestem WŚCIEKŁY Pies .... zawsze mówię swoim "funom inaczej", że się z nimi policzę tylko muszę kropelki odstawić dla pełnego efektu :diabloti: :grins:[/QUOTE]

Jeszcze nie poczytałam,ale dziękuję bardzo za linki i poczytam uważnie...Iwonka już studiuje!:lol:...

:grins::grins::grins:...tak se wstawiam emotki,bo mi się podobają...pełen pych zębisków bielutkich jak Lincoln mają!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Odi']
Jestem pod wrażeniem twórczości poetyckiej Zuzlikowej :modla:
Wierszowany kalendarz jest wyjątkową promocją sprawy Lincolna:klacz:[/QUOTE]

[B]NO I ZAŁATWIŁ MNIE WIKING:diabloti:[/B]...po czymś takim nie mogłam sobie odpuścić i przeleciałam przez nie przeczytane strony szukając jeszcze pochwał:cool3:(cóż,każdy jak może się dowartościowuje... hihihi,a ja widać lubię peany na temat moich grafomańskich rymowanek...ale co się będę tak surowo oceniać,skoro choć medialnie rolę spełniają:evil_lol::lol:)...rzucam się też na tytuł- warto nieco zmodyfikować i stan aktualny Lincolna pokazać!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiking042']Całkowicie popieram ten pogląd! Nie jestem żadnym fachowcem, nie mam żadnego doświadczenia w takich psich przypadkach, ale wydaje mi się to bardzo logiczne i uzasadnione. [B]Jeśli mogę: mój głos - na TAK![/B] :multi:[/QUOTE]

..alem się zaparła na biednego wikinga...hihihi...ale nich ma za podziw dla moich układanek!:lol:

Oczywiście,że możesz,a nawet więcej...bardzo na to liczymy!!!Czasami nie potrzebne jest doświadczenie,ale odrobina empatii...a szczególnie w przypadku mocno psychicznie skrzywdzonych- tych ran nie widać...te rany trzeba poczuć!
Dzięki w imieniu Lincolna,że je POCZULIŚCIE!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...