Jump to content
Dogomania

Przyjaciele potrzebują pomocy... NERO


Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Karmelkowie']Idealny by był do stróżowania firmy ze stróżem,mam coś na oku trzymajcie kciuki!Psy tam nie jedzą nic innego jak royala i mają piękne kojce z ocieplanymi budami,wszystko ciachnięte![/QUOTE]

Nic nie mowie tylko trzymam kciuki.....

Link to comment
Share on other sites

Zrypała mi się karata sieciowa w kompie stacjonarnym, jestem w tej chwili na pożyczonym lapie, mam nadzieje, że uda mi się to dziś naprawić. Dzięki raz jeszcze dziewczyny, że jesteście.

Dzwoniłam przed chwilą po nowe wieści od Nero, sprawa zaczyna wyglądać fatalnie, chłopak dziewczyny z tymczasu kategorycznie zażądał usunięcia psa w tybie natychmiastowym (jak bardzo natychmiastowym nie wiem, dziś będziemy z nimi gadać, czy to musi byc dziś jutro, czy np wytrzymają jeszcze do końca tygodnia). Nero im daje ponoć tam popalić, nie startuje już co prawda z zębami, natomiast jest pobudzony, szczególnie jak zostaje sam, szaleje, coś im tam poniszczył, goni konie.

[B]Znalazienie mu DT czy DS zaczyna być baaardzo pilne zatem[/B]

Fizycznie Nero czuje się super po ostatnim zabiegu.[B] Ma założone jak się okazało szwy rozpuszczalne więc nie ma potrzeby ich zdejmowania po 10 dniach. [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='URIA']Zrypała mi się karata sieciowa w kompie stacjonarnym, jestem w tej chwili na pożyczonym lapie, mam nadzieje, że uda mi się to dziś naprawić. Dzięki raz jeszcze dziewczyny, że jesteście.

Dzwoniłam przed chwilą po nowe wieści od Nero, sprawa zaczyna wyglądać fatalnie, chłopak dziewczyny z tymczasu kategorycznie zażądał usunięcia psa w tybie natychmiastowym (jak bardzo natychmiastowym nie wiem, dziś będziemy z nimi gadać, czy to musi byc dziś jutro, czy np wytrzymają jeszcze do końca tygodnia). Nero im daje ponoć tam popalić, nie startuje już co prawda z zębami, natomiast jest pobudzony, szczególnie jak zostaje sam, szaleje, coś im tam poniszczył, goni konie.

[B]Znalazienie mu DT czy DS zaczyna być baaardzo pilne zatem[/B]

Fizycznie Nero czuje się super po ostatnim zabiegu.[B] Ma założone jak się okazało szwy rozpuszczalne więc nie ma potrzeby ich zdejmowania po 10 dniach. [/B][/QUOTE]

A co z tym chętnym domkiem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...