Jump to content
Dogomania

Rusza zbiórka na karmę i pomoc dla psów z powodzi z Bogatyni i Zgorzelca oraz Leśnej


magda z.

Recommended Posts

[INDENT] [CENTER][COLOR=Red][B]Fundacja S.O.S. dla Zwierząt planuje kolejny transport darów dla popowodziowych zwierzaków z okolic Bogatyni i Zgorzelca [/B]

[B] [SIZE=3]- 28 sierpnia - sobota -[/SIZE][/B]
[/COLOR][/CENTER]

Potrzeby są ogromne !

[B]karma wszelaka
miski
smycze
obroże
środki na odpchlenie i odrobaczenie
[/B]
głównie dla psów i kotów ale jeżeli ktoś ma jakieś możliwości załatwienia karmy dla zwierząt gospodarczych to też prosimy o kontakt

[COLOR=Red][B]KONTAKT: kuba123: 791 695 574[/B][/COLOR]

[LEFT]Wpłaty pieniężne można kierować na konto fundacji z dopiskiem "darowizna na rzecz powodzian"
FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT
41-508 Chorzów - Maciejkowice
ul. Antoniów 1
Numer konta bankowego: [B]93 1560 0013 2367 0569 2079 0001[/B]
IBAN PL[B]93 1560 0013 2367 0569 2079 0001[/B]
[B][FONT=Times New Roman]SWIFT GBGCPLPK[/FONT][/B][/LEFT]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='JOMA'][INDENT] [CENTER][COLOR=Red][B]Fundacja S.O.S. dla Zwierząt planuje kolejny transport darów dla popowodziowych zwierzaków z okolic Bogatyni i Zgorzelca [/B]

[B] [SIZE=3]- 28 sierpnia - sobota -[/SIZE][/B]
[/COLOR][/CENTER]

Potrzeby są ogromne !

[B]karma wszelaka
miski
smycze
obroże
środki na odpchlenie i odrobaczenie
[/B]
głównie dla psów i kotów ale jeżeli ktoś ma jakieś możliwości załatwienia karmy dla zwierząt gospodarczych to też prosimy o kontakt

[COLOR=Red][B]KONTAKT: kuba123: 791 695 574[/B][/COLOR]

[LEFT]Wpłaty pieniężne można kierować na konto fundacji z dopiskiem "darowizna na rzecz powodzian"
FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT
41-508 Chorzów - Maciejkowice
ul. Antoniów 1
Numer konta bankowego: [B]93 1560 0013 2367 0569 2079 0001[/B]
IBAN PL[B]93 1560 0013 2367 0569 2079 0001[/B]
[B][FONT=Times New Roman]SWIFT GBGCPLPK[/FONT][/B][/LEFT]
[/INDENT][/QUOTE]

zaraz przekleję na miau

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']w jakich godzinach można dostarczyć karmę do Maciejkowic? kupiłabym 3 worki 10kg tańszej karmy jeżeli mogła by być i przywiozłabym na adres fundacji[/QUOTE]

diana79 ile kosztuje taki worek może szybciutko przelałabym Ci pieniądze na czwarty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aldrumka']diana79 ile kosztuje taki worek może szybciutko przelałabym Ci pieniądze na czwarty[/QUOTE]

w Lidlu jest promocja 19.90zł za 10kg, szybko schodziły i zostało kilka sztuk, choć mam nadzieję że mają jeszcze jakiś zapas
czekam aż wyjdzie szef aby zadzwonić bo na razie nie mogę, jeżeli taka karma będzie mogła być to chętnie dokupię czwarty worek ;)

Link to comment
Share on other sites

może taka karma najtańsza być, wieczorem jak TZ wróci z pracy to wyśle go po 3 worki chyba że ktoś się dołoży to mogę kupić więcej jeżeli będzie, jeżeli nie to jest też taka za 25zł tej było dużo, w środę popołudniu zawodzimy do fundacji :-)

Link to comment
Share on other sites

tak kuba123 potwierdziła, że taka najtańsza też może być i jutro popołudniu pojedziemy z TZ-tem ją zawieźć do fundacji,
też wcześniej coś przelałam ale chyba taki gotowiec też jest wygodniejszy dla fundacji, wykorzystam mojego TZ-ta więc fizycznie podołamy bez problemu :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aldrumka']dzieki z apw, ale zanim zrobie przelew jeszcze coś mi przyszło do głowy; a czy w Lidlu są miski ? bo może jeszcze na kilka misek bym dorzuciła[/QUOTE]

kurcze nie wiem czy są w Lidlu ale po miski możemy podjechać do jakiegoś marketu :-)

Link to comment
Share on other sites

nie wiem jak mamy z Beatą Wam dziękować za pomoc....ratujecie te psiaki......... codziennie kolejny pies czekający na pomoc się objawia.....ręce opadają.....
dzisiaj udało mi się cudem kolejny tymczas dla wielkiego dziadka znaleźc....odemnie trzy psiaki , takie najbiedniejsze za ok miesiąc jadą do niemiec, jeden ślepy, drugi ślepy i głuchy a trzeci z połamaną łapą,
już nie wspomnę i kotach, całych tabunach małych kotów
jeszcze u Beaty już w razie wojny psy do schroniska jądą a odemnie to nie ma szans, łażą tak po ulicach.....niektórzy ludzie maja jednak serce, dzisiaj była u mnie babka co do niej na podwórko przypłynął pies z budą !!!, tzn na budzie płynął....przygarnęli, zostanie u nich :)

Link to comment
Share on other sites

kupiłam wczoraj 6 worków 10kg karmy BELLOSAN (19,99zł/10kg)jest to niemiecka karma i wcale ponoć nie taka zła jak przeczytałam o niej gdzieś na innym forum cytuję "zeszłym roku na 1 miejscu w rankingu karm w Niemczech ( nie wiem jak teraz) - przewyższyła Royale i Eukanuby" :crazyeye:
dziś popołudniu jedziemy na następne zakupy mam dodatkowe 250zł od kochanej Taks :loveu::multi: i popołudniu zawozimy do fundacji :-)

Link to comment
Share on other sites

suchajcie! sama jestem w domu i bardzo chciałam się z kim tym podzielić! do tej pory cała karma którą zawoziłam do Agi to było bezpośrednio od znajomych i z pieniążków które udało się na ten cel zebrać. Wydawało się, że moje plakaty w jeleniej pozostają bez odzewu. Znajomi się "kończyli" bo już chyba wszystkich możliwych w to wplątałąm a tu niespodzianka! zadzwoniła Pani z Jeleniej i dzisiaj mi przywiezie karmę:D :D :D czyli jednak ktoś to czyta! ale się cieszę:) i jeszcze na stacji benzynowej gdzie zbieramy dotąd był maleńki chapi a teraz ktoś postawił wielkie worki z karmą:D będzie z czym znowu jechać niedługo :))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...