Jump to content
Dogomania

KTO MIAŁ LUB MA PSA CHOREGO NA NERKI ?


INA

Recommended Posts

wyniki są w normie jak narazie będziemy obserwować dostał nową karme i tak ładnie wcinał.Za 2tyg.powtórze badanie moczu, może ten antybiotyk ma wpływ na wyniki.Wet powiedział że nerki trzeba obserwować bo były w moczu wałeczki szkliste,krew i białko.ja już sama nic niewiem,dzisiaj ostatni antybiotyk wczoraj Czikuś był taki biedniutki teraz jak narazie jest lepszy zobaczymy jak długo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KochanyCzikuś']wyniki są w normie jak narazie będziemy obserwować dostał nową karme i tak ładnie wcinał.Za 2tyg.powtórze badanie moczu, może ten antybiotyk ma wpływ na wyniki.Wet powiedział że nerki trzeba obserwować bo były w moczu wałeczki szkliste,krew i białko.ja już sama nic niewiem,dzisiaj ostatni antybiotyk wczoraj Czikuś był taki biedniutki teraz jak narazie jest lepszy zobaczymy jak długo[/QUOTE]
A ile miał kreatyniny i mocznika?

Link to comment
Share on other sites

mocznik 39,3mg/dl norma 19,9-50,0
kreatynina 0,6mg/dl norma 0,4-1,4
z tego co miał robione to ma podwyższone monocyty 9% norma 0-4
weterynarz chce jeszcze kał zbadać a za 3 tyg.badanie moczu powtórzyć.Czikuś jest lepszy jak narazie jedynie kiepsko je swoją starą karme. Zmieniłam mu karme na purine pro plan z łososiem i z ryżem i bez mieszania ze starą to ją zjadł.
Niewiem co o tym myśleć , wet osłuchując psiaka zaznaczył wczoraj że ma dodatkowy skurcz serca(czy to niebezpieczne?)

Link to comment
Share on other sites

Czyli nerki zdrowe, i oby tak zostało!!!!
Moja Diuna też ma dodatkowe skurcze serca - została wybadana na dziesiątą stronę /ekg,echo serca,Holter/, w końcu po konsultacji z psim kardiologiem wetka stwierdziła,że skoro nie ma żadnych objawów,to nie wkraczać z lekami.
Czyli można z tym żyć.

Link to comment
Share on other sites

Być może było to bakteryjne zapalenie nerek i antybiotyk pomógł,ale badania musisz powtórzyć .Antybiotyk raczej nie obniżył poziomu kreatyniny i mocznika,nie zafałszował wyników.Moja była non stop na antybiotyku ,a wyniki miała po zbóju.
Aha Diuna na serce bierze suplement diety -Cardiovet.Drogi,ale świetnie się po nim czuje.

Link to comment
Share on other sites

monocyty podwyższone moga świadczyc o stanie zapalnym toczącym się w organizmie.to super że wyniki ma takie dobre,szczerze powiedziawszy spodziewałam sie tego z racji wieku psa.
reszta wyników jest tylko nieznacznie podwyzszona,być może lekkim odwodnieniem

Link to comment
Share on other sites

U nas znow kryzys. Dzien było lepiej Pufcio zjadł kleik i troche ryzu z marchewką i był taki radosny - a teraz znów wymiotuje. Codzinnie dostaje kroplówkę - coraz bardziej jednak na nas warczy kiedy się go kłuje.
Zdajemy sobie sprawę, ze jak na chorobę nerek to i tak był z nami bardzo długo, ale to tak boli jak nasze ukochane słoneczko gaśnie. Tak boli :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Haga nie warczała, ale jak z nią wychodziłam to nie chciała wracać do domu. Miała dosyć kroplówek, leków i karmienia na siłę. Ostatnie 2 tygodnie żyła tylko dla mnie.. Grażka myślę o Was ciepło i wspieram duchowo, bo to okropny okres w życiu człowieka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...