Jump to content
Dogomania

I Śląski Zlot Dogomaniaków dla dzieci ZALICZONY!


NightQueen

Recommended Posts

[quote name='NightQueen']nikt nie pisze że był winowajcą wszystkiego, Daktyl mi Moli poturbował, Maksa przy tym nie było :evil_lol:
Nie powiem że Fuks jest aniołeczkiem, bo nie jest, ale on nieprowokowany nie atakował, mam na myśli wszystkie zdarzenia które sama widziałam na oczy, no niestety Maks był zdenerwowany i spięty na zlocie, startował do innych psów, nie tylko do Fuksa, tyle że ten jeden mu się postawił tak konkretnie. Rozumiem że masz żal za to że się zawiesił na twojej ręce, bo to nic przyjemnego, ale pisać o nim jako o mordercy lekka przesada.

Było minęło[/QUOTE]

przecież z tym mordercą nie mówie na poważnie... haha :D Na Maksa mówie to samo, zakończę ten temat tym - kto był na zlocie ogólnopolskim rok temu, wie jaki był Maks, na tym zlocie nie mogłam uwierzyć, że to mój pies... ale rozumiem go, tak jak i Fuksa i Bonka :) i nie mam żalu...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR="blue"]Small jak mogłaś Bonka nie wliczać?:evil_lol: przecież to największy agresor na swiecie i morderca i bóg wie co jeszcze:D w końcu to pittbullo podhalan:D
nie no ale akurat co do tego wczoraj to serio nie było żadnego powodu;) po prostu my poszli a Fuks podlecioł Maks nawet na niego i nie paczoł
ale godocie było mineło najważniejsze że tym razem nic sie nie stało;)

tak i wszystkiemu jest winno [B]SZYNSZYLA[/B] od ni sie to wszystko zaczeło:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ostrowiec dojechał cały i zdrowy!:evil_lol:
Kilka zdjęć dam jutro, bo aparat rozładowany:shake:
A i ja też moge podkraść kilka fociszy?
I teraz przyznawać się kto ma pływającą Iwone w jeziorku?, która sama sie wrzuciła do wody:evil_lol::evil_lol:

Ewa nie przejmuj sie, bo mój królik potraktował mnie tak samo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']A mój królik ma mnie w dupie, wymieniam go na Daktyla :diabloti:[/QUOTE]

to jeszcze go nie wywaliłaś na śmietnik? :shake: boshe :evil_lol:


Daktyl dwa razy mi się przejechał po Moli i ta piszczała, mam to generalnie w d*** bo obrażeni nie ma :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maksowa17']tak naprawdę ona wszystkiemu winna... żaden pies...a z Fuksem to umówimy się kiedyś na spacer i zobaczycie jeszcze będą przyjaciółmi :):D[/QUOTE]

ale tak na wszelki wypadek załóż strój pozoranta :diabloti::evil_lol:

[quote name='Anula & Bono'][COLOR=blue]oj tak jakby nie łona to by był spokój:D
mo szlaban i nie jedzie już na żadyn zlot pinda jedna:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE]

a było w regulaminie że agresywnych zwierząt brać nie należy i że kaganiec obowiązkowy :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']


Jeszcze nie zdążyłam, zaraz idziemy na wycieczkę do śmietnika :diabloti:[/QUOTE]

no to w drogę :evil_lol:
Paaa króliczku, baw się dobrze :loveu:
Ewa tylko broń boże nie rób dziur w kartonie, wrzuć go tak żeby nikt go nie widział :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze to widze tu tylko jedno moje normalne zdjęcie, w końcu nie widać mnie na nim...

Po drugie to nie pytałam tylko zabrałam od razu fotki miśkowe do galerii swej, bo mi się coś za tę męczarnię paparazzi należy. :razz:

Po trzecie to słyszałam o innej nazwie, mianowicie coś jak jedyny prawdziwy dziecięcy zlocik dogoholików czy cuś? takiego. :eviltong:

Kolejne co to nie mam w końcu nikogo nr nawet Ady :oops:

I ostatnie- było suuuper! :loveu:

[quote name='Bartiśkowa_']
A tak wogulę to niedawno skończył suię nasz cudowny zlocik, ale ja proponuję miejscówkę na następny, tanio domki ładne można z psami jest gdzie chodzić ogrodzony :loveu: [URL]http://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze.noclegi/webredir/?id=11329/[/URL]
Może nam wypali na jakiś weekend nawet[/QUOTE]
Podoba mi się. :D


PS:W domu zastałam jeszcze grubszego psa niż miałam przed zlotem :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...