Jump to content
Dogomania

I Śląski Zlot Dogomaniaków dla dzieci ZALICZONY!


NightQueen

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NightQueen']w ogóle muszę zrezygnować, szkoda że nei w SW bo to kawałek ode mnie i mogłabym was odwiedzić, no ale trudno :shake:[/QUOTE]
ja też żałuję, ale jak nas nie chcą to co zrobić..

[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]ja bier 11-17 i na razie te 15 osób;)[/COLOR][/QUOTE]
ok
w poniedziałek zadzwonię.
co do kasy to mój tata awaryjnie może zbierać ale jakby ktoś inny mógł to by było dobrze ^^

Link to comment
Share on other sites

Jak będę dzwonić to się zapytam o dojazd, ale jeśli pociąg będzie tylko do Zakopanego to tragedia nie dojazd, potem by dopiero trzeba busem do Nowego Targu i stamtąd dopiero, a nie wiem czy bezpośrednio pod ośrodek w ogóle coś jeździ, jeśli tak to rzadko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Jak będę dzwonić to się zapytam o dojazd, ale jeśli pociąg będzie tylko do Zakopanego to tragedia nie dojazd, potem by dopiero trzeba busem do Nowego Targu i stamtąd dopiero, a nie wiem czy bezpośrednio pod ośrodek w ogóle coś jeździ, jeśli tak to rzadko.[/QUOTE]

Większość pociągów/busów nie zatrzymuję się tam wogóle - albo iść na nogach albo własny samochód.

Link to comment
Share on other sites

Ale mówisz o zatrzymywaniu się w Dębnie tak ?
Wydaje mi się że jeśli jakieś busy tamtędy jeżdżą to można kierowce poprosić żeby się zatrzymały.

Z NT busy jeżdżą np. do Kacwina, rzadko bo rzadko, ale jeżdżą, a wydaje mi się że to większa wiocha niż Dębno.
Do NT na pewno są busy z Krakowa, nie wiem jak z pociągami.

No nic, jutro się dopytam

Link to comment
Share on other sites

Tak mówie o Dębnie. Co to kierowcow - już raz chciałam aby ktoś mi się zatrzymał w Czerwonej Woli (jedna z wioch podkarpacia niedaleko ładnego strumienia) jedyne co sie dowiedziałam to że jeżeli mam problem wywala mnie 10km najblizej od Czerwonej Woli w Sieniawie... więc stwierdzilam ze już wole wyjsc te 10km dalej niż słuchać faceta... ;)

Do Nowego Targu są pociągi ale bardzo rzadko

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam.
Z psami nie będzie problemu, wstępnie zarezerwowałam na 15osób (domki po 5 osób) na 11-17.07
Tylko że do 20lutego ona chce wiedzieć czy przyjeżdżamy.. i najlepiej do końca miesiąca jakby się dało wpłacic zaliczkę (bo to jest sezon, ona nie chce żeby jej miejsca przepadły).
Wyjdzie ok. 175-180 za 7dni, dokładnie się dogada jak będę miec liczbę osób konkretną.
Dojazd jest busami do Dębna z Nowego Targu, do ośrodka z miasteczka jest ok 1,5km. Sklep tak samo jest w miasteczku.

się zestresowałam xd
[B][COLOR=darkgreen]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/201927-II-%C5%9Al%C4%85ski-Zlot-Dogomaniak%C3%B3w-zaprasza-!?p=16276857#post16276857[/url][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...