Jump to content
Dogomania

Lusi mój kochany Aniołeczek...dlaczego?...:( (*)


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='CatAngel']Zacytuję siebie z NK

"" :placz::placz::placz: biedna malutka. A ty który skrzywdziłeś tą malutką koteczkę dostaniesz za swoje!!!!

Obyś zobaczył zwyrodnialcu, że nikt nie był obojętny na jej cierpienie :angryy:
I w końcu ktoś cię dopadnie. TEGO CI ŻYCZĘ !!!! ""[/QUOTE]

ja też mu tego życzę!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dudson13']Okrucieństwo ludzkie zostanie kiedys osądzone. Gdy ktoś zadaje cierpienie niewinnym istotom musi ponieść karę - oby smażył się w piekle!!!![/QUOTE]

[B][COLOR="#800080"]Każde zwierze które umarło samotnie ma gdzieś kogoś,kto jest odpowiedzialny za jego śmierć.
...I nasz BÓG , który je stworzył wie o ich cierpieniu i może sprawić, że ten który jest winien ich niepotrzebnemu cierpieniu ODPOWIE ZA TO...[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hmm a wiadomo może, kto doprowadził koteczkę do tego stanu? Ta sunia, o której pisałam chyba na pierwszej stronie wyzdrowiała, a jej oprawca miał założoną sprawę w sądzie. Z tego co pamiętam to nawet go na coś skazali - jakieś grzywny czy cos, jak na nasze warunki i tak dali mu sporo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vlk']hmm a wiadomo może, kto doprowadził koteczkę do tego stanu? Ta sunia, o której pisałam chyba na pierwszej stronie wyzdrowiała, a jej oprawca miał założoną sprawę w sądzie. Z tego co pamiętam to nawet go na coś skazali - jakieś grzywny czy cos, jak na nasze warunki i tak dali mu sporo[/QUOTE]

Lusi została podrzucona pod drzwi.... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...