Jump to content
Dogomania

Tarnów-sunia collie-odeszła :((((


_Aga_

Recommended Posts

  • Replies 648
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[url]http://img416.imageshack.us/img416/8694/collie51vq.jpg[/url]

a moim zdaniem na 90% jej ktoś odciął te palce u łapek z tyłu-moim zdaniem było to celowe okaleczenie w bestailaski sposób-w jaki sposób ona przeżyła to tylko ona wie-odciął lub wyrwał na żywca-ona tylko dla kogoś z prawdziwą miłośćią do psów:calus: -do psów-nie, że ktoś zobaczył Lesiie w filmie albo Amstaffa w teledysku Madonny lub Maltańczyka u E.Taylor i też "kce" zabawkę taką samą:flaming: -dużo serca i spokojnego domu-Wy jesteście wspaniali, że tak pięknie i z oddaniem jej pomagacie:Rose: :Rose: :modla:

Link to comment
Share on other sites

Forum collakowe przelało 500 zł na sunię, zabierzcie ją ze schronu chociaz do tymczasówki i koniecznie do weta.
Jeżeli ja chcę zabrać psa jakiegoś ze schroniska, to niby dlaczego mają mi nie dać, bo ja tu czegoś nie rozumiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariolak']Forum collakowe przelało 500 zł na sunię, zabierzcie ją ze schronu chociaz do tymczasówki i koniecznie do weta.
Jeżeli ja chcę zabrać psa jakiegoś ze schroniska, to niby dlaczego mają mi nie dać, bo ja tu czegoś nie rozumiem[/quote]
Ja też dużo rzeczy nie rozumiem, mariolak :shake: A najgorsze, że tak niewiele mogę zrobić.. Przecież jej nie porwę... :placz:

Link to comment
Share on other sites

Morgan - myślę, że Frotka na pewno po nią przyjedzie - to jest kwestia tylko godziny - jeśli weźmiesz sunię, to Frotka ją od Ciebie weźmie i nie będzie się musiała w azylu szarpać.. :roll:

ewkabz - nie mam pojęcia :oops: Zaraz sprawdzę..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']jest swiatelko w tunelu...:loveu: :loveu: :loveu:
czy ona ma szanse wyjsc jutro bidaczka?:roll: :roll:

[B]co do imienia proponuje Dzielna..:loveu: [/B][/quote]
pixie - myślę, że szansa jest..

A imię - mnie się podoba :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny , ja jutro pracuję niestety cały dzień z małymi przerwami , smsujcie do mnie , o której przyjazd, jeśli mnie nie zlapiecie , sunię zawieźcie od razu do hotelu , Frotka tam ma pieska więc wie gdzie, ja zajmę się wszystkim wieczorkiem , weci zawiadomieni ,

Link to comment
Share on other sites

Dobra. Umawiamy się w ten sposób - jeżeli Frotka nie przyjedzie do 10.00 i nie uda mi się suni zarezerwować np. do poniedziałku - wtorku, to wynoszę ją z azylu do domu, ale błagam niech po nią ktoś przyjedzie, bo ona nie nadaje się do podróży autobusem / pociągiem a samochodu z możliwością do dalszych tras nie posiadam. W niedzielę muszę wyjechać, więc proszę o szybką interwencję. Jutro po 10.00 dam znać na forum co jest grane. być może Frotka da radę i wszystko pójdzie jak po maśle. Oby.

Link to comment
Share on other sites

Morgan nie weźmie psa nie mając pewności, że ktoś go dziś od niej weźmie.. Ona jutro wyjeżdża - a ja - sami wiecie, jaką mam sytuację :placz: Mogę z nią ewentualnie na łące obok bloku zanocować :placz:

Link to comment
Share on other sites

Wszystko OK:multi: ! Frotka zarezerwowała psa i po niego przyjedzie. Jeżeli nie dzisiaj to w poniedziałek! Wg pracownika pies powinien przejść kontrolę weterynaryjną ( właśnie w poniedziałek ) w celu "ewentualnych wskazówek co do dalszego leczenia psa". Pracownik wie, że jest zainteresowanie psem i że pies ma już osobę chętną do adopcji, więc mam nadzieję, że w przypadku stwierdzenia przez weta, że pies nadaje się do uśpienia ( bo np. koszty leczenia są wysokie ) pies nie zostanie uśpiony i wyląduje w ramionach Frotki. A może uda się go jeszcze odebrać przed tą kontrolą - zobaczymy. Wszystko jest na dobrej drodze! Jak się cieszę!!!!!!!!!:multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Aga Mazury - to jest wszystko, co możemy zrobić. No chyba że nocą zakraść się do azylu i przy jazgocie wszystkich pozostałych psów zabrać sunię - ale wiesz, że to niemożliwe. Oni wiedzą, że jest zainteresowanie psem - a po nagłym zniknięciu mogliby mieć duży kwas. Kwestia - na ile ich to obchodzi. Ja się jednak cieszę, bo jest światełko w tunelu i szansa na wyprowadzenie suni. Nie oznacza to, że nie drżę o jej los - mam wiele obaw, ale mam nadzieję, nadzieję że wszystko się uda.

Link to comment
Share on other sites

>Morgan
Napisz proszę czy coś wiadomo odnośnie nowego domku ?
Nie wyobrażam sobie, że wiedząc o zainteresowaniu ludzi psem, jakieś bydle mogłoby go uśpić lub nie wydać. Jeżeli (nie daj Bóg) stałoby się coś suni to osobiście pojadę do Tarnowa na męską :angryy: rozmowę. Jeśli natomiast będą się wahali z decyzją wydania w poniedziałek, to upoważniam Cie do zorganizowania na mój koszt osiłka (myślę że w Tarnowie takowy sie znajdzie :lol:), który ew. "przekona" weta :mad: i pracowników :mad::mad::mad: że jedynie słuszną decyzją jest oddanie suni pod opiekę "normalnych" ludzi. Jeśli ta banda oszołomów nie chce pomagać tym biednym stworzeniom, to przynajmniej niech im nie szkodzi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...