Jump to content
Dogomania

Tarnów-sunia collie-odeszła :((((


_Aga_

Recommended Posts

  • Replies 648
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gallegro']Dodzwoniłem się za pierwszym razem :multi:
Rozmawiałem z dość miłym panem który powiedział że wie o jaką suczkę chodzi, że będzie do 15-tej i nie będzie problemu. Powiedziałem że były problemy z autem ale już niedługo ktoś przyjedzie.
Wszystko będzie O.K.[/quote]
To pewnie pan Krzysztof - pracownik.. Kierownik jest na urlopie ponoć..

Dzwoniłam do dziewczyn ponad godzinę temu - były 40 km od Tarnowa.. Objaśniłam im jak dojechać - mają mi dać znać, czy zabrały sunię.. Jak tylko będę coś wiedzieć, napiszę :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Bogu i dziewczynom :loveu: , że sunieczka juz w aucie [SIZE=1]ufffffffffffffff[/SIZE]
Cholerny świat z tą oponą.I jak zawsze w tym świecie bywa _ nigdy nie ma nic za darmo :shake: .Udało się wydobyć bidulke to klapaz "kapciem" ale jak tez najczęściej bywa , "wszystko skończyło się dobrze i żyli długo i szczęśliwe":loveu:
Gorące pozdrowienia od ciotki zdrugiego końca Polski....;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka-Małek']:multi: :multi: :multi: :multi:

Sunia już w samochodzie!!!!![/quote]
Zaczynam rozumieć sens powiedzenia : "Gdzie diabeł nie może tam babę (sorry) pośle" :diabloti:
Bardzo się cieszę. Tak 3mać dziewczyny :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Suńka dotarła , bylismy w lecznicy , stan suni nie jest najgorszy , serduszko w porządku , chodzi ale powolutku , je i pije , wypiła nawet dużo , nie ma palca w tylnej łapce ale to już wygojone, pobrana została krew do badania , jeszcze dziś mają być wyniki , trzeba obserwować czy nie pojawia sie wydzielina z pochwy , istnieje podejrzenie ropomacicza ale to nic pewnego , jest osłabiona , chudziutka , waży 19 kg, teraz ją wyczeszę choć nie jest łatwo , bo łapie szczotkę , może czesanie sprawia jej ból, będę delikatna, zjadła chrupki i kurczaczka , na psy nie zwraca wiekszej uwagi, często poszczekuje cichutko , później napiszę więcej i wstawię zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...