Jump to content
Dogomania

Tarnów-sunia collie-odeszła :((((


_Aga_

Recommended Posts

[SIZE=4][COLOR=red][I][U]KOCHANA .ANIA. JUŻ JEDZIE PO SUNIĘ I ZABIERA JĄ OD RAZU NA USG. [/U][/I][/COLOR][/SIZE]
[I][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Aniu dziękuję :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/U][/I]

[I][U][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/U][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 648
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam z sunią u weta. Wyniki usg potwierdziły ropomacicze. Nerki niestety też są już podrażnione. :shake: Miała robioną jeszcze glukozę, ale tu na szczeście wszystko w porządku. Odwiozłam sunię do hotelu. Jest dosyć słaba, ale ma apetyt i sporo pije.
Operacje będzie miała najprawdopodobniej w piątek, ale to już Patrycja będzie wiedzieć dzisiaj dokładnie. Do tej pory będzie dostawać antybiotyki. Nie powinna jeść 24 godziny przed operacją.
Także teraz trzymamy kciuki za sunię, żeby wszystko dobrze się skonczyło i nie było żadnych komplikacji.

Link to comment
Share on other sites

Kiwi, nie wiem o której będzie operacja. Dzisiaj Patrycja będzie się ustalać dokładny termin z wetami. Także wieczorem pewnie będzie wiadomo.
Ale pomoc może okazać się potrzebna. Sunia teraz jest bardzo słaba, więc po operacji może być jeszcze gorzej przez pierwsze dni.

Link to comment
Share on other sites

może da sie operację przeprowadzić jutro? jak nerki są podraznione to boję się że w piątek będzie za późno. w takie sytuacji i przy t5akich leukocytach im szybciej tym lepiej, bo potem takie choróbska niszczą organizm bardzo szybko. pogadajcie z wetami i poproście o szybszy termin.

Link to comment
Share on other sites

Sądzę, że oni w schronie nie byli świadomi, że sunia jest tak poważnie chora.
Mnie powiedzieli tylko, że jest stara, że ma coś z łapami i zębami. Poza tym, że nic jej nie dolega. :mad:
Jeśli chodzi o termin operacji, to weci zdecydują kiedy będzie najlepiej. Pewnie mogłaby być i dzisiaj operowana, ale raz , że jadła i trzeba odczekać dobę, a dwa, że było wspominane, żeby najpierw dac antybiotyki i troche zmniejszyć stan zapalny. Zobaczymy.
Więcej będzie wiedzieć Patia, bo dzisiaj ma rozmawiać z weterynarzami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.Ania.']Sądzę, że oni w schronie nie byli świadomi, że sunia jest tak poważnie chora.
Mnie powiedzieli tylko, że jest stara, że ma coś z łapami i zębami. Poza tym, że nic jej nie dolega. :mad:
[/quote]
Normalne :roll: I weterynarz w schronie ją badał?? Ponoć miała być dokładnie zbadana przed wydaniem... Ech.. szkoda gadać..

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam , rozmawiałam z panem Rafałem (wet ) zawiozłam mu usg . Suńka może zostać zoperowana jutro. Podałam jej antybiotyk. U mnie znów jutro krucho z czasem ale tu pomogą kochani weci , którzy sami przyjadą po suczkę i zabiorą ja do gabinetu i przetrzymają ile będzie trzeba. Chwała im za troskę i zaangażowanie:loveu: Jutro kciuki zaciskajcie ile sił !

Link to comment
Share on other sites

Patia ..dobrze, że załatwiłaś na jutro...bo nie było mnie cały dzień...a teraz weszłam czytam, że jednak ropomacicze a operacja dopiero pojutrze to troche się wystraszyłam....przecież w każddej chwili może dojśc do..........jesoooooooo...w schronisku by jej nie uspili...nie musieli by....

DZIEWCZYNY JESTEŚCIE KOCHANE :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo, bardzo, bardzo mocno Trzymamy :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:
i to tylko takie pozytywne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Patia kochana, kochana .Aniu. i kofany p.Tomku -dla was wszystkich :calus:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]tu pomogą kochani weci , którzy sami przyjadą po suczkę i zabiorą ja do gabinetu i przetrzymają ile będzie trzeba. Chwała im za troskę i zaangażowanie[/QUOTE]

to się nazywa być wetem z powołania. Kłaniam sie nisko
:thumbs: - kciuki za Dzielna tez trzymam!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']U mnie znów jutro krucho z czasem ale tu pomogą kochani weci , którzy sami przyjadą po suczkę i zabiorą ja do gabinetu i przetrzymają ile będzie trzeba. Chwała im za troskę i zaangażowanie:loveu: Jutro kciuki zaciskajcie ile sił ![/quote]
Stawiam wniosek o sklonowanie tych wetów przy pierwszej nadarzającej się okazji :-). Od tej chwili aż do szczęśliwego finału trzymam kciuki za sunię !!!.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...