Jump to content
Dogomania

Tarnów-sunia collie-odeszła :((((


_Aga_

Recommended Posts

[quote name='kiwi']Jade z Amicusami do Hotelu, bede tam ok 18, wiec Patia gdydby cos to bede w hotelu, nie mam ze soba aparatu, jade prosto z uczelni, jak chcesz mozesz podrzucic jakis kanapki :lol:
tylko bezmiesne i bez masła :lol:[/QUOTE]

Kiwi damy Ci Malutkowych chrupek i biszkopcików, ile dasz rady. Tylko żeby Cię Pajut nie widział, bo Cię znienawidzi.

ps. Wziąć jakąś bułczynę i serek??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 648
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwoniłam przed chwilą , sunia już po operacji , oprócz ropomacicza miała duże i liczne cysty na jajnikach , ten stan musiał trwać już od dłuższego czasu , zapewne stąd to osłabienie , weci ogladali nerki , mają nierówną powierzchnię , jeszcze nie wiem co to znaczy , dopiero gdy zjawię się osobiście w gabinecie wypytam o wszystko i zapiszę żeby Wam przekazać , pobrano krew do szczegółowych badań, trzeba zajać sie nerkami

Link to comment
Share on other sites

nie bardzo wiem, wiec pytam, czy przy ropomaciczu usuwa się wszystkie narządy rodne? bo zakładam ze jeśli tak to te cysty wycięli "po drodze" bo i tak jajniki były w planie?

z nerwów zaraz oszaleję. kiedy dokładnie będzie cos wiadomo o tych nereczkach? ale byle mocznik i keratynina w miarę w normie, bo mówiliście ze podczas ostatnich badań krwi wszystko było ok?

Link to comment
Share on other sites

Ufffffff , dobrze , ze sie wybudziła :fadein: i że ginekologicznie juz ok.Tylko teraz nereczki :sad: .Dzielna juz tyle przeszła i zniosła, ze nerki tez przezwycięzy.
Będzie dobrze.Musi.

Patia, a co za szczęście przyniósł Twój TZ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewkabz']nie bardzo wiem, wiec pytam, czy przy ropomaciczu usuwa się wszystkie narządy rodne? bo zakładam ze jeśli tak to te cysty wycięli "po drodze" bo i tak jajniki były w planie?


tak , wycina się wszystko .

szybkiego powrotu do zdrówka sunieczko :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asik-77']Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.... z dnia na dzień. Gdzie będzie niunia po operacji???[/quote]

To zależy jaki będzie jej stan , jeśli trzeba będzie wezmę ją do siebie.

A mój mąż znalazł z samego rana po przyjściu do pracy suczkę , szczeniaczka , ukrywała się pod samochodem. Wieczorem założę jej wątek.

Link to comment
Share on other sites

>Patia, widzę że dobrałaś się z mężem w "korcu maku" :-)

>asik-77 ...teraz już wiesz przed czym chciałem Cię ostrzec ;-)

Oby jak najszybciej Dzielna wyzdrowiała - z tych nerwów robota mi się nie klei w warsztacie (jak tu pracować trzymając zaciśnięte kciuki :-). Po każdym nowym poscie lecę do monitora...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...