Jump to content
Dogomania

Tarnów-sunia collie-odeszła :((((


_Aga_

Recommended Posts

  • Replies 648
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=7][COLOR=red]BARDZO PILNE[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=#0000ff]SUNIA W POTRZEBIE!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=black][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=black]Wycieńczony collak czeka na tymczas od zaraz!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

" Pamietasz swoje dzieciece marzenia?
Moze marzyles o lalkach, slodyczach, misiach...
A moze Twoje sny wypelnione byly marzeniami o Przyjacielu. Madrym, pieknym, czworonoznym Przyjacielu, ktory pocieszy w zlych chwilach, pomoze i nigdy nie opusci... Przytuli kudlata glowe do zaplakanego dzieciecego policzka...

Historia Lessie od zawsze poruszala ludzkie sumienia.
Jesli i Twe serce bije szybciej na wspomnienie o najwiekszym, smutnym symbolu psiej wiernosci spojrz na ta suczke. Jej zdeformowane tylnie lapki moga swiadczyc jak dluga droge przebyla.
Dokad zmierzala?
Moze wlasnie probowala znalezc dla siebie odrobine miejsca w Twoim sercu? Moze wlasnie, mimo ogromnego bolu, chciala dotrzec do cieplego kacika w Twoim Domu?

Zwierze schroniskowe ma nieznana historie, nikt nie jest w stanie stwierdzic jakie bylo jego wczesniejsze zycie. Czy bylo Zyciem czy tylko Wegetacja... Czy mialo kochajacego Wlasciciela czy bylo od zawsze traktowane jako zlo konieczne...

Ta sliczna suczka Owczarka Szkodzkiego Collie trafila do tarnowskiego(?) schroniska (data?) Ma okolo dziesieciu lat i bardzo potrzebuje dobrej opieki weterynaryjnej i wiele milosci ze strony nowego wlasciciela. Bardzo zdeformowane tylnie nozki i skoltuniona siersc moga byc swiadectwem dlugiej bezdomnosci badz nieodpowiedniego traktowania we wczesniejszym miejscu pobytu. Ogromny bol jaki towarzyszy kazdemu krokowi sprawia, ze nawet niewielki rowek jest dla niej przeszkoda prawie nie do przebycia (zdjecie nr ...).
Jest bardzo lagodna i swietnie dogaduje sie z innymi psami/suczkami. Niestety ze wzgledu na wiek i stan w jakim sie znajduje ma bardzo niewielkie szanse na adopcje w schronisku. (nie wiem czy mozna napisac, ze w schronie usypia sie takie psy)

Wiecej informacji w sprawie suni mozna uzyskac... "


Tekst do dowolnej modyfikacji. Trzeba wpisac date itd. Jesli sie przyda to prosze korzystac! Nie wiem tylko czy nie za bardzo lzawy, zeby sie nie rozpedzil ktos tylko z litosci:shake:

Link to comment
Share on other sites

trzeba psine koniecznie wyrwac ze schroniska.
jak sie ja wypielegnuje jest duza szansa na dom.
stare i w dodatku chore psy , czesto usypia sie w schronisku.
ja mieszkam daleko , jedyne co teraz moge zrobic to dolozyc sie na hotel i opieke. prosze o numer konta

Link to comment
Share on other sites

Byłam małą, śliczną kuleczką, kiedy mama mnie uczyła, że mam być grzeczna, słuchać swojego Pana i być mu zawsze wierna.

Pewnego dnia znalazłam się daleko, daleko od swojego domu i od swojego Pana. Czułam jeszcze w nozdrzach jego zapach, pamiętałam jak wyglądał i jak pachniał mój dom. Biegłam dniami, nocami... przez pola, po betonowych chodnikach, po szutrowych drogach...ciągle pamiętam ten zapach. Ale nie umiałam zbliżyć się do swojego domu, choć tak bardzo chciałam. Przecież mama mówiła: "- Masz być wierna swojemu Panu".
Zapach domu był ciągle daleki, a łapkach brakowało sił. Nie czułam, że bardzo bolą, gdy zdarły się do krwi na twardym asfalcie. Ważne było tylko to, aby odnaleźć swój dom i Pana.

Czasami ludzie na ulicach wołali za mną: "- Patrz! To Lassie biegnie!"
Nie wiem, dlaczego każdy kto za mną zawołał, nadawał mi to imię? Przecież mój Pan inaczej na mnie woła.

Dotarłam w końcu nie do domu, ale do psiego schroniska. Tu żaden pies nie ma pana. Nic nie pachnie tak jak dom. Nikt nie pogłaszcze po głowie.

Mam już około 10 lat. To dużo w psim świecie. Nie wiem, czy mój Pan jeszcze gdzieś na mnie czeka? Ale bardzo tęsknię za domem. Domem, a nie betonowym azylem dla psów.

Potrafię być wierna, nie zajmę wiele miejsca, nie potrzebuję długich spacerów - bo moje łapki są na to zbyt słabe. Potrzeba mi tylko posłania, miski z jedzonkiem i...mojego Pana. Czy ty nim będziesz? Obiecuję chodzić za Tobą krok w krok, jak na niewidzialnej smyczy, bo już nigdy nie chcę Cię stracić - DOMKU!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kar0la']Ach Lewkonia... piękne...może minęłaś się z powołaniem?[/quote]

Piękne jest to, że ta sunia za nic nie chciała zrezygnować ze swoich poszukiwań. Nawet ogromny ból nie mógł jej stanąć na przeszkodzie. Czy człowiek potrafi być tak wierny swojej miłości?

Link to comment
Share on other sites

tak byłam zaaferowana DROPKIEM, że dopiero tu dotarłam- mam w domu jej zdjęcia to wieczorkeim wstawię. Ja pytałam pana kierownika co z tą suczką, a on odpowiedział "gdyby pani miała tyle lat co ona to tez by pani tak chodziła" - ???? i powiedział że ona ma 14 lat!!!!:crazyeye:

Ja usypiałam swojego owczarka colli jak miał 14 lat- uwierzcie mi to nie ten wiek!!!
Pewnie nią jest tak samo jak z DROPEM- robia z nich staruchy,a to kilkuletnie dopiero psy.
Te łapki collaczki wygladały rzeczywiscie tragicznie- brakuje w nich po prostu palców:angryy:
- ja tez wspomogę finansowo!!

Link to comment
Share on other sites

masienka, lewkonia - super teksty!!!!!!!!! Kontaktowałam się z Agnieszką - będzie w domu dopiero pod wieczór, ale prosiła, żebym wybrała jeden tekst, więc zdecydowałam się na tekst lewkonii. Jakoś ta kuleczka strasznie mnie ujęła.

[COLOR=red]GALLEGRO[/COLOR] prosimy :modla: albo wręcz błagamy :modla: :modla: o wstawienie na allegro tekstu lewkonii z namiarami na Agnieszkę, czyli kontakt telefoniczny pod numerem 602 322 919, lub e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Andzia69 - jeżeli byłabyś tak uprzejma, to bardzo prosimy. Poproszę jeszcze o potwierdzenie na PM ( jak wstawisz) bo napisałam już do gallegro z prośbą o wstawienie, ale go nie ma na dogo już od jakiegoś czasu, więc napiszę kolejną PM że Ty wstawisz sunie. Wielkie dzięki.

Link to comment
Share on other sites

a tutaj jeszcze nasza bohaterka tematu:-(

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/6964/pict30640rv.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/7763/pict30650th.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/1214/pict30666ha.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...