Jump to content
Dogomania

Pies z al. Lotników w warszawie: Kolejna tragedia!!! Prosimy o pomoc!!!


magda_

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PRusak'] Misiek uwielbia spędzać czas na naszym tarasie - tam ma swój kocyk, na którym się wyleguje na słońcu :) Lubi też wtulić nos w poduszki na kanapie... [/QUOTE]

Czyli Miś wie do czego służy kanapa... Tzn... że już kiedyś spał na jakiejś... Zdjęcia cudne :D Bardzo dziękuję!!!

A co do Chipa, to straż miejska nie znalazła...

Link to comment
Share on other sites

A Ja się dziś niczego nie dowiedziałam:/ Ciecia nie było, babki z psami Miśka nie kojarzą.Dobrze że pies na paluch nie trafił, bo oprócz przepełnienia jest jeszcze straszny glut na kwarantannie.Wszystkie boksy zajęte, duża ilość dużych psów, wilczarz z kwarantanny wczoraj tak na mnie patrzył że musiałam zwiewać z ludźmi szukającymi psa dla siebie, bo byśmy się chyba w trójkę poryczeli:roll:

Link to comment
Share on other sites

Trzeba przeczekać kwarantannę i wilczarza adoptować :) - tym bardziej powinni wziąć psinę :)

A ja ogłaszam gościa, trochę to zajmuje czasu, bo jeszcze dwa inne ogłaszam :)

Np. tego... O właśnie wejdzcie proszę na wątek, bo jakoś słabo idzie ogłaszanie pieska, mało osób się zaintersowało...
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/190034-Kabaty-Powsin.-ul.Gąsek-po-śmierci-Pani-Kuba-czekał-na-ulicy-!!!-Zdjęcie-str.-3./page3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

właśnie, PRusak napisz coś :)

ja słyszałam od Magdy, że Miś chyba nie płakał i zachodzi podejrzenie, że spał na kanapie większość czasu jak nikogo nie było ;)

tak pomyslałam, że można zawsze zostawić dyktafon i sprawdzić :)

Link to comment
Share on other sites

inna koleżanka, moja i Magdy - wczoraj też znalazła na ulicy psiaka :(

niestety psiak pojechał na Paluch, ponieważ potrzebował pomocy weterynaryjnej...

zajrzyjcie :(

[CENTER][SIZE=4][B][url]http://www.dogomania.pl/threads/190260-Wwa-rondo-Rados%C5%82aw-znaleziono-%C5%82aciatego-psa-w-z%C5%82ym-stanie!-%28-trafi%C5%82-na-Paluch[/url][/B]
[/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Same nieszczęścia!!! Właśnie założyłam wątek, też proszę wszystkich o zainteresowanie - nie wiem co robić... Pies traci życie ...
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/190274-WYRZUCONY-Z-AUTA!-KOCZUJE-W-LESIE!!!-POMÓŻCIE-W-URATOWANIU-ON-ka!-BŁAGAM!!!?p=15128423#post15128423[/URL]
Przepraszam, że to wklejam - ale mam problem z wysłaniem wątku przez PW :(, a tu mam Was trochę ... Może macie jakies pomysły...?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U Misia byłam w sobotę. Ma się bardzo dobrze... Niestety bardzo się przywiązuje do tymczasowych opiekunów. Oni są dla niego bardzo dobrzy i z jednej strony to super, ale oni go nie mogą zatrzymać!!! Jak przyjdzie czas rozstania to będzie kolejna tragedia dla tego psa. Miś chodzi za Moniką krok w krok, a jak ona usiądzie, to on leży jej na stopie. Później poszłam z Pawłem na spacer i na chwilkę wzięłam smycz z Misiem, rany jak on się przestraszył... Ciągnął mnie za Pawłem z podkulonym ogonem... A tu nikt nie dzwoni o adopcję. Nie wiem co robić i bardzo się martwię :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Paulina78']Super, ze ma wyrozumialy DT...
Nie kazdy pies ma :placz:[/QUOTE]

Naprawdę, Miś trafił fantastycznie... wklejam maila, którego dziś dostałam o Miśku:
[I]"Hej! Miś czuje się świetnie. Można wręcz powiedzieć, że przyzwyczaja się do nas aż za bardzo :) Jak tylko przychodzimy z pracy to łasi się, poszczekuje, macha ogonem jak szalony, itp :) Nawet zaczął bawić się zabawkami i jedną już zniszczył :) Wciąż chodzi za nami - a raczej za Moniką - krok w krok. Aż serce nam się kroi na myśl, że będziemy musieli się z nim pożegnać... ale niestety nie możemy go zatrzymać :( "[/I]
Oj... oby się szybciutko ktoś znalazł dla niego....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...