Jump to content
Dogomania

List do Cioteczek Ostrowskich. Toja MOCZÓWKA, Mimi NIEWYDOLNOŚĆ SERCA I NEREK.POMOCY


Recommended Posts

[quote name='wandul 66']slicznoty , Wandziu , co z tymi domkami?[/quote]

Był domek dla Pufcia w Tucholi. Dojechał tylko do Mińska Maz. i został odwieziony. Zwymiotował w samochodzie.

Przed samą Wielkanocą poszedł do adopcji w Siedlcach Tori. W piątek zajrzała odwiedzić go moja córka i dowiedziała się, że miesiąc temu wnuczki wzięli go na spacer i piesek pobiegł za suczką. Siedzę właśnie w Siedlcach i szukam go.
W schronisku go nie było i nie ma. Nikt też nie ogłaszał, że znalazł pieska.
Straż miejska też nic nie wie. Dostarczyłam ogłoszenia do gabinetów wet. Ogłosiłam w Tygodniku i w Gazecie Ogłoszeniowej. Wysłałam też plakacik zrobiony przez Paros do miejscowej TV.
Przydało by się roznieść ogłoszenia po Supermarketach i sklepach spożywczych, Tam każdy musi pójść po zakupy, tylko myślę jak to mam zrobić. Dzisiaj ledwo wróciłam z miasta. Coś muszę wymyślić.

Toja już po pierwszej cieczce. Przy okazji roznoszenia plakatów rozmawiałam o sterylce dla niej. Aż boję się co to będzie.

Pufi siedzi na działce i gania za pawiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek']Był domek dla Pufcia w Tucholi. Dojechał tylko do Mińska Maz. i został odwieziony. Zwymiotował w samochodzie.

Przed samą Wielkanocą poszedł do adopcji w Siedlcach Tori. W piątek zajrzała odwiedzić go moja córka i dowiedziała się, że miesiąc temu wnuczki wzięli go na spacer i piesek pobiegł za suczką. Siedzę właśnie w Siedlcach i szukam go.
W schronisku go nie było i nie ma. Nikt też nie ogłaszał, że znalazł pieska.
Straż miejska też nic nie wie. Dostarczyłam ogłoszenia do gabinetów wet. Ogłosiłam w Tygodniku i w Gazecie Ogłoszeniowej. Wysłałam też plakacik zrobiony przez Paros do miejscowej TV.
Przydało by się roznieść ogłoszenia po Supermarketach i sklepach spożywczych, Tam każdy musi pójść po zakupy, tylko myślę jak to mam zrobić. Dzisiaj ledwo wróciłam z miasta. Coś muszę wymyślić.

Toja już po pierwszej cieczce. Przy okazji roznoszenia plakatów rozmawiałam o sterylce dla niej. Aż boję się co to będzie.

Pufi siedzi na działce i gania za pawiem.[/quote]


wandziu moj Boze, co za nieszczescie!
hmmm
kogo by zaprzegnac do pomocy, nie masz znajomyych dzieci..szkola juz sie skonczyla, ale moze choc kilku mlodych przy okazji spacerow porozwieszaliby tak przy marketach jak i w kioskach ruchu..moze kioski ruchu wszystki w siedlcach obwiesic Torim

miesiac temu...i dziadu nawet nie powiadomil
oby trafil w dobre rece

wandziu mocno mysle o Was...alez sie zamartwiasz

Link to comment
Share on other sites

Tori mamcia teskni za Toba bardzo
znajdz sie ! nie sadze, by komukolwiek Ciebie psiaczku po tym wszystkim, co przezyles...niepokoj po odgonieniu od suczki...oddala

wandziu czy chociazx wiesz w jakim rejonie siedlec te wnuczki spacerowaly

moze w tych ogloszeniach popros o kazda informacje, czy ktos widzial psiaka

miesiac! bardzo dawno, ale nadziei tracic nie mozesz

czy jest jakis odlawiacz w siedlcach, moze skonktakltuj sie z niem, moze wet bedzie wiedzial kto to taki, urzad miasta...jakis kontakt do niego Ci poda

Link to comment
Share on other sites

U nas odławia Straż Miejska podobno na interwencję. Nie był taki odłowiony.
W schronisku też nie było takiego z Siedlec. W Urzędzie miejskim rozmawiałam,
Był jeden piesek zbierany z ulicy , ale jak dotąd nie dostałam informacji, ani gdzie, ani jaki. Nie mogę zastać tej Pani, ciągle w terenie. Zrobiłam mu plakacik. Rozwieszam go po Marketach i gdzie się da, ale zaczyna mi brakować wiary, że go poznam . W tej chwili jak zobaczę jakiegoś małego czarnego, to już myślę, że Tori. Czy po takim czasie będzie on pamiętał swoje imię i mnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek'][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d3141cae0f6d68ed.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/16/d3141cae0f6d68edm.jpg[/IMG][/URL][/quote]


wandziu oczywiscie ze bedzie pamietal! cieplo Twojego glosu glaskanie..bedzie pamietal byleby sie znalazl, byleby na jkakis slad trafic


a moze...moze...taki pomysl mi wpadl do glowy

[SIZE=3][B]dowiedz sie na poczcie glownej w siedlcach ile kosztowaloby rozniesienie po calych siedlcach do skrzynek pocztowych ulotek by rozniesli je skrzynek listonosze[/B][/SIZE]

to chyba od ilosci sztuk
w warszawi moznaby zroibic huirtowo xero, a moze jakis dogomaniak by pomogl zglaszali sie ze nawet i spore ilosci moga...


sluchaj w warszawie jamnikowi z lomianekj jak pamietasz wydrukowano 100 ulotek i zaczeto roznosic po stolicy - znalazl sie choc gdzie indziej, bo pojechyal autobusem
ale sie znalazl

ja slyszalam o 2 groszach od ulotki, ktos inny mowil o 5 gorszach

wypytaj to nie zaszkodzi, i wtedy bedziemy sie zastanawiac

jak sie czujesz, ja wracam dopiero 10go wieczorem no i nie mam netu...
tutaj jest bardzo bardzo interesujaco
no i psow bardzo duzo..i chodza parami...najczesciej roznych ras

oj jhak sie zobaczymy a mam nadzieje ze do tego dojdzie to poopowiadam roznosci
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wsparcie. Też o tym myślałam. Dzisiaj to sprawdzę.Siedlce to spore miasto i nie wiem czy taki koszt bym udźwignęła. Xero najtaniej gdzie teraz odbijam to 15 gr.Dzisiaj się dowiem na poczcie jak to wygląda.

Oglądając teraz to zdjęcie z napisem przyszło mi do głowy, aby wpisać tam Siedlce i nr, telefonu do Anety. Ona na miejscu to z dobrym zasięgiem. Jak wrócę z miasta to tak zrobię i powklejam zdjęcia na siedleckich stronach. Choć tam już ogłoszenia i zdjęcia są, ale od przybytku podobno głowa nie boli.

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=bd3f83d98a64707e][IMG]http://images24.fotosik.pl/16/bd3f83d98a64707em.jpg[/IMG][/URL]

Byłam dzisiaj na poczcie. Jest 8gr od ulotki 1/2 A4.
Ulotki poczta dostarcza do punktów doręczycielskich i listonosze roznoszą.
Podobno może to być tak , że w jednym miejscu zostawią tych ulotek 50 a w innym ani jednej. Ulotem potrzeba zawrotną liczbę. Pomyślałam jeszcze o Spółdzielni mieszkaniowej ( o zamieszczenie ulotek na tablicach ogłoszeniowych w klatkach schodowych). Jutro do nich przejdę, ale nie wiem czy Oni prowadzą taką usługę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek'][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=bd3f83d98a64707e"][IMG]http://images24.fotosik.pl/16/bd3f83d98a64707em.jpg[/IMG][/URL]

Byłam dzisiaj na poczcie. Jest 8gr od ulotki 1/2 A4.
Ulotki poczta dostarcza do punktów doręczycielskich i listonosze roznoszą.
Podobno może to być tak , że w jednym miejscu zostawią tych ulotek 50 a w innym ani jednej. Ulotem potrzeba zawrotną liczbę. Pomyślałam jeszcze o Spółdzielni mieszkaniowej ( o zamieszczenie ulotek na tablicach ogłoszeniowych w klatkach schodowych). Jutro do nich przejdę, ale nie wiem czy Oni prowadzą taką usługę.[/quote]


wandziu cvo to znaczy zawrotna ilosc
w warszawie bylo 100 tysiecy

na poczcie ppwinni wiedzie ilu ich listonosze maja skrzynek / adresatow w przyblizeniu
nie bylas precyzyjna w tym temacier

spoldzielnie mieszkaniowe
kazde miejsce jest dobre, lecz chyba te skrzynki najlepsze

tylko musi byc czytelna i logiczna
i to ze nie zabierzesz psa jesli ma juz dorby dom tylko ze sie martwisz co sie z nim stalo

Legion wlaczy sie jak sadze pisal do mnie

wiec ilu tych listonoszy maja i ile tysiecy ulotek poczta nsugeruyje na siedlce

albo czy mozesz dowiedziec sie czy mozna to zrobic partiami...tzn np rozniesz najpierw w tej okolicy lub sasiedzkich do tej gdzie ostatnio pies byl
jesli tak to ile tam jest potrzeba tych ulotek no i tym samym pieniedzy
oni maja przeciez okreslona ilosc odbiorcow

Link to comment
Share on other sites

Treść plakatów , tylko zdjęcia się nie wklejają





[COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4][B]Zwracam się z uprzejmą prośbą o informacje na temat pieska zaginionego w maju bieżącego roku. Zaginął roczny mały piesek, czarny, podpalany. Wielkość pieska do pół łydki i oklapnięte uszy. Ma na imię Tori. [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4][B]Jeżeli ktoś widział pieska lub coś wie na jego temat, proszę
o informacje. [/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[B][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=5][COLOR=#000000]Kontakt: [/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=#000080]tel. 0 692 677 335 albo
0 694 500 592[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]


[COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[B][/B][COLOR=#000000][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Tekst drugiego ogłoszenia

[COLOR=#000000][SIZE=4][B]Prawdopodobnie w maju z domu, który go adoptował zaginął roczny mały, czarny, podpalany piesek . Wielkość pieska do pół łydki. Piesek ma oklapnięte uszka, krótką sierść, ogonek o dłuższej sierści zawinięty w precelek.. Wabi się Tori.[/B][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000000][SIZE=4][B]Jeżeli ktoś widział pieska lub coś wie na jego temat, bardzo proszę o informacje .[/B][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000000][SIZE=4]Kontakt:[/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000000][SIZE=4][B]tel. 0692677335 lub 0694500592 [/B][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial, sans-serif][SIZE=4][B]mail: [email][email protected][/email][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beam6']Mogę wydrukować nieograniczoną ilość ulotek i wysłać do Siedlec - proszę tylko o przesłanie na maila gotowego wzoru (np 6 czy 12 na A4) w formacie pliku word-a . Maila wysyłam na pw[/quote]


[B][I] Dzięki jeszcze raz za pomoc. Jeżeli będziesz mogła coś odbić to bardzo by mi to pomogło. Przesyłam Ci plakat Torego.[/I][/B]


[B][COLOR=Red]Czy ktoś jeszcze mógłby pomóc chociaż radą i wsparciem.[/COLOR][/B]

[COLOR=Blue]Jak go nie znajdę to poczucie winy, że oddałam, będzie mnie gnębić całe życie
A dom na oko wydawał się dobry. Poprzedni pies przeżył tam , aż do końca (kilkanaście lat). Przeczucie mnie ostrzegało i trzeba było jemu zaufać.
To jako ostrzeżenie dla wydających pieski. Pozory bywają mylące a
nasza chęć znalezienia domu pieskowi często powoduje, że nie widzimy sygnałów niepokojących lub je ignorujemy jak ja w tym przypadku.
Moja wina.

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://%5BURL=%22http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=bd3f83d98a64707e%5D%5BIMG%5Dhttp://images24.fotosik.pl/16/bd3f83d98a64707em.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%22"]http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=bd3f83d98a64707e][IMG]http://images24.fotosik.pl/16/bd3f83d98a64707em.jpg[/IMG][/URL[/URL]]

Link to comment
Share on other sites

wandziu pomarudze...
jesli dostana do skrzynek trzeba jakims haslem zaczac, zwrocic sie do nich

nie wiem moze sie myle, ale jak dostaje takie "wrzutki" to najpierw czytam tytul
po co piszesz [I][B]prawdopodobnie w maju[/B][/I]
nie zmienia to postaci rzeczy dwa czy trzy tygodnie w te lub w tamta
albo ma juz dom albo gdzies sie nadal tula...choc pewnie raczej juz u jakiegos czlowieka

raczej dalabym tytul

KTOKOLWIEK WIDZIAL ZUCZKA-toriego, ROCZNEGO NIEWIELKIEGO PSIAKA, BLAGAM O WIADOMOSC!

Prze caly rok go wychowywalam, wraz z jego rodzenstwem...tyle wyrzeczen, niestety adoptowany w okolice.....wymknal sie W MAJU z swego domu adopcyjnego.
Dowiedzialam sie o tym niestety dopiero teraz.
Moze ktos z sasiadow ma od tego czasu nowego pieska, spojrzcie na zdjecie. Charakterystyczny ogon-precelek, uszki klapniete, przyjacielski.
Prosze wszystkich o pomoc i o kazda wiadomosc!
Kazda wiadomosc, czy ktos go widzial, kiedys lub teraz, moze jest u kogos w nowym domu po prostu bezpieczny.

i fotka

I podaj okolice, dzielnice Siedlec skad wywedrowal

moze juz poszlo Twoje ogloszenie do druku..jesli tak to choc poczytasz...
pewnie cos tez trzeba by tu skrocic..zmienic
pozdrawiam

i czy partiami moznaby poroznosic..ja bym raczej w te rejony w ktorych wedrowal, ilez to moze byc tych adresatow....?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek']Tekst drugiego ogłoszenia

W[COLOR=#000000][SIZE=4][B] maju [/B][/SIZE][/COLOR]
[B][SIZE=4]z domu, który go adoptował zaginął roczny mały, czarny, podpalany piesek . Wielkość pieska do pół łydki. Piesek ma oklapnięte uszka, krótką sierść, ogonek o dłuższej sierści zawinięty w precelek.. Wabi się Tori lub Zuczek /nowe imie/[/SIZE][/B]
[SIZE=4][COLOR=#000000][B]Jeżeli ktoś widział pieska lub coś wie na jego temat, bardzo proszę o informacje .[/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=#000000][SIZE=4]Kontakt:[/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000000][SIZE=4][B]tel. 0692677335 lub 0694500592 [/B][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial, sans-serif][SIZE=4][B]mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][/quote]
wiesz co przeczytalam na swieza glowe, po wypisaniu przeze mnie tego mojego dlugasnego, chyba Twoje jest lepsze tylko dodalabym jednak tytul

[B][COLOR=red][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]W MAJU ZAGINAL PIESEK - [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]PROSBA DO WSZYSTKICH SIEDLCZAN![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]CZY KTOS GO WIDZIAL?[/COLOR][/B]

[B][SIZE=4]Z domu, który go adoptował - rejon......zaginął roczny mały - siega do pol lydki, czarny, podpalany zwany TORI lub ZUCZEK. [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]Uszka oklapniete, ogonek - zwiniety precelek o dluzszej siersci. [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]potem prosba o kazda wiadomosc no i kontakt[/SIZE][/B]

wlasnie to ze maju nakloni ludzi do czytania...no bo dlaczego dopiero teraz piszesz
aha i podaj date na ogloszeniu ....lipiec 2007
tzn ze nawet po dwoch miesiacach szukasz no to cos w tym jest

Link to comment
Share on other sites

Tytuł w ogłoszeniu jest "Kto Widział?". Na ogłoszenia dostałam maila , abym sprawdziła schronisko, bo tam pieski są wywożone. Cisza. W gazecie też jest ogłoszone. W Tygodniku i Ogłoszeniowej. Planuję jeszcze dać ogłoszenie w Katolickim Radiu Podlasie.

beam6 serdecznie dziękuję za wsparcie mnie ogłoszeniami. Dzisiaj okolice kościoła.
Muszę powiedzieć, że słabą mam nadzieję na powodzenie i jeżeli liczę to tylko na cud. Prześladują mnie coraz gorsze wizję co się z nim mogło stać.

[IMG]http://%5BURL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ed9347c57d8fb710%5D%5BIMG%5Dhttp://images28.fotosik.pl/20/ed9347c57d8fb710m.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Tytuł w ogłoszeniu jest "Kto Widział?". Na ogłoszenia dostałam maila , abym sprawdziła schronisko, bo tam pieski są wywożone. Cisza. W gazecie też jest ogłoszone. W Tygodniku i Ogłoszeniowej. Planuję jeszcze dać ogłoszenie w Katolickim Radiu Podlasie.

beam6 serdecznie dziękuję za wsparcie mnie ogłoszeniami. Dzisiaj przyszły, śliczne, kolorowe i o wiele wyraźniejsze niż te co ja odbijałam.
Przyjęłam opcję rozwieszania po większych sklepach spożywczych na osiedlach, centrum i tam gdzie najwięcej chodzi ludzi. Supermarkety i okolice kościoła.
Muszę powiedzieć, że słabą mam nadzieję na powodzenie i jeżeli liczę to tylko na cud. Prześladują mnie coraz gorsze wizję co się z nim mogło stać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...