Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W ZABRZU pęka w szwach! POTRZEBNA POMOC przy ogłoszeniach i bazarkach!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Artemida']Sara do kiedy w ogóle zgłoszenia nożna wysyłać? w ogóle musimy zrobić jakaś zrzutke zeby to jedna osoba zaplacila,myślę że tak najlepiej by było:)[/QUOTE]

Zgłoszenia można wysłać do dnia zawodów lub rejestrować się na miejscu :) Myślę, że lepiej będzie je wysłać ale też musimy czekać na ostatni moement żeby nie było tak, że zgłosimy psiaka a on do domu pójdzie ;)

Ja jak mówiłam, wyjeżdżam zaraz i będę a piątek więc wszystko dogadamy :)

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, Zacha nie pamiętam :/ ale mogę iść jak on taki długodystansowiec, z Łatkiem też, sami zdecydujcie :eviltong:

No właśnie, może lepiej zapisać się kilka dni przed, jeszcze jakby nagle jakieś załamanie pogody miało być i ściana deszczu :p

Link to comment
Share on other sites

Zacha zaraz Ci przypomnę :) :)

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Qkk5rrpCYM0/Txw3bi8NrZI/AAAAAAAAeKs/6UEioEHIo3w/s512/P1228565.JPG[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-5lYxdnLmrbE/Txw3cdUzvGI/AAAAAAAAeK0/q5rTzpz_wjY/s512/P1228566.JPG[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8el0bXy6o98/Txw3XaZXTbI/AAAAAAAAeKI/kgGNa9hgeco/s620/P1228561.JPG[/IMG]

Bardzo nam się podobał, bo kontaktowy i nie zaczepny. Tylko miał wielkie parcie na gonitwy. On mieszka w tym wybiegu za wybiegiem Loli i Reiko.

[/CENTER]


[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się wstępnie zwerbować mojego brata, jakby co to on może zabrać jakiegoś większego psa (wtedy [B]Lara [/B]możesz zabrać [B]Łatka [/B]a mój brat [B]Zacha[/B], jeśli chcesz oczywiście)
jednakowoż najbardziej chciałby pójść z [B]Malwinką [/B]:)

jeśli uda mi się go przekonać na 100% (póki co jest 99%) to będziemy mieli autko ale tylko opla corsę więc wejdą maks 3 os (w tym ja i mój brat) + 3 psiaki, ale wtedy z tyłu siedzi 1 os z dwoma ogonami. :-)


i czy jeśli Ola (od śp. Frędzla) zdecyduje się pójść to czy może zabrać [B]Nakila[/B]?

Edited by agumka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta17']Zobaczcie czy przypadkiem nie mieliście i nie wydaliście do adopcji psiaka, który jest teraz w schr w Chorzowie na kwarantannie.

Pozycja 15
nr psa 5146

[URL]http://www.chorzow.schronisko.com/adopcja/adopcja.php#[/URL][/QUOTE]

hmmm... raczej nie, zdjęcie kiepskie, więc też nie mam 100% pewności... Jeśli byłby wydany od nas to musiałby mieć chip. A co chodzi z tym psiakiem?

[quote name='Bjuta']_Laro, Ty kiedyś prowadziłaś Zacha, pamiętasz? On na pewno dał radę i był bardzo w typie "długich wędrówek" - byłam z nim co prawda tylko parę razy, ale wydaje mi się mega wytrzymały i nie konfliktowy. Mysiu, dobrze myślę?[/QUOTE]


[quote name='__Lara']Kurcze, Zacha nie pamiętam :/ ale mogę iść jak on taki długodystansowiec, z Łatkiem też, sami zdecydujcie :eviltong:

No właśnie, może lepiej zapisać się kilka dni przed, jeszcze jakby nagle jakieś załamanie pogody miało być i ściana deszczu :p[/QUOTE]

Zach powinien dać radę i fajnie byłoby go pokazać, ale też trochę się obawiam, bo on miewa ataki padaczki, na szczęście rzadko, ale nie wiadomo jak po takim wysiłku :-(

Olu, dostałaś maila? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Zach powinien dać radę i fajnie byłoby go pokazać, ale też trochę się obawiam, bo on miewa ataki padaczki, na szczęście rzadko, ale nie wiadomo jak po takim wysiłku :-([/QUOTE]

Kurcze, to może lepiej go nie brać u ludzi ataki np. wywołują jakieś błyski, wysoka temperatura... Tym bardziej taki wysiłek, skoro nie ma takiego na co dzień, może źle wpłynąć na niego i stres wywołany z całym zamieszaniem :( Może nie ryzykujmy...?
A czy Malwinkę już ktoś zabiera?
I jak z Gilbertem, on może iść ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agumka']Kurcze, to może lepiej go nie brać u ludzi ataki np. wywołują jakieś błyski, wysoka temperatura... Tym bardziej taki wysiłek, skoro nie ma takiego na co dzień, może źle wpłynąć na niego i stres wywołany z całym zamieszaniem :( Może nie ryzykujmy...?
A czy Malwinkę już ktoś zabiera?
I jak z Gilbertem, on może iść ?[/QUOTE]


Z Malwinką przecież właśnie Sara chce jechać ;)

A Gilbert póki co jest za krótko, żeby go lepiej poznać - na pewno jest uparciuchem, wytrzymały może i jest, ale jemu to inne rzeczy w głowie siedzą póki co - po kastracji może zmądrzeje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Z Malwinką przecież właśnie Sara chce jechać ;)

A Gilbert póki co jest za krótko, żeby go lepiej poznać - na pewno jest uparciuchem, wytrzymały może i jest, ale jemu to inne rzeczy w głowie siedzą póki co - po kastracji może zmądrzeje ;)[/QUOTE]

No tak fakt, pisała że sie przymierza tylko mnie sie potem z tą Dertą jakoś coś pokiełbasiło.
Bo on by chciał dużego psa którego kobieta nie utrzyma a który mógłby mieć szansę wyjść...

Mysiu co do konta Bartusia, ja bardzo chętnie tylko ogarniam już hoteliki dwóch psów z Rudy i nie wiem czy dałabym radę :(

Edited by agumka
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Gosią i większość psów które mogłyby iść to trzeba sprawdzić czy się nadają. Ja niestety w tym tygodniu nie dam rady tego zrobić, ale może znajdzie się ktoś kto sprawdziłby np. Dismę lub Ganto, czy oni by się nadawali na takie wyjście?

Edited by agumka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='agumka']Mysiu co do konta Bartusia, ja bardzo chętnie tylko ogarniam już hoteliki dwóch psów z Rudy i nie wiem czy dałabym radę :([/QUOTE]

No ja właśnie wiem, że już nie dam rady :-(

[quote name='__Lara']Mysiu_, maila dostałam, proszę o kilka dni na ogarnięcie wszystkiego :)

[/QUOTE]

pewnie, chciałam tylko się upewnić czy dotarł ;)

[quote name='agumka']Rozmawiałam z Gosią i większość psów które mogłyby iść to trzeba sprawdzić czy się nadają. Ja niestety w tym tygodniu nie dam rady tego zrobić, ale może znajdzie się ktoś kto sprawdziłby np. Dismę lub Ganto, czy oni by się nadawali na takie wyjście?[/QUOTE]

możliwe, że Ganto lada dzień zostanie adoptowany :) bardzo fajni ludzie byli z nim dzisiaj na spacerku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sisay'][IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/293284_420339648014248_921583231_n.jpg[/IMG]

Ten piesek trafił do lecznicy w Sośnicy, potrącony przez samochód. Szukamy właściela.[/QUOTE]

Pies ten zostal zlapany na wsi dopytam sie w jakiej miejscowosci ale kierunek Gierałtowice chyba..proponuje porozwieszac plakaty..w tej okolicy..

Link to comment
Share on other sites

Cytuje wypowiedz kolezanki ktora psu udzielila pomocy:

[COLOR=#000000]Temu panu ktory mi pomagał ktos powiedzial czyj to pies i on tam zaraz poszedl,ale ci ludzie mu powiedzieli ze to przybleda,wiec albo przybleda albo nie przyznali sie,zreszta jesli nawet ich to lepiej ze sie nie przyznali...[/COLOR]

[COLOR=#000000]dzisiaj bylam u dziadziusia,jak go zobaczylam ...straszne,nie jest dobrze[/COLOR]:-(:-(:-(
[URL="http://www.facebook.com/media/set/?set=a.420339508014262.94046.132325090149040&type=3"]http://www.facebook.com/media/set/?s...0149040&type=3[/URL]
[COLOR=#000000]tutaj mozna poczytac[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

gdzieś wyczytałam, że ten bidulek niestety nie przeżył :-(




[B][COLOR=#ff0000]Przypominam:[/COLOR][/B]

[quote name='Mysia_'][SIZE=5]UWAGA!!!

PILNIE POSZUKUJEMY SKARBNIKA DLA NASZEGO BARTUSIA :-(

Aktualny skarbnik musi zrezygnować, ponieważ nie ma dostępu do internetu :-( [/SIZE][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Hej:) Znowu, w przyszłym tygodniu będę musiała znaleźć kogoś, kto mógłby zaopiekować się Bahią na max 2 dni, tzn.: wieczór-noc-dzień-późny wieczór lub wieczór-noc-dzień-noc-rano... Nie wiem jeszcze dokładnie, w który to będzie dzień tygodnia, bo ja z Małym wyjeżdżam na cały tydzień, a Mąż najprawdopodobniej będzie musiał wyjechać służbowo. Czy któraś mogłaby mnie poratować? Albo zna kogoś, kto mógłby mi pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na wątek Paury, naszej weteranki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/63156-Wspania%C5%82a-sunia-Paura-o-wielkim-psim-sercu-czeka-na-cz%C5%82owieka-za-kratami-ju%C5%BC-6-rok?p=19550101#post19550101[/url]

Paura po 7 latach wychodzi dzisiaj ze schronu i jedzie do dt :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaWisienka']Hej:) Znowu, w przyszłym tygodniu będę musiała znaleźć kogoś, kto mógłby zaopiekować się Bahią na max 2 dni, tzn.: wieczór-noc-dzień-późny wieczór lub wieczór-noc-dzień-noc-rano... Nie wiem jeszcze dokładnie, w który to będzie dzień tygodnia, bo ja z Małym wyjeżdżam na cały tydzień, a Mąż najprawdopodobniej będzie musiał wyjechać służbowo. Czy któraś mogłaby mnie poratować? Albo zna kogoś, kto mógłby mi pomóc?[/QUOTE]

Podrzuć ją do mnie :) Bahię poznałam, ona moje psy, więc nie będzie problemu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...