Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W ZABRZU pęka w szwach! POTRZEBNA POMOC przy ogłoszeniach i bazarkach!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnie się też bardzo podobało! :) Dzięki!! :) :)
Spacerek zaliczyli Fistaszek z Obsesją, Ruto, Lena i Brutus, potem Manga z Demonem, Paura z Reksem, boks 12 (Bodzio, Juna, Luna i zapomniałam) i chyba jeszcze kogoś dziewczyny wzięły.

Edited by Bjuta
Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Hehe, Reks to teraz nasz ulubieniec jeszcze będzie :p poza Miki to fajny boks Paurowy :)

[B]Dzięki wielkie dziewczyny, fajnie było!!![/B] :) :Rose::Rose::Rose:[/QUOTE]

Trzeba Reksia częściej brać! No i jak przystało na "agumkę", Reks ma już tablicę :D

pssyt. bardzo Was zapraszam na wątek Rudzkiego Karmelka, zbieramy deklaracje na DT i Hotelik, bez tego grozi mu uśpienie :(

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230427-Karmel-mix-Nowa-Scotia-CZEKA-GO-UŚPIENIE-PILNIE-POTRZEBNE-DEKLARACJE-na-hotel-![/URL]

Edited by agumka
Link to comment
Share on other sites

Moje koleżanki wychodzą z nim na spacery, według nich psiak jest fajny, miły, przychodzi na zawołanie, myślą, że nie będzie problemu ze szkoleniem, chyba lubi się przytulać.
Ja z nim byłam rok temu na spacerze... bał się wyjść z boksu, ale teraz nie ma z tym problemów.

Link to comment
Share on other sites

Może mieszkać w kojcu rozumiem? Jakiej jest wielkości? Porównaj proszę do jakiejś rasy, chciałabym mieć rozeznanie. Czy pies szybko się przystosowuje, lubi dzieci i nastolatków? Nie ma problemów z kotami? Kopie dziury, przeskakuje ogrodzenia itp? Przepraszam że tak smęcę, ale mam potencjalny dom...

Link to comment
Share on other sites

Ja ogólnie nie akceptuję trzymania psów w kojcu, pies musi mieć dostęp do domu, choćby na kilka godzin...
Na zdjęciach mniej-wiecej widać jego wielkość, to średni psiak z szorstkim włosem.
Z nastolatkami nie ma problemów, w końcu z nami chodzi na spacery, na resztę pytań nie jestem w stanie odpowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Jasne że tak, ja się zgadzam. Ale jeśli psiak ma "zgnić" w schronie, to kochający dom "kojcowy" jest sto razy lepszy. :) Ja mam prawie identycznego psa jak on. Znalazłam go w lesie jako szczenię, teraz ma 1,5 roku. A moi krewni szukają psa i podsunęłam im tego-znalezionego przypadkiem. Nasze psisko jest absolutnie cudowne, więc wierzę, że ten też jest świetny. :) Aha, i jeszcze pytanko- czy wiecie może jak z jazdą samochodem...? My jesteśmy z wielkopolski, więc jest to dosyć ważne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Mnie się też bardzo podobało! :) Dzięki!! :) :)
Spacerek zaliczyli Fistaszek z Obsesją, Ruto, Lena i Brutus, potem Manga z Demonem, Paura z Reksem, boks 12 (Bodzio, Juna, Luna i zapomniałam) i chyba jeszcze kogoś dziewczyny wzięły.[/QUOTE]

Reksa wzięły i tego małego biało-brązowego :)

[B]Mysiu[/B] czy ktoś z Psitula był kiedyś lub jest w hotelu "Mokry Nosek"

Edited by agumka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Reksiu (syn Żabci) chyba jest w mokrym nosku. Tak? Czy mylę?[/QUOTE]

Jest Reksiu jakiś -> [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/191100-%C5%BBabcia-ma-do%C5%BCywotnie-DT-Reksiu-potrzebuje-nowego-("]http://www.dogomania.pl/forum/threads/191100-%C5%BBabcia-ma-do%C5%BCywotnie-DT-Reksiu-potrzebuje-nowego-([/URL]

Jakie opinie o tym hoteliku?

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do schroniska to się niezbyt dużo dowiedziałam. :) Rozmawiałam z moją rodziną-stwierdzili, że pies mógłby wchodzić do domu też. Na początku byli na nie- bo ciocia się trochę boi psów. Ale można ich przekonać. Miejscem docelowym byłby kojec+ ogród, ale wiadomo że gdy będzie zimno, to pies nie będzie spał w budzie. A gdzie teraz Rafcio przebywa? Są to jakieś budynki gospodarcze czy poprostu wybieg z budą? Bo widzę że macie nadmiar psów. Pani z którą rozmawiałam była na nie dla kojca, no ale chyba nikt się z psiakami w schronisku nie pieści... :roll: Dlatego mnie to trochę zastanawia.

Link to comment
Share on other sites

Aktualności 3-9.08.2012

Do schroniska przyjęliśmy, aż 26 nowych psiaków! :-( Z interwencji trafiło do nas 13 piesków, osoby prywatne przyprowadziły 11 piesków i 2 psiaki zostały porzucone przy schronisku.
Z interwencji przyjechały: duży czarny-podpalany staruszek z ul. Grzybowskiej, młodziutki mały brązowy piesek z Urzędu Pracy przy ul. Roosevelta, pies średni brązowy owczarkowaty z ul. Ligenzy, pies duży biały w brązowe łaty z ul. Strzelców Bytomskich, suczka średniej wielkości brązowa krótkowłosa z ul. Jordana, piesek mały czarny kudłaty z z ul. Skargi, trzy nieduże starsze pieski z pożaru mieszkania na ul. Gliwickiej, piesek szczenię czarny-podpalany szorstkowłosy po wypadku z ul. Wojciecha,
psiak młodziutki średniej wielkości trikolor z dłuższym włosem z ul. 3-go Maja, piesek nieduży brązowy z ul. Zgrzebnioka i duży wilczasty psiak z klapniętymi uszami z ul. Częstochowskiej.
Osoby prywatne przyprowadziły: małego starszego rudego pieska z krótkim ogonkiem z ul. Bytomskiej, suczkę starszą małą biało-brązową z ul. Wajzera, małego pieska trikolor z ul. Bytomskiej, suczkę malutką brązową z z ciemnym nalotem z ul. Królewskiej, suczkę średniej wielkości białą w łaty znalezioną w lesie przy ul. Czołgistów, dużego psiaka w typie owczarka niemieckiego z ul. Chrobrego, dwa około dwumiesięczne pieski z ul. Wolności na Porębie, suczkę małą czarną z białym krawatem z ul.
Grzybowskiej, małą młodziutką brązową pręgowaną sunie z ul. Wajzera i mały piesek brązowy z ciemną kamizelką z ul. Jaworowej.
Dwa psiaki zostały porzucone przy schronisku: amstaffowaty staruszek brązowy pręgowany z białymi dodatkami i kopiowanymi uszkami został przywiązany na łańcuchu do drzewa w krzakach za schroniskiem oraz zaraz na drugi dzień sunia w typie pitt bulla red nose przywiązana do schroniskowego płota.
Trzy pieski wróciły do swoich właścicieli: malamutka Freyka (8068 ) została odebrana przez Fundację Adopcje Malamutów; Hurin (8056), który trafił z ul. Słowackiego oraz psiak (9095) przywieziony z ul. Zgrzebnioka wrócił do swojego domku zaraz kilka godzin po tym jak do nas trafił.
Adoptowanych zostało 7 piesków :-) Promil (8034), Nema (8038 ), Bercia (8031), Mirka (8010) i malutka sunia szczenię trafiły do mieszkań w Zabrzu, a Demon (8080) do firmy w Zabrzu :) Filipek (6153) zamieszkał w domku z ogrodem w Konarach.
Niestety za Tęczowy Most odeszły, aż 3 psiaki - wszystkie nowoprzyjete: bardzo chora sunia (8071) z ul. Rymera, psiak (8079) w fatalnym stanie odebrany właścicielowi z ul. Ligenzy oraz piesek (8069) po wypadku z ul. Bytomskiej.
Przyjęliśmy 5 nowych kotków: cztery maluszki z ul. Władysława i kotkę biało-czarną z ul. Dożynkowej.
Nowe domki znalazło sześć kotków :-) Michałek (k-1960), Rafałek (k-1959) i jeszcze bezimienna kicia (k-1966) trafiły do mieszkań w Zabrzu. Emilka (k-1958 ) zamieszkała w Knurowie, Haniek (k-1942) trafił do domku z ogrodem w Ornontowicach i Hania (k-1941) do domku z ogrodem w Bytomiu.
Z Tęczowy Most odeszły dwa kotki: Husik (k-1955) i nowa kotka (k-1970) z niedowładem tylnych łap, która przyjechała do nas z ul. Dożynkowej.
Otrzymaliśmy dary od Pani Justyny, Pani Lidii, Pani Barbary, sklepu zoologicznego Nasze ZOO z Krakowa oraz od osób anonimowych, wszystkim bardzo dziękujemy z ogromną pomoc! :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...