Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W ZABRZU pęka w szwach! POTRZEBNA POMOC przy ogłoszeniach i bazarkach!


Mysia_

Recommended Posts

[quote name='saraisa']Super :) Tak właśnie myśleliśmy żeby pożyczyć koszulki i chusty :D
I tutaj pytanie do wszystkich - czy ktoś miałby się ochotę wybrać z nami? Póki co zbieram chętnych... mamy auto 9 osobowe więc nie będzie problemu :) Czy jest ktoś chętny tutaj :)? Jeśli chodzi o dystans to sama się obawiam, że nie dam rady ale przecież chodzi o dobrą zabawę dla psiaków i szansę na pokazanie więc może jeszcze ktoś się skusi :D? Impreza odbywa się 01.09.2012 ale zgłoszenia trzeba wysłać wcześniej ;)

To Mysiu jak tylko uzbieram chętnych to dam znać co i jak :)
A tak wstępne to myślałam właśnie o naszej Malwince.. ona ma w sobie pokłady niespożytkowanej energii ;)[/QUOTE]

Jak 01.09 to ja chętnie, ale ja z Katowic jestem więc musiałabym wiedzieć skąd jedziemy to dotrę na miejsce, mogę być np. pod Psitulem o danej porze. Chętnie się przejdę z jakimś psiurkiem, moge też popytać znajomych jakby nas tu było mało ;)


Mysiu co do Frontisi podam Pani zainteresowanej Twój numer :-)

Edited by agumka
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agumka']Jak 01.09 to ja chętnie, ale ja z Katowic jestem więc musiałabym wiedzieć skąd jedziemy to dotrę na miejsce, mogę być np. pod Psitulem o danej porze. Chętnie się przejdę z jakimś psiurkiem, moge też popytać znajomych jakby nas tu było mało ;)
[/QUOTE]

No to serdecznie zapraszamy :)
Pewnie najlepiej byłoby się umówić pod Schroniskiem, żeby każdy wziął "swojego" towarzysza biegu i stamtąd by się razem pojechało :)
Jasne - popytaj znajomych, ja jutro wyjeżdżam i wracam w przyszły piątek, mam nadzieję, że do tego czasu uformuje się już stały skład i będzie można ustalić z Mysią czy ogólnie Schroniskiem szczegóły oraz dopełnić formalności (trzeba będzie zgłoszenia powysyłać wraz z konkretnym psem już) - Najlepiej niech wszyscy zainteresowani poczytają sobie regulamin dogtrekkingu :)

Także dajmy sobie tydzień na zbiórkę chętnych :) A wszyscy zainteresowani proszę śmiało pisać i nie zniechęcać się dystansem :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saraisa']No to serdecznie zapraszamy :)
Pewnie najlepiej byłoby się umówić pod Schroniskiem, żeby każdy wziął "swojego" towarzysza biegu i stamtąd by się razem pojechało :)
Jasne - popytaj znajomych, ja jutro wyjeżdżam i wracam w przyszły piątek, mam nadzieję, że do tego czasu uformuje się już stały skład i będzie można ustalić z Mysią czy ogólnie Schroniskiem szczegóły oraz dopełnić formalności (trzeba będzie zgłoszenia powysyłać wraz z konkretnym psem już) - Najlepiej niech wszyscy zainteresowani poczytają sobie regulamin dogtrekkingu :)

Także dajmy sobie tydzień na zbiórkę chętnych :) A wszyscy zainteresowani proszę śmiało pisać i nie zniechęcać się dystansem :D[/QUOTE]

A my mamy czym te psiaki przewieźć na miejsce?
Idziemy na 15 czy na 20km :D ?

Edited by agumka
Link to comment
Share on other sites

Kames - miły, spokojny, mądry pies.
Kames to bardzo sympatyczny, kontaktoway średniej wielkości pies. Jest łagodny i stęskniony kontaktu z człowiekiem. Szalenie się cieszy na widok ludzi odwiedzających schronisko, podbiega do kraty i stara się im przypodobać najpiękniej jak potrafi! Bardzo ładnie chodzi na smyczy, na spacerach jest karny i spokojny. Jest już starszym psiakiem i czas szaleństw ma za sobą. Kames ma na bakier z psimi przyjaciółmi. Chciałby mieć człowieka na własność. W schronisku bardzo źle znosi towarzystwo trzystu kolegów. Ten przytulak pilnie szuka domu. Mieszka w Zabrzu, pomożemy w transporcie w razie potrzeby.

[CENTER][COLOR=#000000]KONTAKT:

(z Gosią, pracownikiem schroniska)

tel. 692-581-343
e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "PSITULMNIE"[/COLOR]
[/CENTER]
[CENTER][COLOR=#000000]ul. Bytomska 133[/COLOR][/CENTER]
[CENTER][COLOR=#000000]41-800 Zabrze-Biskupice [/COLOR][/CENTER]
[CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][COLOR=#000000]Godziny pracy:

poniedziałek-piątek 10.00 - 17.00
sobota, niedziela, święta 10.00 - 15.00[/COLOR][/CENTER]
[CENTER][COLOR=#000000]
tel. (32) 271-47-97 (w godzinach pracy biura)[/COLOR][/CENTER]
[CENTER]
[/CENTER]
[CENTER]
[/CENTER]
[URL="http://www.psitulmnie.pl/"][COLOR=#000000][COLOR=#ff6600]WWW.PSITULMNIE.PL[/COLOR][/COLOR][/URL]


[CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qYeVDTJLYGk/TgG4P31RWII/AAAAAAAAG4E/6pXT3N9wik0/s640/_DSC6205.JPG[/IMG]

[CENTER]

[CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-sJcgqxoYX0c/TgNzuCH1ICI/AAAAAAAAHOY/FPI6GRIiySg/s620/12dd6d6ba768a883gen.jpg[/IMG]

[CENTER][CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5LE3Rnxtsn8/T7epkyo5cjI/AAAAAAAAsco/LaFNH1WKpCU/s640/IMG_7026.JPG[/IMG]

[/CENTER]


[/CENTER]

[/CENTER]

[/CENTER]






[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-9cZ63jp7zpo/T3sooSxnlgI/AAAAAAAAmx4/VG3yJibf6Jg/s640/IMG_3532.JPG[/IMG]




[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-I7QdDeOe5Oo/UNeDcLBQJaI/AAAAAAABFPs/-dpzKdHuNg4/s800/DSC_0629.JPG[/IMG]

[/CENTER]

Edited by Bjuta
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Żeby tylko wolontariusze przeżyli! Bo psy, to wiadomo... :) Może by ktoś Herata (czy Hareta - nie pamiętam jak się nazywa) wziął? On jest troszkę huskowaty z duszy![/QUOTE]


[COLOR=#000000]Jeśli chodzi o transport "ludziów" to ode mnie znajomi na pewno się zgrają w któryś samochód, może kogoś też można będzie zabrać, więc tylko psy trzeba jakoś przewieźć.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Dałam propozycję czekam na zgłoszenia od nich do piątku, tego kiedy Ty wracasz i 24.08 wieczorem się zgadamy dokładnie jak co z zapisami i psy dla nich. [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

Te duże, aktywne psiury fajnie by było zabrać tam jest tylko w regulaminie ze musi byc miedzy 2 a 9 rokiem zycia :-)

Haret, Derta, Malwinka, Keni, Four (nie wiem czy on z innymi psami się lubi... z Gelwem sie spinał), Josza, Afery już chyba nie będzie, co?
Berno, Lena (?), Ksawery (?), Obsesja?

Kurde, dużo tych psów do zabrania by było ... :)

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie ;) nie ma sensu brać psów, których nie znacie, bo nie wiadomo jak się zachowają w obcym miejscu z obcymi osobami, nie wiecie też na ile są wytrzymałe i jak zachowają się w stosunku do innych psiaków... Wybierzcie swoich pupili, tak będzie najłatwiej.

Z wymienionych powyżej psiaków odpadają na pewno: Berno, Lena, Ksawery i Obsesja, co do reszty nie wiem czy Keni psychicznie dałby radę, no i nie jestem pewna co do Foura jakby się zachowywał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Mam prośbę do autorów tych zdjęć o przesłanie mi ich w dużej rozdzielczości, najlepiej na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :)[/QUOTE]
wysle Florka, Faraona nie mam

[quote name='saraisa']Super :) Tak właśnie myśleliśmy żeby pożyczyć koszulki i chusty :D
I tutaj pytanie do wszystkich - czy ktoś miałby się ochotę wybrać z nami? Póki co zbieram chętnych... mamy auto 9 osobowe więc nie będzie problemu :) Czy jest ktoś chętny tutaj :)? Jeśli chodzi o dystans to sama się obawiam, że nie dam rady ale przecież chodzi o dobrą zabawę dla psiaków i szansę na pokazanie więc może jeszcze ktoś się skusi :D? Impreza odbywa się 01.09.2012 ale zgłoszenia trzeba wysłać wcześniej ;)[/QUOTE]
jestem wstepnie chetna :) dystans mini-15 km troche mnie przeraza :oops: ale zabawa na pewno bedzie fajna :) tylko nie wiem z jakim psem, bo ja tylko dziadki i dziadki, a tu mlodziak potrzebny ;)

Link to comment
Share on other sites

Aniu, a ta Farona jest też Twoja tak?




[SIZE=3][B]UWAGA!!! Bardzo pilnie potrzebny księgowy dla Bartusia z naszego schroniska, aktualna księgowa rezygnuje, ponieważ nie ma dostępu do internetu :-(







[/B][/SIZE]

Edited by Mysia_
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Spokojnie ;) nie ma sensu brać psów, których nie znacie, bo nie wiadomo jak się zachowają w obcym miejscu z obcymi osobami, nie wiecie też na ile są wytrzymałe i jak zachowają się w stosunku do innych psiaków... Wybierzcie swoich pupili, tak będzie najłatwiej.

Z wymienionych powyżej psiaków odpadają na pewno: Berno, Lena, Ksawery i Obsesja, co do reszty nie wiem czy Keni psychicznie dałby radę, no i nie jestem pewna co do Foura jakby się zachowywał.[/QUOTE]

Mój pupil to chyba się nie nadaje... Chociaż dla Shetaniego byłaby to jakaś szansa...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=ania >;19530011]

jestem wstepnie chetna :) dystans mini-15 km troche mnie przeraza :oops: ale zabawa na pewno bedzie fajna :) tylko nie wiem z jakim psem, bo ja tylko dziadki i dziadki, a tu mlodziak potrzebny ;)[/QUOTE]

Super Aniu, bardzo się cieszę :) Nie martw się - mnie ten dystans również przeraża :P
Na razie wstępne zainteresowanie okazało 6 osób; Ania, Aneta, Agata, Kasia, Bobi i ja :P

Ja przymierzam się do Malwinki, Kasia wspominała o Joszy a Aneta zastanawia się nad Shentanim


Agumka - Afera ma już oczekujący dom więc jej nie ma sensu już brać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saraisa']Super Aniu, bardzo się cieszę :) Nie martw się - mnie ten dystans również przeraża :P
Na razie wstępne zainteresowanie okazało 6 osób; Ania, Aneta, Agata, Kasia, Bobi i ja :P

Ja przymierzam się do Malwinki, Kasia wspominała o Joszy a Aneta zastanawia się nad Shentanim


Agumka - Afera ma już oczekujący dom więc jej nie ma sensu już brać :)[/QUOTE]

Ktoś mógłby wziąć Dertę, ale to jest szaleniec mega ;) trzeba mieć do niej mnóstwo siły i kondycję ;)

Link to comment
Share on other sites

pomyslalam o Majku, ale tam mogą być dzieci :( może Nakil? Wimbo nie da rady, Four nie może... Kurcze... a ten Gilbert nowy? Może Zach?

[quote name='saraisa']Super Aniu, bardzo się cieszę :) Nie martw się - mnie ten dystans również przeraża :P
Na razie wstępne zainteresowanie okazało 6 osób; Ania, Aneta, Agata, Kasia, Bobi i ja :P

Ja przymierzam się do Malwinki, Kasia wspominała o Joszy a Aneta zastanawia się nad Shentanim


Agumka - Afera ma już oczekujący dom więc jej nie ma sensu już brać :)[/QUOTE]

Tak tak, Afery nie ma sensu, Kato też nie ma sensu, nie znam psiaków :(
Saraisa ode mnie 2 osoby się zmieszczą? Nie wiem czy kojarzysz chłopak ze zdjęcia konkursowego z bokserem i jego dziewczyna :)

Edited by agumka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='agumka']pomyslalam o Majku, ale tam mogą być dzieci :( może Nakil? Wimbo nie da rady, Four nie może... Kurcze... a ten Gilbert nowy?



Tak tak, Afery nie ma sensu, Kato też nie ma sensu, nie znam psiaków :(
Saraisa ode mnie 2 osoby się zmieszczą? Nie wiem czy kojarzysz chłopak ze zdjęcia konkursowego z bokserem i jego dziewczyna :)[/QUOTE]

No póki co mamy: Agata + 2os, Ania, Aneta, Kasia, Iza?, Sara, Bobi - 9os czyli na styk plus trzeba o psiakach pamiętać.. zresztą w razie potrzeby można zawsze na 2 auta pojechać, żeby psom było komfortowo i wygodnie, zobaczymy ile końcowo zostanie chętnych i jakoś to logistycznie się obmyśli :)
Cieszę się, że póki co jest zainteresowanie :)

[QUOTE]Ktoś mógłby wziąć Dertę, ale to jest szaleniec mega ;-) trzeba mieć do niej mnóstwo siły i kondycję ;-)[/QUOTE]

Z Dertą tak kombinowałam właśnie Bobiego wysłać - on jedzie jutro do schroniska z Darkiem więc zaproponuję mu żeby ją odwiedził i wziął n spacer żeby się zapoznać :D

I może tak nieśmiało jeszcze komuś Łatusia zaproponuję? On by się chyba nadawał, młody, energiczny i dość towarzyski :D - Myślisz Mysiu, że mógłby jechać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saraisa']

Z Dertą tak kombinowałam właśnie Bobiego wysłać - on jedzie jutro do schroniska z Darkiem więc zaproponuję mu żeby ją odwiedził i wziął n spacer żeby się zapoznać :D

I może tak nieśmiało jeszcze komuś Łatusia zaproponuję? On by się chyba nadawał, młody, energiczny i dość towarzyski :D - Myślisz Mysiu, że mógłby jechać?[/QUOTE]

myślę, że tak :)

[quote name='agumka'][B]Mysiu[/B], Hato. Mogę?[/QUOTE]

powinien dać radę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']powinien dać radę ;)[/QUOTE]

Jakby co to go wsadzę na Joszę i pojedzie :D
To już nam sie [B]saraisa [/B]potworzyły pierwsze pary :)

Ty + Malwinka
Kasia + Josza
Magda + Juna
Aneta + Shetani [B](?)[/B]
Ja + Hato

jakoś mało tu facetów, psich również :D

[B]Mysiu[/B], a co myślisz o [B]Majku[/B]? Dla niego super szansa, tylko dzieci... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Słuchajcie, ja myślę, że też bym mogła pójść z jakimś psiakiem tylko musicie mi kogoś przydzielić :cool3:[/QUOTE]

Widziałam właśnie, e udzielałaś się na wątku tyskiego dogtrekkingu na dogo ;) I przyznam, że tak po cichu liczyłam, że będziesz chętna :D
A nie chciałabyś właśnie Łatusia? Młody, wesoły psiak - byłam z nim na majówce i Mysia potwierdza, ze mógłby jechać :)

[QUOTE]To już nam sie [B]saraisa [/B]potworzyły pierwsze pary [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

Ty + Malwinka
Kasia + Josza
Magda + Juna
Aneta + Shetani [B](?)[/B]
Ja + Hato

jakoś mało tu facetów, psich również [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG][/QUOTE]

No będzie Bobi, który dzisiaj się z Dertą zapoznawał.. aczkolwiek podobno nie zwracała na niego wcale uwagi :P


A czy ewentualnie ktoś dysponowałby jeszcze samochodem :D?

Link to comment
Share on other sites

[B]Długowłosa, mądra i piękna KAJA.[/B]



Kaja to przepiękna i kontaktowa sunia (wysterylizowana - więc nie ma mowy o szczeniakach). Figurką przypomina trochę większego i grubszego jamnika. Ma dłuuuugi grzbiet pokryty piękną kudłatą sierścią. W niektórych miesiącach jest czarna a w innych czekoladowa z rudym połyskiem! Jest naprawdę ładna! Kaja bardzo lubi ludzi. Uwielbia być w centrum zainteresowania. Drapanie za uszkiem, mizianie po brzuszku, spacerki - to wszystko Kaja uwielbia! Nie lubi dzielić się człowiekiem z innym psem. Oj nie! To mała zazdrośnica! Bardzo grzecznie jeździ samochodem. Nie boi się, nie brudzi - większość jazdy przesypia. W domu też nie ma z nią żadnych kłopotów - zachowuje czystość i nie zjada wszystkich pantofli jakie znajdzie! Jest zrównoważoną damą w starszym wieku. Mieszka w psim hotelu pod Wieliczką (woj. małopolskie) ale pomagamy w transporcie. Zainteresowanych adopcją Kai, prosimy o kontakt: tel. 601-748-728 lub 692 581 343 e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-QRMFIKkh5EQ/Thxezlf2zfI/AAAAAAAAL2Y/IxlXApVhutw/s620/P7111337_0111072011.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-mngzu_PtHw8/ThxezYF1YNI/AAAAAAAAL2U/IweaTi8BtoA/s620/P7111336_0111072011.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Eejb_M8BCIs/ThxevXQW--I/AAAAAAAAL1w/dBxhzArsRlo/s620/P7111343_0111072011.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TUsuh-q_Ge0/Tu4nQQs-hUI/AAAAAAAAa7Q/ft_BbsOoXNU/s620/5b7e3700de91be71gen.jpg[/IMG][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lyBDnhNrgMY/Tu4nRJJzaoI/AAAAAAAAa7k/kR0XYDN4duI/s640/kaja14.jpg[/IMG]

Edited by Bjuta
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...