Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W ZABRZU pęka w szwach! POTRZEBNA POMOC przy ogłoszeniach i bazarkach!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jetrel jeśli chcesz to pewnie :)

Bjutko, myślę,że tak... ale w sumie oba chłopaki tylko do doświadczonej rodziny bez małych dzieci

[quote name='agumka']Jutro tzn w czwartek, moja koleżanka przyjedzie po Iryska !!! :loveu:[/QUOTE]

Agumko, Iryska nie ma w schronisku, póki co jest w Klinice i do adopcji będzie jak już będzie w pełni zdrowy :) W sumie to już kilka osób się nim interesuje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Bjutko napisałam jednak dziś tekst dla Mikusia.Wrzuciłam na bazarek ogłoszeniowy.Nie ma na pewno problemu....?bo w sumie ja to teraz z doskoku i nie wiem jak sobie te pakieciki wyliczyłaś :oops:[/QUOTE]
Ogromnie dziękuję!!! Wiesz co, chodzi o to, żeby zagospodarować 10 pakiecików - więc jeszcze spokojnie można wstawiać! :)


Odszedł Sari :-(:-(:-( Ale to jest tylko w połowie smutna wiadomość - bo miał miłość Kasi i Tymusia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_'] Agumko, Iryska nie ma w schronisku, póki co jest w Klinice i do adopcji będzie jak już będzie w pełni zdrowy :) W sumie to już kilka osób się nim interesuje :)[/QUOTE]

Aaa, aha, no ok, ona i tak przyjedzie bo skoro na Iryska są chętni to weźmie innego szczeniaka :) bo reszta tych "cukierków" Eklerka i Pralinka są w schronisku :)?

Link to comment
Share on other sites

przypominam o naszym kochany rudzielcu Kilerku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189825-Kiler-zn%C3%B3w-niechciany-Pa%C5%84cia-w-ci%C4%85%C5%BCy-pies-do-schroniska-zbieramy-deklaracje!/page25"]http://www.dogomania.pl/threads/189825-Kiler-zn%C3%B3w-niechciany-Pa%C5%84cia-w-ci%C4%85%C5%BCy-pies-do-schroniska-zbieramy-deklaracje!/page25[/URL]

zbieramy dalej stałe deklaracje

Link to comment
Share on other sites

jamniczek szuka pilnie domku, jest mało czasu porozsyłajcie proszę dalej wątek
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/209129-B.pilne!-Szukamy-dt-dla-pawe%C5%82ka-poznan-pomocy!?p=18535524#post18535524"]http://www.dogomania.pl/threads/209129-B.pilne!-Szukamy-dt-dla-pawe%C5%82ka-poznan-pomocy!?p=18535524#post18535524[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ludwiś na allegro był reklamowany takim tekstem:
[CENTER][B]LUDWIŚ - piękniejszy niż jamnik! [/B]


[B]Ludwiś to przepiękny psiak "na metry".[/B][/CENTER]
[CENTER][B]Doświadczony, mądry pies, z charakterem rasowego jamnika! [/B][/CENTER]
[CENTER][B]Ludzi uwielbia! [/B][/CENTER]
[CENTER][B]Dzieci kocha! [/B][/CENTER]
[CENTER][B]Psy... hm... [/B][/CENTER]
[CENTER][B]czy świat nie wyglądałby lepiej, żeby wszystkie psy (poza Ludwisiem!) wyjechały na jakąś psią wyspę?? [/B][/CENTER]
[CENTER][B]No nie.... nie jest aż tak źle! [/B][/CENTER]
[CENTER][B]Są w schronisku psy, które Ludwiś lubi. Kilka takich jest.... [/B][/CENTER]
[CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][B]Ostatnio Ludwiś stracił jedno oczko. [/B][/CENTER]
[CENTER][B](Nie w wyniku psiej sprzeczki, tylko z powodów medycznych).
[/B][/CENTER]
[CENTER][B]W niczym mu to jednak nie przeszkadza i jest już całkiem zdrowy - nasz piracik!
[/B][/CENTER]
[CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][B]Ludwiś to jest mała psia przytulanka - drapanie po brzuszku, mizianie za uszkiem, [/B][/CENTER]
[CENTER][B]leżenie na stopach ukochanego człowieka - proszę bardzo! [/B][/CENTER]
[CENTER][B]Może to robić godzinami. [/B][/CENTER]
[CENTER][B]To pies na kanapę, na spokojny spacerek, na wspólne oglądanie telewizji. [/B][/CENTER]
[CENTER][B]Wytrzymuje najbardziej nudne seriale i nigdy nie narzeka! [/B][/CENTER]
[CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][/CENTER]
[CENTER][B][COLOR=#000000]tel. 692-581-343
e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Mysiu, czy mamy jakiegoś mega spokojnego, małego, biszkopotowego psiaka? Zadzwoniła jakaś pani w sprawie... Hermy, ale chciałaby... biszkopotowego... Miałam ochotę kopnąć ją w ... hm.... w słuchawkę, no ale w sumie nie wiem. Może jednak się z nią spotkam i zobaczę co za babka. Tylko musiałabym mieć propozycję. Czy np. Bilbo taki jest?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...