Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W ZABRZU pęka w szwach! POTRZEBNA POMOC przy ogłoszeniach i bazarkach!


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 17.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Angi, to Super :loveu: a rozmawiałaś moze z jej Panią? Czy tylko się mijałyście? :eviltong::eviltong:

Artemida i Naklejka, już się boję :oops:
:evil_lol:


Dzisiaj adoptowana została Kropka, Buska i kocurek Smyk :loveu:
Redson wrócił do swojego właściciela - tak jak przypuszczaliśmy jest z tej hodowli z Pawłowa....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']
Dzisiaj adoptowana została Kropka, Buska i kocurek Smyk :loveu:
Redson wrócił do swojego właściciela - tak jak przypuszczaliśmy jest z tej hodowli z Pawłowa....[/QUOTE]

Brawo dla adoptowanych.
Kurcze, biedny Redson... :/ a jak to sie stało że dotarł do schroniska ?

Link to comment
Share on other sites

Jak się ma BUMER z boksu numer 15? Jest zdrowy? Wszystko dobrze?
Kto ma Fb - proszę serdecznie rozsyłajcie, bo zrobiłam BUMERKOWI wydarzenie na FB: [URL]http://www.facebook.com/n/?event.php&eid=125820720831886&mid=4475893G5af31b5738c1G1138940G23&bcode=ABNd2Wps&n_m=dziwadellko%40poczta.onet.pl&fragment=wall_posts[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Ile taśmy kupić na smycze, jutro pójdę do sklepu chyba :P[/QUOTE]

Naklejko - wrzuć mi Twój numer konta to CI wyślę 50 zl na smyczowe inwestycje.

Mysiu, czy doszla juz buda?

Ale super że Kropka i Bahia w domach!!! No i kociak!!!

Link to comment
Share on other sites

wygląda na to, że postanowił jednak Redsona szukać... My nie mamy żadnego prawa zatrzymać Redsona u siebie - tym bardziej, że facet miał wszystkie jego papiery, ale zasugerowaliśmy mu szukania psiakowi nowego domu jeśli do końca nie spełnia jego wymagań :-( No zobaczymy... Mam nadzieję, że uda sie coś zdziałać w jego sprawie...


[quote name='Bjuta']Naklejko - wrzuć mi Twój numer konta to CI wyślę 50 zl na smyczowe inwestycje.

Mysiu, czy doszla juz buda?

Ale super że Kropka i Bahia w domach!!! No i kociak!!![/QUOTE]

tak, doszła, ale wstyd się przyznać nie miałam jeszcze chwili, żeby rozpakować :-(

Bjutko Buska - nie Bahia ;)

Moniko, u Bumerka wszystko OK. :) udało się te zdjęcia odczytać? czy rzeczywiście muszą spróbować jeszcze raz?

Naklejka, OK. przygotuję się chociaż psychicznie :D

Link to comment
Share on other sites

a kto adoptował Kropkę?:)
i odezwała się do mnie właścicielka Melindy -Kasia i napisała że ładnie chodzi na smyczy:) cfaniara a nas tak ciągneła:D, domu pod nieobecność domowników nie demoluje, przychodzi na zawołanie i nie odstępuje na krok i ogólnie że przylepa do głaskania:) ale coś pozostało z jej tempretamentu bo poluje na jej szczury:D łobuziara:)

Link to comment
Share on other sites

Artemida nie dam rady niestety,

zajrzyjcie proszę na wątek koleżanka znalazła młoda sunię i nie może jej zatrzymać i szuka dla niej dobrego domku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208459-Przepiękna-młoda-suczka-Helena-szuka-domu?p=16950275#post16950275[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Moniko, a pomyslalam dzisiaj by isc z Bumerkiem i pozdrowic od Ciebie, a dzien tak szybko minal ze jak spojrzalam na zegarek to juz nie bylo kiedy :roll:

Gosiu, a jest jakis kontakt z poprzednia wlascicielka Luxa? na ksiazeczke zdrowia sprzed schroniska pewnie nie ma co liczyc?
troche mnie niepokoi to jego "potykanie sie", poki co obstawiam ze to pazury, bo ma je bardzo dlugie i wystaja. dzisiaj jak lezal to obejrzalam dokladniej i niektore sa bardzo poniszczone. trzeba mu je koniecznie podciac...
a raczej mam nadzieje ze pazury, bo mysle ze to moze byc cos powazniejszego, jeszcze jak czytam teraz w internecie to nie sa to za ciekawe objawy u starszego psa...
az mi czasem serce staje, bo mam wrazenie ze upadnie i nie wstanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...