Jump to content
Dogomania

Smutny Teo z Radomia-teraz juz radosny Boryna-juz w nowym domku!!!


Tigraa

Recommended Posts

Rzeczywiście, historia niesamowita. Czy ten facet ma szanse u Borynki, bo jak sie na nim pozna, może być różnie. Dla nas narażałeś życie i wolność...:evil_lol: Dziękujemy za dobre chęci... no cóż świat jest pełen takich ludzi jak ten nadgorliwy pan. Pozdrawiamy, jesteśmy spokojne o Borynkę, ale i tak chętnie poczytamy o nim .:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no widać gościu jest nowy i chce się wykazać, ale pewnie niedługo mu przejdzie no i napewno pozostali pracownicy poinformują go kim jesteś dla Borynki. Ja z moim TZ dokarmiamy pieski na parkingu na którym stawiamy samochód i zawsze mieliśmy dobre stosunki z pracownikami i tez pewnego dnia przyszedł nowy któremu nagle się to nie spodobało, ale zbyt duzo sobie z jego uwag nie robiliśmy no i teraz traktuje nas po przyjacielsku do tego stopnia że czasami jak nam sie spieszy to musimy sie jakoś wykręcać z rozmowy z nim bo bardzo lubi z nami pogawędzić. Ten nowy dozorca u Borynki pewnie też w końcu okaże sie człowiekiem, mam nadzieję. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Przepraszam, że w ostatnim czasie nic nie pisałem (!)... Dzisiaj pojechałem do Borynka i zobaczyłem szczęśliwego, rozleniwionego psiaka. Pojechałem dość wcześnie, więc Boryna był jeszcze w kojcu. Zachowywał się tak, jak przystało na prawdziwego gospodarza. Przeciągał się i nie bardzo zwracał uwagę na moje zaczepki. Dzisiejsza wizyta była spontaniczna dlatego nie miałem aparatu. Następnym razem będę lepiej przygotowany.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='red']Dzięki Gallegro- to super wieści. Uszczęśliwiliśmy tego psa, miał szczęście.[/quote]

Kolejny raz przepraszam za długą przerwę. Byłem wczoraj przejazdem u Borynki.
Leżał w kojcu i na początku na mnie nia reagował. Kiedy się zbliżyłem zaczął warczeć, a po chwili wpodbiegła kumpela Jagna i obopje zaczęli ujadać. Wolę nie myśleć co by było gdybyśmy stali oko w oko bez dzielącej nas siatki ;).
Borynek wygląda pięknie. Chyba troszkę przytył. Widać, że jest mu tutaj dobrze. Następnym razem (mam nadzieję, że nie długo zrobię zdjęcia).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

A ja dziś widziałam Borynę :lol:

I muszę Wam powiedzieć, że to panisko całą gębą. W dzień razem ze swoją dziewczyną jest w kojcu, a po południu i w nocy pilnują ogromnego, ogrodzonego, tonącego w zieleni terenu.

W boksie czyściuteńko (a wpadliśmy z wizytą niezapowiedzianą), dwie piękne, przestronne budy wymoszczone słomą w środku. W stojącym w cieniu wiadrze czyściutka, świeża woda, w drugiej misce sucha karma. Borynek ma przepiękną sierść, nabrał ciałka i wygląda świetnie :multi:. Ma miłą i ładną dziewczynę :p, czego może chcieć więcej od życia facet w jego wieku? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Jakiś czas temu, wpadłem z kolejną, niezapowiedzianą wizytą do Teosia-Boryny.
Ponieważ byłem w godzinach południowych, psiaki były w kojcu. Podobnie jak poprzednio, w wiadrze była czyściutka woda, a w budach słoma. Wnętrze kojca bez jakichkolwiek nieczystości,
Boryna wygrzewał się w słońcu, niczym leniwiec ;).
Zresztą popatrzcie sami:

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/87/e9680fc7611187bdmed.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/87/7c1baafc139a8c01med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nie no Boryna to jak król sobie leży:lol: A sunia jaka słodka mordka:loveu:
Z tego naszego zalęknionego Teosia, którego pracownik nie mógł wyciągnąć z boksu jak go zabierałyśmy bo psiak tak uciekał ze strachu, zrobił się wyluzowany, szczęśliwy pan na włościach.
Dzięki Gallegro, fajnie tak poczytać jak się mają te nasze psiaki:lol:

Link to comment
Share on other sites

A wiecie co Ciotki, akurat miałem zamiar zaprosić Was na wątek, a tu taka miła niespodziewanka ;).
Macie rację, Boryna to Panisko. Kiedyś to przynajmniej na mnie nachauczał, a teraz tylko otworzył 1-no oko (słownie jedno :lol:) i uznał, że mu się nie opłaci otwierać pyszczyska :razz:.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Niestety, mam smutną wiadomość...
Teoś-Boryna odszedł za TM :-(.
Nie znam szczegółów, ale z relacji ochroniarza wynika, że Boryna podupadł na zdrowiu już pod koniec 2009 roku i jego stan systematycznie się pogarszał. Do końca miała opiekę weterynaryjną. Odszedł w połowie tego roku...
Dowiedzieliśmy się tym na dniach, przy okazji "odwiedzin".
To smutne, ale mam nadzieję, że jest szczęśliwy za TM.
Do dziś na ręce mam po nim pamiątkę...

Link to comment
Share on other sites

Teo zapadł nam w pamięci na zawsze, raz - pamiątka na ręce, dwa - mamy z nim plakat, który zawsze wisi na zbiórkach żywności w marketach - z noskiem przyklejonym do siatki. Bądź szczęśliwy Teosiu, wykruszają nam się podopieczni.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Teo zapadł nam w pamięci na zawsze, raz - pamiątka na ręce, dwa - [B]mamy z nim plakat, który zawsze wisi na zbiórkach żywności w marketach[/B] - z noskiem przyklejonym do siatki. Bądź szczęśliwy Teosiu, wykruszają nam się podopieczni.....[/QUOTE]

Tak, wiem to od Ani.
Przepraszam, że w takim momencie pozwalam sobie na poniższą dygresję, ale to tak jak z reklamowanymi artykułami, które "działają nawet wtedy, kiedy się skończą"...
W ten sposób Teoś jeszcze długo nieść będzie pomoc swoim pobratymcom z radomskiego schronu...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...