Jump to content
Dogomania

Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...


Recommended Posts

Dzieńdoberek :):):)

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Br.. pewnie krew pobierać Ci będą :shake: Jak ja tego nie lubię :shake: Ale będziesz mogła się książeczką sanepidową pochwalić :smile:

Ja muszę jutro wstać o 6:00, żeby przed szkołą z psem na spacer iść :placz:

Dobranoc, na pewno ucałuję :loveu:[/QUOTE]

Nie, to nie pobieranie krwi, ale coś znacznie gorszego... brrr.... na szczęście mam to juz za sobą i idę za tydzień po wyniki. Ale na pewno nie chcesz wiedzieć jako to badania miałam :diabloti:

Heh na szczęście u mnie ranne spacery załatwia mama :):)

Link to comment
Share on other sites

Wtam! :multi:

[quote name='Pianka'][URL]http://i13.tinypic.com/4v5f4sj.jpg[/URL] sliczny nochalek:loveu:[/quote]

Dziękujemy :loveu:

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:witanko w ten cudowny ranek ....
aż mi się pyszczydło roześmiało jak za oknem zobaczyłam słoneczko :multi::multi::multi:
[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]

A kto by się nie cieszył - tak cieplutko i słonecznie za oknem :loveu: Jutro ma być jeszcze ładniej na Śląsku ;) 26 stopni i bezchmurnie :loveu:

[quote name='wiq']szkoła jest zła :placz:[/quote]

I demoralizuje :diabloti:

[quote name='Eriu']Muszę Ci powiedzieć, że odpowiedzialna właścicielka z Ciebie, że Ty trzymasz Gizma na smyczy :). Ja ostatnio mijałam suczkę jamniczkę, Beza poleciała się jak zwykle przywitać, a babka woła tą sukę i woła. W końcu podchodzi i się pyta o płeć. Odetchnęła, słysząc, że moja też suczka, bo jak się okazało jamniczyca z cieczką luzem lata sobie po osiedlu ;).

A nochal przesłodki :loveu:. Dzień dobry ;)[/quote]

Cześć :)

To nie ze mnie odpowiedzialna, tylko z tej babki nieodpowiedzialna :shake: U nas przynajmniej suki wolnolatające, gdy plamią to chodzą grzecznie na smyczach. Ja wolę zapobiegać, nawet jeśli to ja mam psa, a nie sukę, która potem szczeniaki urodzi. Zresztą jamniczkami Gizmo się nie interesuje - nie te wymiary :evil_lol:

[quote name='agaciaaa']Cześć Justynko i odkochany Gizmo ;) :multi:

Ale u mnie fajne słonko świeci i cieplutko jest :loveu: u was też tak ładnie?[/quote]

Cześć Wam dziewczyny :loveu:

Idąc śladem Beaty odpowiem - słonecznie i ciepło, żyć, nie umierać :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Odpowiem za Justyne, też :diabloti:

A tak w ogóle to cześć ;)[/quote]

Cześć :loveu:

[quote name='anetta']Dzień doberek :cool3:[/quote]

Dobry Anetko :)

[quote name='bonita'][B]Dobry dzie[/B][B]ń, znowu ładnie jest :)[/B][/quote]

Cześć :)
Dzięki Bogu, mam nadzieję, że te deszcze już poszły precz :loveu:

[quote name='_ChiQuiTa_']Dzieńdoberek :):):)



Nie, to nie pobieranie krwi, ale coś znacznie gorszego... brrr.... na szczęście mam to juz za sobą i idę za tydzień po wyniki. Ale na pewno nie chcesz wiedzieć jako to badania miałam :diabloti:

Heh na szczęście u mnie ranne spacery załatwia mama :):)[/quote]

Dobry Edytko :*

Ja chcę wiedzieć, co Ci tam robili - jestem masochistką :evil_lol:

[quote name='ß@$!@']Hej :multi:
[URL]http://i18.tinypic.com/662z6kj.jpg[/URL]
Gizmo wypoczywa na maxa :evil_lol: :loveu: :)[/quote]

Cześć :)
A co ma robić? :razz:

[quote name='*luthien*'][B]heloł ;);););)[/B][/quote]

No nie mogę, kogo tu do nas przywiało... ;) Te nowe fotki w Twojej galerii sprawiają cuda :evil_lol:

Czeeeść :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie oficjalnie robię zadanie z biologii i geografii :roll: Ale ta pokusa zajrzenia na DOGO była silniejsza... :evil_lol:

Dzisiaj zarobiłam pierwszą ocenkę z polskiego - 4(ale jestem dumna, bo to naprawdę wymagający nauczyciel) :) Na środę mamy bardzo intrygujące zadanie - napisać mit genezyjski(czyli o powstaniu świata)z punktu widzenia społeczności mrówek :evil_lol: Ten facet jest jedyny :cool3:

Z Gizmusiem już coraz lepiej, choć pod blokiem nadal nie odrywa nosa od ziemi :roll: Ale przynajmniej poznaję własnego psa! Znów mi sępi przy obiedzie, znów się chce bawić, znów przytulać... Wszystko wraca do normy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
Dzisiaj zarobiłam pierwszą ocenkę z polskiego - 4(ale jestem dumna, bo to naprawdę wymagający nauczyciel) :) Na środę mamy bardzo intrygujące zadanie - napisać mit genezyjski(czyli o powstaniu świata)z punktu widzenia społeczności mrówek :evil_lol: Ten facet jest jedyny :cool3:
[/quote]
Ciekawe zadanie, wymaga bujnej wyobraźni:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Właśnie oficjalnie robię zadanie z biologii i geografii :roll: Ale ta pokusa zajrzenia na DOGO była silniejsza... :evil_lol:[/quote]
[I][B]uzależniona :evil_lol:[/B][/I]
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
Dzisiaj zarobiłam pierwszą ocenkę z polskiego - 4(ale jestem dumna, bo to naprawdę wymagający nauczyciel) :) Na środę mamy bardzo intrygujące zadanie - napisać mit genezyjski(czyli o powstaniu świata)z punktu widzenia społeczności mrówek :evil_lol: Ten facet jest jedyny :cool3:[/quote]
[I][B]
to gratulacje ocenki :multi: i co masz jakąś koncepcję jak to napisać?:razz:
bujną wyobraźnię to ma ten nauczyciel że wpada na takie genilane pomysły:evil_lol:[/B][/I]
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
Z Gizmusiem już coraz lepiej, choć pod blokiem nadal nie odrywa nosa od ziemi :roll: Ale przynajmniej poznaję własnego psa! Znów mi sępi przy obiedzie, znów się chce bawić, znów przytulać... Wszystko wraca do normy :loveu:[/quote]
[I][B]Gizmuś zdrowieje :multi::multi: okres cieczkowy jest straszny,wiem to po Brutusie :shake:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']Ciekawe zadanie, wymaga bujnej wyobraźni:evil_lol:[/quote]

Zdecydowanie ;) Poprzednie to było przemówienie, w którym mieliśmy wyrazić ogromną radość ze spotkania z nim w pierwszy dzień szkoły po wakacjach ;)

[quote name='Sznaucerka-Balbina']Czeeeeeeść:loveu: Przegapiłam twoje zdjęcie czy nie dawałaś?:cool3:[/quote]

Cześć :)

Jakie zdjęcie? :siara:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]uzależniona :evil_lol:[/B][/I][/quote]Przyznaję się bez bicia... ;) Ale na odwyk nie pójdę! :evil_lol:

[quote name='Rinuś'][I][B] to gratulacje ocenki :multi: i co masz jakąś koncepcję jak to napisać?:razz:
bujną wyobraźnię to ma ten nauczyciel że wpada na takie genilane pomysły:evil_lol:[/B][/I][/quote]

Na razie szczerze mówiąc żadnej :cool3: Pomyślę jutro, może mnie jakaś wena najdzie ;)

[quote name='Rinuś'][I][B]Gizmuś zdrowieje :multi::multi: okres cieczkowy jest straszny,wiem to po Brutusie :shake:[/B][/I][/quote]

A babcia mówi zawsze [I]Nie chwal dnia przed zachodem słońca. :shake: [/I]Spotkaliśmy na spacerze suczkę z cieczką :shake: Szarik się nie liczył, pancia się nie liczyła, nic :shake: I znów micha pełna stoi :placz: A psiak kuperek wystawił na balkon i piszczy :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Właśnie oficjalnie robię zadanie z biologii i geografii :roll: Ale ta pokusa zajrzenia na DOGO była silniejsza... :evil_lol:[/quote]

hehe skad ja to znam ja tak dzisiaj uczylam sie z angielskiego (stwierdzilam ze jak na chwile zajrze na dogo to nic sie nie stanie:evil_lol: :evil_lol:)

fajne zadanie z polaka;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Przyznaję się bez bicia... ;) Ale na odwyk nie pójdę! :evil_lol:[/quote]

[I][B]rodzice Cię sami dadzą na odwyk jak nie odrobiłaś pracy z gegry :evil_lol:[/B][/I]

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']

Na razie szczerze mówiąc żadnej :cool3: Pomyślę jutro, może mnie jakaś wena najdzie ;)[/quote]
[I][B]to jak już będziesz coś miała to pisz :razz: może Ci coś pomożemy:evil_lol:[/B][/I]


[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
A babcia mówi zawsze [I]Nie chwal dnia przed zachodem słońca. :shake: [/I]Spotkaliśmy na spacerze suczkę z cieczką :shake: Szarik się nie liczył, pancia się nie liczyła, nic :shake: I znów micha pełna stoi :placz: A psiak kuperek wystawił na balkon i piszczy :shake:[/quote]
[I][B]no i babcia zawsze ma rację :evil_lol: zamknij balkon :eviltong: albo lepiej nie bo będzie Ci w pokoju piszczał :p[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tina.Sara']hej kochaaaaaaaaana :loveu:
oż ty masz z Gizmulcem.. :shake:[/quote]

Czeeeść :loveu:
Jajca utnę i będzie spokój :diabloti:

[quote name='Marta_Ares']hehe skad ja to znam ja tak dzisiaj uczylam sie z angielskiego (stwierdzilam ze jak na chwile zajrze na dogo to nic sie nie stanie:evil_lol: :evil_lol:)

fajne zadanie z polaka;)[/quote]

Nic nie stanie, nic nie stanie... siedziałam od 18:00 i pomyślałam, że jak wrócę z Gizmo ze spaceru to wezmę się w końcu za to zadanie... złudne nadzieje :eviltong: Mi tu dobrze :cool3:

[quote name='Rinuś'][I][B]rodzice Cię sami dadzą na odwyk jak nie odrobiłaś pracy z gegry :evil_lol:[/quote]

[/B][/I]A ten niewinny wzrok - 'przecież ja już wszystko umiem' ? :evil_lol: Na razie mi nie grożą :p

[quote name='Rinuś'][I][B]to jak już będziesz coś miała to pisz :razz: może Ci coś pomożemy:evil_lol:[/quote]

[/B][/I]Hehe, mogłabym się pochwalić najwyżej moim przemówieniem z polskiego, ale to musiałabym je zeskanować, a mi się nie chce :eviltong: Zresztą zajęta jestem, przecież zadanie z biologii i geografii robię :evil_lol:

[quote name='Sznaucerka-Balbina']Jeszcze sie pytasz?:mad:[/quote]

Mam nagły zanik pamięci :eviltong: Mieliśmy z TZtem sobie wczoraj na Starówce jakieś zdjęcia porobić, ale jakoś z głowy nam wypadło... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']
Ja chcę wiedzieć, co Ci tam robili - jestem masochistką :evil_lol:[/QUOTE]

O kurdę, naprawdę chcesz wiedzieć??:cool3:
No to już mówię :D Otóż, miałam badanie kupki :lol: i musiałam sobie wymazik z doopki zrobić :diabloti: och... jakże to było przyjemne doświadczenie :evilbat:

[quote name='pinczerka_i_Gizmo'][COLOR=Red]Właśnie oficjalnie robię zadanie z biologii i geografii :roll: Ale ta pokusa zajrzenia na DOGO była silniejsza... :evil_lol:[/COLOR]

[COLOR=SeaGreen] Dzisiaj zarobiłam pierwszą ocenkę z polskiego - 4(ale jestem dumna, bo to naprawdę wymagający nauczyciel) :) Na środę mamy bardzo intrygujące zadanie - napisać mit genezyjski(czyli o powstaniu świata)z punktu widzenia społeczności mrówek :evil_lol: Ten facet jest jedyny :cool3:[/COLOR]

Z Gizmusiem już coraz lepiej, choć pod blokiem nadal nie odrywa nosa od ziemi :roll: Ale przynajmniej poznaję własnego psa! Znów mi sępi przy obiedzie, znów się chce bawić, znów przytulać... Wszystko wraca do normy :loveu:[/quote]

[COLOR=Red]Skąd ja to znam :megagrin:

[COLOR=SeaGreen]Jestem naprawdę pełna podziwu :mdleje:
[SIZE=1]Ale swoją drogą to bardzo dobrze :D ja ostatnio jak odpowiadałam na polski dostałam ledwo 3 :siara:


[SIZE=2][COLOR=Black]łaaa no to supernacko :multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE]
[/SIZE][/COLOR]

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tina.Sara']A doświadczyłaś? :diabloti:[/quote]

Ani na Gizmo, ani na TZcie, ani na koszach jeszcze nie próbowałam :evil_lol:

[quote name='_ChiQuiTa_']O kurdę, naprawdę chcesz wiedzieć??:cool3:
No to już mówię :D Otóż, miałam badanie kupki :lol: i musiałam sobie wymazik z doopki zrobić :diabloti: och... jakże to było przyjemne doświadczenie :evilbat:[/quote]

Mniaaaam :loveu: :lol:

[quote name='agaciaaa']To życze duuuuuużo tej cierpliwości :cool3: albo tnij jajca :diabloti:[/quote]

Nie no, mam nadzieję, że jeszcze jakieś 2-3 dni i mu przejdzie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...