Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

Byłam dzisiaj po tabletki przeciw robakom(profilaktycznie) dla Księcia,od 02.02 mam ferie,jutro idziemy z siostrą do KFC.

Nie raz tak patrzę jak jakiś pies bawi się z właścicielem bez smyczy,myślę sobie że też bym tak chciała,a potem wydaje mi się że tym zdradzam Oscarka,bo u Nas jest to nie możliwe.

Dzisiaj siostra bawiła się z Księciem piłką ale był On na długiej smyczy.

Dopiero 2 dni jestem zaziębiona a głowa  nos cholernie mnie bolą,będzie jeszcze brakować jak kaszel mi dojdzie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

I po egzaminie,jestem zadowolona bardzo bo zdałam na "5",został mi tylko ostatni egzamin w tym semestrze,będzie albo pod koniec stycznia albo na samym początku lutego.Tym razem z programu komputerowego.Śniegu już nie mamy,ale za to cały dzień zaś padało,choć było na plusie.

Zaś zamówiłam karmę Księciuniowi z łososiem i rybami oraz kupiłam zapasik mięsa z królika i kilka przepiórek,widziałąm też perliczki i chyba też mu kupię a niech ma :)

Brat ma dowieść mleko kozie,trochę domowych kurczaków i jajek oraz warzyw też dla Synka,jutro akurat zrobię rosołek dla Księcia a dla siebie półkrwisty stek z pieczonymi ziemniakami a na deres domowe czekoladowe lody,ot co-trzeba zachcianki sobie spełniać hihi.

 

Gratuluję zdanego egzaminu.

 

Ja cię ale wyżerka :) - widzę, że podobnie karmisz Oscara jak ja Inari, jak karma gotowa to tylko rybna, królik i mleko kozie u mnie też od szczeniaka (przy każdym psie).

 

Byłam dzisiaj po tabletki przeciw robakom(profilaktycznie) dla Księcia,od 02.02 mam ferie,jutro idziemy z siostrą do KFC.

Nie raz tak patrzę jak jakiś pies bawi się z właścicielem bez smyczy,myślę sobie że też bym tak chciała,a potem wydaje mi się że tym zdradzam Oscarka,bo u Nas jest to nie możliwe.

Dzisiaj siostra bawiła się z Księciem piłką ale był On na długiej smyczy.

Dopiero 2 dni jestem zaziębiona a głowa  nos cholernie mnie bolą,będzie jeszcze brakować jak kaszel mi dojdzie.

 

Oj, niedobrze z tym choróbskiem - nie daj się. :)

 

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Taki okres przeziębieniowy, ja co wieczór mam bolące gardło albo stan podgorączkowy, a rano jest ok, więc co dnia "Na granicy" :p

 

Przynajmniej jesteście bliżej przestrzegania prawa jak Oscarek jest na spacerze cały czas na smyczy, bo też trudno w pełni przestrzegać prawa, kto by chciał być cały czas zaklatkowany kagańcem i smyczą :/

Link to comment
Share on other sites

Taki okres przeziębieniowy, ja co wieczór mam bolące gardło albo stan podgorączkowy, a rano jest ok, więc co dnia "Na granicy" :P

 

Przynajmniej jesteście bliżej przestrzegania prawa jak Oscarek jest na spacerze cały czas na smyczy, bo też trudno w pełni przestrzegać prawa, kto by chciał być cały czas zaklatkowany kagańcem i smyczą :/

Wiadomo,ale w kagańcu nie chodzi,dużo biega  bawi się na smyczy.

Dzisiaj przywieźli Nam świecącą girlandę,zrobiłam domowe gofry z owocami,bitą śmietaną i czekoladą :)

Link to comment
Share on other sites

Witamy się oo razpierwszy! :D

hej,mam nadzieję że się u Nas nie zanudzisz :P

Ja normalnie objadłam się goframi aż dychać nie mogłam,ale na kolacje lody jeszcze wrąbałam no i lodami się doprawiłam bo gardło mnie boli i kaszel mi doszedł,a Księciu małpa dzisiaj wrąbał mamie cały sernik :angry:  a potem leżał i bąki walił

Link to comment
Share on other sites

za duzo roboty ;)

a gdzie tam:)

 

 

 

Mój storczyk po 3 miesiącach zaś będzie kwitł,kupiłam w sobie inną odmianę storczyka Cymbidium,już tydzień chora jestem kaszel i katar nadal mnie męczą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[URL=http://s1120.photobucket.com/user/unikatowydiament/media/20150119_134317_zps7db5bd93.jpg.html]20150119_134317_zps7db5bd93.jpg[/URL]

 

 

 

 

 

[URL=http://s1120.photobucket.com/user/unikatowydiament/media/20150119_134357_zpsfce8e130.jpg.html]20150119_134357_zpsfce8e130.jpg[/URL]

[URL=http://s1120.photobucket.com/user/unikatowydiament/media/20150119_134409_zps18fe765c.jpg.html]20150119_134409_zps18fe765c.jpg[/URL]

[URL=http://s1120.photobucket.com/user/unikatowydiament/media/20150119_134458_zpse474b11b.jpg.html]20150119_134458_zpse474b11b.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

A ja właśnie wczoraj przesadziłam 8 storczyków.

Niestety, musiałam trzem obciąć kwiaty, bo po przesadzeniu potrzebują energię na odżycie, a nie marnować ją na kwiaty :(

 

Dziś przesadzę kolejne kilka sztuk. W sumie mam 28 sztuk. 8 już przesadzonych, więc zostało 20 :P

Link to comment
Share on other sites

Magda- to masz dużo Ja to tak skromnie

Planuję jeszcze biały storczyk kupić ale nie wiem kiedy,bo za bardzo miejsca nie mam,poćwiczyłam zadania,kupiłam sobie nowe adidasy na spacer z psem.Na nie które psy Synek się nie rzuca jak nigdy dotąd pierw wącha a jak nie pasi to  na psa na warczy i odchodzi.

Mniej się wścieka,dzisiaj się wyspacerowaliśmy na wszystkie czasy,jak stare dziadki.

Link to comment
Share on other sites

hej Wam :)

 

Księcia już łapka lewa nie sztywnieje,widzę że tabletki "robią swoje",Synek lepiej się czuje.Zaczęłam czytać literaturę francuską"Mariannę"J.Benzoni,zaraziłam siostrę,ją zaś gardło boli.Wczoraj 2 tacki duże faworków z mamą na smażyłam na dzisiaj nic nie zostało.

Za mną zaczęły pączki"chodzić",trzeba będzie nasmażyć :)

 

 

 

W kwietniu będzie 8 lat jak Balto nie żyje,czas wcale ran nie wygoił,trochę ból zmniejszył,da się żyć.Nadal w sercu i pamięci jest z Nami.Ile razy się zastanawiałam jak to by dzisiaj było gdyby Balto żył i mieszkał by z Oscarkiem?Czy Chłopaki by się dogadali,jaki był by stosunek między Nimi.

 

 

Dzisiaj jest dokładnie 21 lat jak mój mały braciszek nie żyje,nadal serce Nam krwawi,nie dało się z Jego śmiercią pogodzić,ale niestety życie nadal sobie płynie i na nic nie patrzy.

 

 

 

Kochamy Cię braciszku i Baltusiu

 

 

 

 

 

[URL=http://s1120.photobucket.com/user/unikatowydiament/media/swieca_zps6edc5e93.jpg.html]swieca_zps6edc5e93.jpg[/URL][URL=http://s1120.photobucket.com/user/unikatowydiament/media/swieca_zps6edc5e93.jpg.html]swieca_zps6edc5e93.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...