Jump to content
Dogomania

Pamiętasz była jesień


Oscar Patric

Recommended Posts

Hej:)
Oficjalnie juz mam ferie, wczoraj ostatni egzamin zaliczylam uf...
Jakos tak ostatnio Synek nie chce wiele chodzic na spacerki, wychodzi tylko dwa razy, jak ide do niego to chowa mi sie w łóżku, a jak go wołam do siebie to kładzie sie na plecy i nie chce iść.
Dużo ostatnio sobie śpi, na chodnikach Mamy cholerne lodowisko, pisalam do SM aby zrobili z tym porządek.

Link to comment
Share on other sites

Hej:)
Oficjalnie juz mam ferie, wczoraj ostatni egzamin zaliczylam uf...
Jakos tak ostatnio Synek nie chce wiele chodzic na spacerki, wychodzi tylko dwa razy, jak ide do niego to chowa mi sie w łóżku, a jak go wołam do siebie to kładzie sie na plecy i nie chce iść.
Dużo ostatnio sobie śpi, na chodnikach Mamy cholerne lodowisko, pisalam do SM aby zrobili z tym porządek.

Gratuluję!!! :)

Widzę że Osacrek zgadałby się z moją Żabą co do wychodzenia na spacerki....

U mnie na uczelni to samo, dziewczyny śmiały się jak co chwila się ślizgałam, ale mi aż tak do śmiechu nie było,bo jakbym się wyrżnęła to ciekawe wtedy komu byłoby do śmiechu. Szłam jak kaleka, by się nie poślizgnąć, z resztą u nas na polance nie lepiej. ;/

Link to comment
Share on other sites

Z okazji 8 urodzin mój kochany Syneczku

 

 

Dni radosnych,pełnych szczęścia i miłości  kochamy Cię :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

 

STO LAT "MALUCHU" :) :) :)

 

 

Hej:)
Oficjalnie juz mam ferie, wczoraj ostatni egzamin zaliczylam uf...
Jakos tak ostatnio Synek nie chce wiele chodzic na spacerki, wychodzi tylko dwa razy, jak ide do niego to chowa mi sie w łóżku, a jak go wołam do siebie to kładzie sie na plecy i nie chce iść.
Dużo ostatnio sobie śpi, na chodnikach Mamy cholerne lodowisko, pisalam do SM aby zrobili z tym porządek.

 

GRATULACJE!!!

 

Moja jak tylko śnieg zobaczyła to do domu nie chciała wracać.

 

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Hej, dziekuje w imieniu swoim i Ksieciula, SM sprawe załatwiła i teraz sa fajne chodniki, da się chodzić.
Byłam z mamą zamówić nowe lustrodo łazienki, bo stare Nam pękło, w piątek bedzie do odbioru.Snieg mamy już 11 dzień i zas ma padać.
Synalek ma dobry okres i wszystko z miski zjada.
Jak jutro nie wyjdzie coś, to na jakiś czas z dogo znikamy aby wszystko na nowo poukładać.
Poznalam kogoś i nie wiem co z tym fantem zrobić, a najlepsze że niczego nie planowalam samo wyszlo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

hej :)

 

Wpadamy na chwilkę,od jutra zaczynam pracę w hucie szkła w Orzeszu,po testach i wizycie u alergologa jestem uczulona na marchew,ryż i truskawki,a neurolog mi powiedział że moje bóle głowy są napięciowe,dał mi tabletki,mają mi pomóc.

W szkole ledwo semestr się zaczął,a już miałam dwa testy,pełno nauki.

Oscar zerwał kolczatkę,tam gdzie jest pasek ze skóry,ale żadne wierzę nie ucierpiało,teraz zaś chodzi na tej zaciskowej kolczatce.

Jak znajdę czas to zaś wpadnę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...