Jump to content
Dogomania

Maksio odszedł... :(


kikou

Recommended Posts

Maksiula je z ręki, trzeba mu podawać kawałki kurczaka. Nie jest dobrze, że przy naruszonych parametrach wątrobowych i nerkowych je samo białko, ale on obwąchuje dokładnie KAŻDĄ porcję którą mu podaję i jak jest w niej makaron albo ryż, wypluwa i już.

Pomysł z hucznym obchodzeniem wszystkiego co się da super, jestem wielce ZA :)
"Postaw połówkę... połówkę szczepienia"

Link to comment
Share on other sites

Co u Maksia? Jak się chłopak czuje?

Bazarek skończył się jakiś czas temu. Czekam jeszcze na dwie wpłaty, ale mam nadzieję, że lada dzień będę mogła przelać. Na Maksia przewidziana była 1/3 bazarkowego dochodu czyli około 400zł. Nie wiem jak chłopak stoi teraz z finansami? Chcecie całe te pieniążki czy chciałybyście podzielić to jakoś z innym pieskiem? Decyzja należy do Was :)

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam tutaj głosu decydującego, ale myślę, że niestety Maksiowi przyda się każda kasa, bo przecież trzeci zabieg nas czeka, a w ogóle nie wiadomo ile Maksio ma pieniędzy.

Zdjęcia zrobię, ale nic się Maksio nie zmienił. Tylko okazało się, że od kiedy ma ruchomą żuchwę szczeka i znajduje w tym upodobanie. Ja niestety mniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Ja nie mam tutaj głosu decydującego, ale myślę, że niestety Maksiowi przyda się każda kasa, bo przecież trzeci zabieg nas czeka, [B]a w ogóle nie wiadomo ile Maksio ma pieniędzy[/B].[/QUOTE]
No właśnie stąd moje pytanie. Pierwsza strona jak mi się wydaje nie jest uaktualniana i nie jestem w stanie się zorientować ani ile Maksio ma obecnie kaski, ani ile jeszcze jej potrzebuje... W postach widziałam kilka wpłat, więc zaczęłam się zastanawiać czy Maksio potrzebuje jeszcze tyle ile uzbierało się na bazarku. Stąd moje pytanie. Ale ok. Kolejny zabieg pewnie też zakosztuje i zapewne, aż tyle Maksio w skarpecie nie chowa, więc przelewam całe 405zł :)

Tak na marginesie jednak: bardzo proszę uzupełniajcie pierwszą stronę tak, by wszyscy mieli jasność co do sytuacji finansowej Maksia.

Link to comment
Share on other sites

Ja niestety nie mam możliwości uzupełnienia pierwszego postu, ale dzisiaj wieczorem zbiorę wpłaty i chyba wyślę do moderatora z prośbą o wpisanie, nie wiem czy jest taka możliwość.
Ile jeszcze kasy Maksio będzie potrzebować - tego się w żaden sposób przewidzieć nie da niestety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Neris"']Ja niestety nie mam możliwości uzupełnienia pierwszego postu, ale dzisiaj wieczorem zbiorę wpłaty i chyba wyślę do moderatora z prośbą o wpisanie, nie wiem czy jest taka możliwość.[/quote]

Najlepiej by było, gdyby pierwszy post był przepisany na Ciebie Neris i w tej sprawie możesz napisać do moderatora prośbę.

Można też rozważyć zbieranie forsy dla Maksia jedynie na konto Neris, ale to już Ty Neris musisz sama zadecydować, czy Ci to odpowiada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Odi']Najlepiej by było, gdyby pierwszy post był przepisany na Ciebie Neris i w tej sprawie możesz napisać do moderatora prośbę.

Można też rozważyć zbieranie forsy dla Maksia jedynie na konto Neris, ale to już Ty Neris musisz sama zadecydować, czy Ci to odpowiada.[/QUOTE]

Byłoby dobrze zbierać tylko na jedno konto... Bo prędzej czy później zrobi się bałagan ze szkodą dla Maksia.
Mizianko dla Maksia.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Zepsuł mi się aparat, komórką zdjęcia wychodzą nie za ciekawe...

Maksio ułożył się prosto pod słońce, nie wiem jak to znosił, bo mrużył oczy ale twardo siedział.

[IMG]http://images40.fotosik.pl/340/107fa53572fdcff9med.jpg[/IMG]

Ja od początku mówiłam, że oprócz zwrotu za operację kasa powinna być zbierana na konto Kikou jako opiekunki psa, no ale na razie jest dwutorowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Odi']Najlepiej by było, gdyby pierwszy post był przepisany na Ciebie Neris i w tej sprawie możesz napisać do moderatora prośbę.

Można też rozważyć zbieranie forsy dla Maksia jedynie na konto Neris, ale to już Ty Neris musisz sama zadecydować, czy Ci to odpowiada.[/QUOTE]

Może tak byłoby prościej, bo faktycznie w finansach to tu nic nie wiadomo :(
Mru już dwa razy przepisała na mnie swój wątek tak bym mogła wprowadzać zmiany na pierwszej, więc na pewno da się to zrobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Zepsuł mi się aparat, komórką zdjęcia wychodzą nie za ciekawe...

Maksio ułożył się prosto pod słońce, nie wiem jak to znosił, bo mrużył oczy ale twardo siedział.
[/QUOTE]
Dzięki za fotę :) Dobra i taka z komórki :)
Kochany Maksio :loveu: Mam nadzieję, że go to nie boli, ale wygląda na szczęśliwego leżąc tak sobie na słoneczku :)

Link to comment
Share on other sites

Nie sądzę, żeby go cokolwiek bolało, przez pierwsze 3 dni dostawał Tolfedynę, potem już nie. Martwi mnie trochę, że majta tą żuchwą na prawo i lewo. I niestety ale tym ustrojstwem co ma przy buzi mógłby łatwo o coś zawadzić więc trzeba na niego bardzo uważać, a on ciągle usiłuje się wytarzać w różnych skarbach, co to można nad rzeką znaleźć.

Tutaj mój Krokodyl z Maksiem:

[IMG]http://images40.fotosik.pl/341/6a18f0689dd01566.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...