Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

[quote name='inka33']:oops: Wiesz, co? ja juz nie wiem, jak mam Ci dziękować... :loveu: i czy bardziej Ci mam dziękować :Rose: czy ochrzanić... :mad:[/QUOTE]
Ani dziękować ani ochrzanić...poza tym - nie dziękuj, w polu odrobisz :diabloti:...2 hektary działki - wypielisz :evil_lol: skosisz i takie tam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Poszło dziś 10zł za kwiecień dla Kajtunka :smile:[/QUOTE]
Dzięki, Pinczerko! :) Potwierdzę, jak się zaksięguje.

[B]29.03[/B] wpłynęła deklaracja za kwiecień [B]20zł[/B] od [B]mmd[/B] :Rose:
[B]02.04[/B] doszła wpłata jednorazowa Wielkanocna [B]20zł[/B] od [B]Czorcik[/B] :Rose:
[B]02.04[/B] doszła wpłata jednorazowa od Alessandro dla Kajtuna na Zajączka [B]30zł[/B] od [B]Ziutki[/B] :Rose:


[B]Rozliczenia Kajtunowe[/B] ogarnę po rozliczeniu do końca bazarku Czytelnia i Bawialnia
...oraz uporaniu się ze zdrowiem tymczasowiczki Sepci... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']hheheheheheh czyli jednak zajrzała na konto :) pozdrowienia od rocznika , cudownego rocznika :D[/QUOTE]
Zajrzała, zajrzała i dziękuje! :loveu: Za wpłaty i za pozdrowienia. :Rose:


Tylko nie może się za rozlicznie zabrać, bo zmęczona i się boi pomylić... :oops:
...bo tymczaska Sepia (mama szczylka Fotka - w DS jako Frodo) choruje... :(
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240629-Ta-maleńka-sunia-szuka-domu-stałego!-na-razie-w-dt-)[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Kochana, czy uregulowałaś już hotelik Kajtuna za poprzedni miesiąc? Jeśli nie, to ile jeszcze brakuje?[/QUOTE]
Cioteczko, zaktualizowałam [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=19352191#post19352191"][B]rozliczenie konta Kajtuna[/B][/URL] i okazuje się, że chwilowo jest dość bogaty... :multi:

Na sobotę wyglądało to tak (a jeszcze coś pewnie doszło w międzyczasie - wieczorem sprawdzę) :

[SIZE=2] [COLOR=#b22222][B]+558,20[/B] zł[/COLOR] - SALDO na dzień [COLOR=#b22222][B]06.04.2013[/B][/COLOR] :multi:

[B]----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/B]
[I][B][COLOR=#ee82ee]dn.[/COLOR] 11.04.2013[/B][/I][I][B][COLOR=#ee82ee] będzie do zapłacenia [/COLOR][/B][/I][I][B][COLOR=#ee82ee]373 zł[/COLOR][/B] - za hotelowanie (12 III - 11 IV) [/I]+ odrobaczenie 7zł + Fiprex 6zł
[I]więc wg rzeczywistego stanu konta na dziś - [COLOR=#ff8c00][B]jest uzbierane! [/B][/COLOR][/I]:multi: :multi: :multi:
[B]----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/B]
[I]Zbieramy jednak dalej, bo [B]30 dni szybko minie[/B] i...[/I]
[I][B][COLOR=#ee82ee]dn.[/COLOR] 11.05.2013[/B][/I][I][B][COLOR=#ee82ee] będzie do zapłacenia [/COLOR][/B][/I][I][B][COLOR=#ee82ee]360 zł[/COLOR][/B] - za hotelowanie (12 IV - 11 V) [/I]
[I]więc wg rzeczywistego stanu konta na dziś - [COLOR=#ff8c00][B]brakuje jeszcze 174,80zł...[/B][/COLOR] [/I]
[B]----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']rewelacja :D[/QUOTE]
I znów do przodu! :)

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']No to super, oby tak dalej :smile:[/QUOTE]
Zgodnie z życzeniem...! ;)


Dotarła dziś ostatnia wpłata z bazarku [COLOR=#008080]"CZYTELNIA i BAWIALNIA"[/COLOR] i łącznie zysk z niego wyniósł [SIZE=3][B][COLOR=#0000ff]+204,10[/COLOR] zł [/B][/SIZE]:multi:

Doszły też wpłaty:
[COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - [B]Lida[/B] ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] IV 2013) 08.04.2013[B] DZIĘKI[/B]! [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/Rose.gif[/IMG]
[COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - [B]AleksandraF[/B] ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] IV 2013) 09.04.2013 [B]DZIĘKI[/B]! :Rose:
[COLOR=#0000ff]+50[/COLOR] zł - [B]lipsik[/B] (wpłata jednorazowa) 09.04.2013 [B]DZIĘKI[/B]! :Rose:



[SIZE=3][B]i na dziś finanse Kajtuna wyglądają tak:[/B][/SIZE]

[SIZE=3] [COLOR=#b22222][B]+66[SIZE=3]0[/SIZE],20[/B] zł[/COLOR] - SALDO na dzień [COLOR=#b22222][B]09.0[SIZE=3]4[/SIZE].2013[/B][/COLOR][/SIZE] :multi:

[SIZE=2][B]----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/B]
[I][B][COLOR=#ee82ee]dn.[/COLOR] 11.04.2013[/B][/I][I][B][COLOR=#ee82ee] będzie do zapłacenia [/COLOR][/B][/I][I][B][COLOR=#ee82ee]373 zł[/COLOR][/B] - za hotelowanie (12 III - 11 IV) [/I]+ odrobaczenie 7zł + Fiprex 6zł
[I]więc wg rzeczywistego stanu konta na dziś - [COLOR=#ff8c00][B]jest uzbierane! [/B][/COLOR][/I]:multi: :multi: :multi:
[B]----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/B]
[I]Zbieramy jednak dalej, bo [B]30 dni szybko minie[/B] i...[/I]
[I][B][COLOR=#ee82ee]dn.[/COLOR] 11.05.2013[/B][/I][I][B][COLOR=#ee82ee] będzie do zapłacenia [/COLOR][/B][/I][I][B][COLOR=#ee82ee]360 zł[/COLOR][/B] - za hotelowanie (12 IV - 11 V) [/I]
[I]więc wg rzeczywistego stanu konta na dziś - [COLOR=#ff8c00][B]brakuje jeszcze 72,80zł...[/B][/COLOR] [/I]
[B]----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/B][/SIZE]


Ale oczywiście nie ustajemy w bojach o jego byt - niestety wciąż tymczasowy... :(
i wkrótce pojawi się kolejny bazarek. :grins:


[SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]Tylko gdzie ten Stały Domek...? :modla:[/COLOR][/B][/SIZE]
Gdzie choćby telefony czy maile [B]jakiekolwiek[/B] o Kajtuna...?



[COLOR=#0000ff][B]Edit:[/B][/COLOR]
Przepraszam, ale umknęła mi wcześniej wpłata deklaracji od Lidy... :oops:

Edited by inka33
poprawiony błąd z postu rozliczniowego
Link to comment
Share on other sites

W sprawie Kajtka cisza, ale ogólnie powoli ruszają adopcje, są pytania o psiaki. Pojechał już psiak, który był u nas prawie 1,5 roku, dziś przyjeżdżają ludzie zapoznać się z innym psem, który się u nas zasiedział. Więc wierzę, że i na Kajtka przyjdzie pora :)

A ja znów chora i muszę w domu siedzieć. Ale najważniejsze, że w końcu ta wredna zima odpuściła :)

Link to comment
Share on other sites

nie można odpuszczać w ogłoszeniach :) macie jakiś nowy opis do ogłoszeń?
potrzebuję nowy aby go ponownie poogłaszać i aby mnie portale nie wyrzucały że już istnieją podobne teksty, a co z tego że istnieją jak są na trzydziestej którejś tam stronie i nikt tam nie zajrzy...

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, będę musiała pokombinować z tekstem, bo już więcej wersji nie ma... :hmmmm:

Aha, pomyliłam się w rozliczeniu Kajtunowego konta, tzn. niechcący pominęłam wpłatę deklaracji od Lidy... :splat:
Najmocniej przepraszam... :oops: Już poprawiiłam.

W piątek moja tymczasowiczka, czyli Sepia, jedzie do DS. :multi: / :sad:
Trzymajcie troszkę kciuków też za nią - za jej szybką aklimatyzację, zdrówko i zero problemów! :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Mocno zaciskamy kciuki za sunię:)

Z tego co wiem to w ogłoszeniach wystarczy zmienić już brzmienie pierwszego zdania oraz tytułu i system nie traktuje tego jako treści podobnej :)[/QUOTE]

pierwszego mówisz? muszę tak pokombinować ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']to trzymamy kciuki tez za Sepie :)[/QUOTE]
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Mocno zaciskamy kciuki za sunię:)[/QUOTE]
Dzięki... :) to jeszcze troszeczkę za mnie, bo coś mnie dopada :nerwy:


[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Z tego co wiem to w ogłoszeniach wystarczy zmienić już brzmienie pierwszego zdania oraz tytułu i system nie traktuje tego jako treści podobnej :)[/QUOTE]
[quote name='diana79']pierwszego mówisz? muszę tak pokombinować ;)[/QUOTE]
Jeszcze bardziej dziękuję za pomoc Kajtunowi! :Rose: :Rose:

Jak nic nie wymyślicie, to na dniach postaram się coś wydłubać/wycisnąć ze swojej weny... :oops:

Link to comment
Share on other sites

A ja wkraczam z rozliczeniem:

[B]Do zapłaty 11 marca było -360 zł.
Wpłaty:[/B]
+360 zł
[B]Razem: 0 zł[/B]

[B]Koszty:[/B]
-360 zł hotelowanie
-6 zł Fiprex
[B]Razem: -366 zł[/B]

[COLOR=#ff0000][B]Do zapłaty na dzień 10 kwietnia jest -366 zł.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']A ja wkraczam z rozliczeniem:

[B]Do zapłaty 11 marca było -360 zł.
Wpłaty:[/B]
+360 zł
[B]Razem: 0 zł[/B]

[B]Koszty:[/B]
-360 zł hotelowanie
-6 zł Fiprex
[B]Razem: -366 zł[/B]

[COLOR=#ff0000][B]Do zapłaty na dzień 10 kwietnia jest -366 zł.[/B][/COLOR][/QUOTE]

Zaraz zrobię przelew.
[B][COLOR=#0000ff]Edit:[/COLOR][/B] Poleciał. Potwierdź, proszę, jak dotrze...

[B]Murka[/B], a zaglądałaś ostatnio Kajtowi do paszczy...? A do wilczych pazurków...?
Doopkodrapki przekazałaś...? ;p

Edited by inka33
Link to comment
Share on other sites

[B]Diana i Pinczerka[/B], dzięki za wsparcie i kciukasy! :Rose:

[B][COLOR=#b22222]Sepi już w Swoim Domu.[/COLOR][/B] :)
Jeszcze niepewna..., jeszcze zagubiona... ale będzie coraz lepiej! :kciuki:

(Jak ktoś ciekaw, to tu relacyjka z dziś... :oops:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240629-Ta-maleńka-sunia-szuka-domu-stałego!-na-razie-w-dt-)?p=20725610#post20725610[/URL] )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']
[B]Murka[/B], a zaglądałaś ostatnio Kajtowi do paszczy...? A do wilczych pazurków...?
Doopkodrapki przekazałaś...? ;p[/QUOTE]

Ja na razie jeszcze do końca zdrowa nie jestem (jeszcze leki biorę), więc wychodzę na krótko do psiaków.
Ale powoli wdrażam się na powrót w rytm hoteliku, Kajtuśka też pooglądam ze wszystkich stron :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...