Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

No to znów musi wkroczyć zła, niedobra Murka...
Ale mały pozytywik przy tym, bo małą wpłatę przekazuję na konto Kajtuśka, którą otrzymałam od DS Marleya (fajnego chłopaka, który niedawno od nas wyjechał do Radomia do baaardzo fajnego DSu):

Rozliczenie:

[B]Do zapłaty 5 stycznia było -366 zł
Wpłaty:[/B]
+366 zł inka33
+50 zł DS Marleya
[B]Razem: +50 zł[/B]

[B]Koszty:
-360 zł hotelowanie[/B]

+50 zł - 360 zł = -310 zł
[COLOR=#ff0000][B]Do zapłaty na dzień 4 luty jest -310 zł.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poprawna']Jak mogłabym o Kajtunku zapomnieć? Jestem z nim od samego początku :) ... i cały czas wierzę, że ktoś go pokocha.[/QUOTE]
No, parę kochających go osób to by się znalazło... :p ale na odległość... :sad:


[quote name='Czorcik']poczciwe spojrzenie :diabloti: to mi zaraz przypomina jak nas z parapetu przez okno obserwował :cool3:[/QUOTE]
No bo my sie tylko chłopaczka czepiamy i czarny PR mu robimy, no nie...? ;)


[quote name='Murka']No to znów musi wkroczyć zła, niedobra Murka...
Ale mały pozytywik przy tym, bo małą wpłatę przekazuję na konto Kajtuśka, którą otrzymałam od DS Marleya (fajnego chłopaka, który niedawno od nas wyjechał do Radomia do baaardzo fajnego DSu):

Rozliczenie:

[B]Do zapłaty 5 stycznia było -366 zł
Wpłaty:[/B]
+366 zł inka33
+50 zł DS Marleya
[B]Razem: +50 zł[/B]

[B]Koszty:
-360 zł hotelowanie[/B]

+50 zł - 360 zł = -310 zł
[COLOR=#ff0000][B]Do zapłaty na dzień 4 luty jest -310 zł.[/B][/COLOR][/QUOTE]

No, to tym razem chociaż mniej zła. ;)

Podziękuj bardzo DSowi kudłatego Marleya! :Rose:
Czyżby troszkę się im śliczny Kajtulek spodobał...?

Przelewik poleci grzecznie, jak mi cyferki nie będą się już migać przed oczami (sprawy bazarkowe...).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33'][B]Doszły wpłaty:[/B]

[SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] II) 31.01[/SIZE]
[/SIZE] [/SIZE] [/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] II) 03.02


[B][COLOR=#ff0000]Serdeczne dzięki![/COLOR][/B] :Rose: :Rose:



Zaktualizowałam rozliczenie.[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=2][B][SIZE=2][COLOR=#b22222][B][SIZE=3][B][COLOR=#b22222]+643,45[/COLOR][/B] zł[/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=3][B] - SALDO na dzień [COLOR=#b22222]03.02.2014

[/COLOR][/B][/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=2][B]05.02[/B] [SIZE=2][SIZE=2]będzie do zapłacenia 360 zł - za 30 dni hotelowania (6 I - 4 II) - [COLOR=#ff8c00]wystarczy![/COLOR]... :multi:[/SIZE][/SIZE][/SIZE][B][SIZE=2][SIZE=3][B][COLOR=#b22222]
[/COLOR][/B][/SIZE][/SIZE][/B]
[/SIZE][/QUOTE]

Inka33: czy numer konta Kajtusia jest taki jak był ? Helena ...... i tak dalej ? wpłacę obiecany grosik

Link to comment
Share on other sites

DS Marleya wpłacił kwotę psiaki ogólnie w naszym hoteliku w ramach podziękowania za adopcję; to, że ta kwota trafiła do Kajtuśka to moja sprawka ;) akurat inne zasiedziałe psiaki dostały wsparcie z innej strony.

Edited by Murka
Link to comment
Share on other sites

Witam :)

Z góry Przepraszam jeżeli ktoś kto już głosował, i dostanie ode mnie informacje w tej sprawie.

Kochani zwierzolubni :) znani i nieznani mam ogromną prośbę do Was .Konkurs bardzooooo dla Nas ważny.

Mały jeden głos na nią daję ogromną szansę. Kotka może wygrać aż 15kg karmy dla swoich kocich znajomych oraz różne nagrody .

Proszę oddajcie głosik na Złodziejkę bezdomną koteczkę która dostała sie pierwszy raz do konkursu

Wystarczy wejść w link i wpisac kod pod zdjęciem Złodziejki [url]http://www.petsupplies.pl/dachowiec-i-rasowiec-miesiaca.html?prID=5316[/url] potem kliknąc "Zaloguj przez Fb" albo w zależności co tam jest napisane
Moja prośba do Was i Waszych znajomych o głosy na nią oraz na udostępnianie jej na swoich Tablicach


Z góry BARDZOOOO DZIĘKUJĘ

Link to comment
Share on other sites

Witam :)

Z góry Przepraszam jeżeli ktoś kto już głosował, i dostanie ode mnie informacje w tej sprawie.

Kochani zwierzolubni :) znani i nieznani mam ogromną prośbę do Was .Konkurs bardzooooo dla Nas ważny.

Mały jeden głos na nią daję ogromną szansę. Kotka może wygrać aż 15kg karmy dla swoich kocich znajomych oraz różne nagrody .

Proszę oddajcie głosik na Złodziejkę bezdomną koteczkę która dostała sie pierwszy raz do konkursu

Wystarczy wejść w link i wpisac kod pod zdjęciem Złodziejki [URL]http://www.petsupplies.pl/dachowiec-i-rasowiec-miesiaca.html?prID=5316[/URL] potem kliknąc "Zaloguj przez Fb" albo w zależności co tam jest napisane
Moja prośba do Was i Waszych znajomych o głosy na nią oraz na udostępnianie jej na swoich Tablicach


Z góry BARDZOOOO DZIĘKUJĘ

Link to comment
Share on other sites

[B]Doszła deklaracja od Lidy 40zł - Dzięki![/B] :Rose:

Zapłaciłam dziś za hotelowanie. :p

[B][I]Zaktualizowałam rozliczenie, które dziś wygląda tak:[/I][/B]


[SIZE=2][U][B]LUTY[/B][/U]
[COLOR=#800080]+633,45[/COLOR] zł - SALDO z poprzedniego m-ca
[SIZE=2] [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] II) 03.02
[/SIZE][SIZE=2] [SIZE=2] [COLOR=#0000ff]+40[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] II) 06.02[/SIZE]
[COLOR=#ff0000]-310[/COLOR] zł - za 30 dni hotelowania (6 I - 4 II) → [SIZE=2][SIZE=2]360zł minus [COLOR=#008080]50zł wpłata DSu Marleya bezpośrednio do Murki[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE] - 07.02
będzie +xx zł - bazarek PSI TARG - xx.02
[SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]będzie +10 zł - AleksandraF ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] II) xx.02[/SIZE][/SIZE][/SIZE]
--------------------------------------------------------[B]
[SIZE=2][COLOR=#b22222][B][SIZE=3][B][COLOR=#b22222]+373,45[/COLOR][/B] zł[/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=3][B] - SALDO na dzień [COLOR=#b22222]07.02.2014[/COLOR][/B][/SIZE][/SIZE][/B]

[B][I]...co oznacza, że [/I][/B][/SIZE][B][I][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#ff8c00]wystarczy[/COLOR] na opłatę w marcu[SIZE=2] → 367zł za hotelowanie (5 II - 6 III) 360zł + odrobaczenie 7zł[/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/I][/B][SIZE=2]:multi:[/SIZE]:multi:



[quote name='eossi']Inka33: czy numer konta Kajtusia jest taki jak był ? Helena ...... i tak dalej ? wpłacę obiecany grosik[/QUOTE]
Pamiętam o Twojej obietnicy - zaraz pójdę na PW. :)


[quote name='Murka']DS Marleya wpłacił kwotę psiaki ogólnie w naszym hoteliku w ramach podziękowania za adopcję; to, że ta kwota trafiła do Kajtuśka to moja sprawka ;-) akurat inne zasiedziałe psiaki dostały wsparcie z innej strony.[/QUOTE]
No to ogromnie dziękujemy również Tobie! :Rose:


[quote name='mmd']Bry wieczór :smile:[/QUOTE]
Witam, witam i o zdrowie pytam... :calus:


[quote name='CatAngel'](...)Proszę oddajcie głosik na Złodziejkę bezdomną koteczkę która dostała sie pierwszy raz do konkursu

Wystarczy wejść w link i wpisac kod pod zdjęciem Złodziejki [URL]http://www.petsupplies.pl/dachowiec-i-rasowiec-miesiaca.html?prID=5316[/URL] potem kliknąc "Zaloguj przez Fb" albo w zależności co tam jest napisane
Moja prośba do Was i Waszych znajomych o głosy na nią oraz na udostępnianie jej na swoich Tablicach


Z góry BARDZOOOO DZIĘKUJĘ[/QUOTE]
Przykro mi, nie mam fb... :(

[quote name='Poprawna']1864 to mój głos :smile:[/QUOTE]
Ładnie! :)

[quote name='Czorcik']mój 195? zapomniałam który :-D[/QUOTE]
Tyż ładnie! ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziś przyjechała do mnie kolejna tymczasowiczka Jaga, zwana Czarną Owcą. :)

Wprawdzie wątek ma już założony, żeby nie odwlekać... :roll:, ale jeszcze niekompletny... :oops:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250901-JAGA-przytula%C5%9Bna-Czarna-Owca-wyci%C4%85gni%C4%99ta-z-Radys-w-BDT-inka33-szuka-SUPER-DOMU"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250901-JAGA-przytula%C5%9Bna-Czarna-Owca-wyci%C4%85gni%C4%99ta-z-Radys-w-BDT-inka33-szuka-SUPER-DOMU[/URL]

Jak chcecie, to możecie już pisać, a ja w międzyczasie będę uzupełniać - najpierw o wieści z dziś. :grins:

Link to comment
Share on other sites

[U]Zaktualizowałam rozliczenie Kajtuna[/U]. :)


[B]Doszły ostatnio wpłaty:[/B]

[SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+50[/COLOR] zł - eossi (jednorazowa) 10.02 [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
[COLOR=#0000ff]+254,70[/COLOR] zł - bazarek PSI TARG - 16.02

...więc:

[SIZE=2][B][SIZE=2][COLOR=#b22222][B][SIZE=3][B][COLOR=#b22222]+678,15[/COLOR][/B] zł[/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=3][B] - SALDO na dzień [COLOR=#b22222]16.02.2014

[/COLOR][/B][/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=2]...co oznacza, że:

[SIZE=2] [SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]- [COLOR=#b22222]wystarczy[/COLOR][/SIZE][SIZE=2]... :multi: [B]na[/B][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][B] zapłacenie w marcu[/B] 367 zł → za hotelowanie (5 II - 6 III) 360zł + odrobaczenie 7zł [/SIZE][SIZE=2]
[SIZE=2] [SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]- [/SIZE][COLOR=#b22222][SIZE=2]brakuje [/SIZE][SIZE=2]na dziś[/SIZE][/COLOR][SIZE=2][COLOR=#b22222] tylko 54,85 z[/COLOR][COLOR=#ff8c00]ł[/COLOR]... :) [B]na[/B][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][B] zapłacenie w kwietniu[/B] 366 zł → za hotelowanie (7 III - 5 IV) 360zł + Fiprex 6zł


[COLOR=#0000cd][B][SIZE=3]Ogromnie dziękuję za pomoc![/SIZE][/B][/COLOR] :Rose:[/SIZE][/SIZE][/SIZE][B][SIZE=2][SIZE=3][/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poprawna']Odwiedzam Kajtuna a na FB niezmiennie go udostępniam [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE]
Dzięki! :Rose:


[quote name='diana79']a macie może jakieś nowe fotki Kajtuna to wrzucę je na fb tylko jak mogłabym prosić o przesłanie na maila : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

Przepraszam, zapomniałam, nie ogarniam się ostatnio... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Z kopytonów wyrywam więc;)[/QUOTE]
Ładnie! :D

[quote name='Poprawna']Odwiedzam Kajtuna przed weekendem :)[/QUOTE]
Fajnie! :)


[B]Mureczko[/B], napisz nam tu w wolnej chwili, jak tam ostatnio Kajtusiek z "trenowaniem" spotkań z obcymi i nogami teściowej... :modla:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...