Jump to content
Dogomania

KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?


inka33

Recommended Posts

No właśnie, poznałam dziś Kajtuna. Zanim Kajtun sobie zaczął latać, to coś tam mi powiedziano, że on coś tam....
Ale jak go zobaczyłam i miałam bezpośredni z nim kontakt, to jako obca osoba, nieznająca psa, odniosłam bardzo pozytywne wrażenie.
Wesoły, miły, społeczny psiak. Podchodził na głaska, radosny, fajny psiaczek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']No właśnie, poznałam dziś Kajtuna. Zanim Kajtun sobie zaczął latać, to coś tam mi powiedziano, że on coś tam....
Ale jak go zobaczyłam i miałam bezpośredni z nim kontakt, to jako obca osoba, nieznająca psa, odniosłam bardzo pozytywne wrażenie.
Wesoły, miły, społeczny psiak. Podchodził na głaska, radosny, fajny psiaczek.[/QUOTE]

CIotki i wujkowie czy wy to widzicie :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']CIotki i wujkowie czy wy to widzicie :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
No właśnie widzę :) Oczy przecieram ze zdumienia ;)
To Wasza zasługa - Wam Kajtun będzie zawdzięczał dom. Świetna robota.

Link to comment
Share on other sites

zasługa jest nas wszystkich po kolei, każdy jakiś udział miał jak nie finansowy , to osobisty kontakt :):)

wg najnowszych informacji , dosłownie sprzed kilku sekund ,
to Kajtun będzie miał jutro kolejna wizyte , jedzie tradycyjnie Guli i jego tz-tka, jedzie Borsuq , no i najważniejsze jedzie p. Lenka z córką , i ze swoim facetem :):)
korzystamy z dobrego humoru szanownego p. Kajtuna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Czyli znów zmasowany atak :diabloti:
Biedny Kajtunio - siła złego na jednego :evil_lol:[/QUOTE]
Bedzie dobrze!!!!!!!!!!!:)
Ja znowu trzymam kciuki, czy to znaczy,ze jak dzisiaj wszystko bedzie ok , to Kajtun od razu pojedzie do domu?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Bedzie dobrze!!!!!!!!!!!:)
Ja znowu trzymam kciuki, czy to znaczy,ze jak dzisiaj wszystko bedzie ok , to Kajtun od razu pojedzie do domu?:)[/QUOTE]

jeżeli będzie wszystko w porządku , to będzie trzeba sprawdzić jak się zachowuje w mieszkaniu p. Leny:)
pojedzie wtedy z którymś z nas w odwiedziny na warszawskie Bródno i tam się zaważą jego losy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czorcik']jeżeli będzie wszystko w porządku , to będzie trzeba sprawdzić jak się zachowuje w mieszkaniu p. Leny:)
pojedzie wtedy z którymś z nas w odwiedziny na warszawskie Bródno i tam się zaważą jego losy :)[/QUOTE]
Szkoda ,ze nie moze od razu pojechac, dzisiaj nie mozna sprawdzic? Dalej trzymam kciuki, normalnie zawalu mozna dostac......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Wieczorem dopiero się dowiem jak było, bo na razie zmykam do znajomych :) A mój pies do psiej koleżanki i ... kota - za nas też trzymajcie kciuki, żeby mój pies po ryju nie dostał ;)[/QUOTE]

oj tam po ryju...

no cóż..wygląda na to, że Kajtun pojedzie w przyszłą sobotę do nowego domu:lol::lol::lol:
rozmawiałam z Panią Leną, wstępnie ustalone sprawy będą wymagały już tylko dopięcia na ostatni guzik.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alice midnight']oj tam po ryju...

no cóż..wygląda na to, że Kajtun pojedzie w przyszłą sobotę do nowego domu:lol::lol::lol:
rozmawiałam z Panią Leną, wstępnie ustalone sprawy będą wymagały już tylko dopięcia na ostatni guzik.[/QUOTE]

Alice, siedzę cicho i trzymam łapy przednie i tylnie...

Link to comment
Share on other sites

Kajta mi też będzie brakować. Ale go nie adoptuję, więc super, że będzie miał wreszcie dom, tyle czasu czekał. Na pewno wszystko będzie dobrze :)
Zupełnie nie wiem, co mnie teraz zmotywuje do robienia bazarków ;)

[quote name='alice midnight']oj tam po ryju... .[/QUOTE]
Dostał, dostał. Co prawda nie od kota, ale jak się szaleje, gania i skacze z 3 razy cięższą koleżanką to ma się później regularne LIMO :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

jak to co kolejna bida jak zawsze chyba po to tu jesteśmy wszyscy ;) Już mogę ci podrzucić nową psinkę do bazarków też z Noska :( Kasy brak długi za hotelik potrzebujemy pomocy bo nie mamy doświadczenia w pozyskiwaniu funduszy ;( Sara bo o niej mowa miała sponsora ale jak to często bywa sponsor się wycofał a na jej wątku pustki ;( Czorcik i reszta myślą cały czas co zrobić troszkę zaległości udało nam się spłacić ale nie wiemy co będzie dalej ;(

A Kajt zdecydowanie zasługuje w końcu na nowy domek ;) zmienił się strasznie przez ostatni okres i to głównie zasługa p. Małgosi i oczywiście Kajta ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...