Jump to content
Dogomania

Rozliczamy wpłaty na marsa. Szukamy osoby do odczytania wyciągów bankowych z W-wy!


AGA35

Recommended Posts

  • Replies 504
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich. Śledzę ten wątek od początku. Tak jak wszyscy zainteresowani czekałam na wydruki od pani Agnieszki P. I Cieszę się bardzo z faktu,że wreszcie są. Nie wiem tylko czy nie nastąpiła jakaś pomyłka. Mianowicie na stronie 13 w pozycji pierwszej wydruku jest numer aukcji dotyczącej Marsika a nie jest ona uwzględniona. to znaczy jest zamazana. A może sie mylę?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nero1']Nie na stronie 13 a 12 :)[/QUOTE]


przeoczenie -nie znam wszystkich nr aukcji a nie ma dopisku o która chodzi
[URL=http://img408.imageshack.us/i/img20100920235120.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/7673/img20100920235120.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E.DEREK']Otrzymałam taki wykaz wpłat:

Adam B-20 zł , 19.07
Karina Ch. 50 zł , 16.07
Renata B 15zł, 20.07
Monika P 50 zł ,22.07
Majka M 20 zł , 29.07
Piotr M 50 zł , 06.08
Milena M
150 zł , 06.08
Anna B 50 zł, 10.08
Anna Cz 100 zł 08.08
Kamil G 10 zł 16.08
Aneta B 50 zł 23.08[/QUOTE]

Cieszę się, że jednak tych wpłat było dwa razy więcej... bo dług wtedy byłby dużo większuy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka P']Koszty poniesione przez Fundację Rottka: 1192 zł
[LIST]
[*]Koszt leczenia :570 zł
[*]koszt połączeń tel (roaming-przebywałam za granicą kraju) -połączenia z p.Ewą i lecznica : 250 zł
[*]Koszt paliwa :350 zł -wyjazdy do lecznicy, do schroniska ,wyjazd do super expresu i do właścicielki
[*]nie liczac juz kosztów wystawienia aukcji allegro ,koszt 7 dni takiej aukcji to 2,76 zł byly przez 8 tygodni odnawiane aukcje co daje razem 22 zł
[/LIST][/QUOTE]


Były tylko 3 aukcje:

[URL]http://allegro.pl/mars-mlody-leonberger-muchy-jadly-go-zywcem-i1153757474.html[/URL]

[URL]http://allegro.pl/mars-mlody-leonberger-muchy-jadly-go-zywcem-i1174970946.html[/URL]

[URL]http://allegro.pl/mars-mlody-leonberger-muchy-jadly-go-zywcem-i1189568915.html[/URL]


[B]I mam pytanie, a gdzie sa wpłaty z allegro??? Część osób płaciło przez "Płacę z allegro" i allegro przekazuje te wpłaty na konto bankowe wskazane w danych allegro. Z tego co widzę nie jest to konto Fundacji Rottka tylko inne. GDZIE SĄ TE WPŁATY?? :angryy:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[*]koszt połączeń tel (roaming-przebywałam za granicą kraju) -połączenia z p.Ewą i lecznica : 250 zł
[*]Koszt paliwa :350 zł -wyjazdy do lecznicy, do schroniska ,wyjazd do super expresu i do właścicielki
[*]nie liczac juz kosztów wystawienia aukcji allegro ,koszt 7 dni takiej aukcji to 2,76 zł byly przez 8 tygodni odnawiane aukcje co daje razem 22 zł
[/LIST][/QUOTE]

Tak jak napisałam wczesniej poprosiłam Agnieszkę P o dwie rzeczy, załatwienie miejsca w klinice i udostepnienia konta do wpłat.
Uważałam, że mogę poprosić o taką pomoc, choćby w ramach rewanżu. Kiedyś to Agnieszka P zadzwoniła do mnie prosząc o pomoc w ratowaniu suki z Nowodworu, bo zajmuję się pomocą leonbergerom. Suka nie miała nic z leonbergera ale pomogłam. Załatwiłam i opłaciłam hotel, zapłaciłam za sterylizację, wykonałam niejeden telefon do Agnieszki P i do hotelu. Żadnego rachunku za swoją pomoc nie wystawiłam fundaji.

Link to comment
Share on other sites

[B]Numery aukcji Marsa[/B]
[B]nr 1153757474[/B]
[B]nr 1174970946[/B]
[B]nr 1189568915[/B]


[FONT=Times New Roman][B]I kolejne zamazane wpłaty:[/B][/FONT]
[FONT=Times New Roman][B]dot. aukcji nr 1153757474 [/B][/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman][B]przelew 2 (post 342) [/B][/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman][B]zamazana wpłata 15 Euro dla tej aukcji dn.20.07 od Miss Małgorzata. [/B][/FONT]
[FONT=Times New Roman] [/FONT]
[FONT=Times New Roman][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/9044/img000220100920212955.jpg[/IMG][/FONT]
[FONT=Times New Roman] [/FONT]
[FONT=Times New Roman][B]Przelew 6 (post 344)[/B][/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman][B]Zamazany nr tej aukcji w tytule wpłaty i wpłata dn.28.07 (jedyna wpłata gdzie zamazany cały tytuł wpłaty zostało słowo wpłata ale widać nr aukcji)[/B][/FONT]
[FONT=Times New Roman] [/FONT]
[FONT=Times New Roman][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/9172/img000620100920213021.jpg[/IMG][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E.DEREK']
[*]koszt połączeń tel (roaming-przebywałam za granicą kraju) -połączenia z p.Ewą i lecznica : 250 zł
[*]Koszt paliwa :350 zł -wyjazdy do lecznicy, do schroniska ,wyjazd do super expresu i do właścicielki
[*]nie liczac juz kosztów wystawienia aukcji allegro ,koszt 7 dni takiej aukcji to 2,76 zł byly przez 8 tygodni odnawiane aukcje co daje razem 22 zł
[/LIST]
[/QUOTE]

Jak dla mnie to w ogóle jest [B]żenada[/B]...czy za dowiezienie Marsa do obecnych właścicieli, a wcześniej kurs na spotkanie w schronisku w Klembowie, w którym uczestniczyłam razem z Agnieszką (zresztą niczego w zasadzie ono nie wniosło, a dodało nam Adze35, Ewie Derek roboty, bo po awanturce - przyznaję wywołanej nieodpowiednim zachowaniem szefowej schronu - jedno czego z pewnością nie mogłyśmy zrobić - to formalnie przekazać opieki nad Marsem Rotce ) też mam wystawić rachunek za benzynę??? Zwłaszcza, że Agnieszka przyjechała tam również w swoich sprawach, bo Rotka w sąsiedztwie ma swój teren, który Agnieszka pojechała odwiedzić...
Dobrze, że Mars jest już w domu - to jedyny choć niewątpliwie ogromny plus tego całego bałaganu.
Czuję niesmak. Więcej na ten wątek nie będę zaglądać.
Dziękuję p. Ewie za współpracę i cieszę się z faktu, że ją poznałam, wprawdzie telefonicznie - na szczęście rooming mnie nie dotyczył przy okazji naszych rozmów, więc nie musiałyśmy się w nich ograniczać. I cieszę się, że poznałam nowych opiekunów Marsa, bo to przesympatyczni i oddani temu wielkopiesowi ludzie.

Tak jak napisałam wczesniej poprosiłam Agnieszkę P o dwie rzeczy, załatwienie miejsca w klinice i udostepnienia konta do wpłat.
Uważałam, że mogę poprosić o taką pomoc, choćby w ramach rewanżu. Kiedyś to Agnieszka P zadzwoniła do mnie prosząc o pomoc w ratowaniu suki z Nowodworu, bo zajmuję się pomocą leonbergerom. Suka nie miała nic z leonbergera ale pomogłam. Załatwiłam i opłaciłam hotel, zapłaciłam za sterylizację, wykonałam niejeden telefon do Agnieszki P i do hotelu. Żadnego rachunku za swoją pomoc nie wystawiłam fundaji.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Były tylko 3 aukcje:
aukcje te były odnawiane przez co koszty sa liczone tak samo jak przy zrobieniu aukcji
[B]I mam pytanie, a gdzie sa wpłaty z allegro??? Część osób płaciło przez "Płacę z allegro" i allegro przekazuje te wpłaty na konto bankowe wskazane w danych allegro. Z tego co widzę nie jest to konto Fundacji Rottka tylko inne. GDZIE SĄ TE WPŁATY?? :angryy:[/B][/QUOTE]
a konto do płace z allegro jest takie samo jak konto Fundacji Rottka ,może sprawdz lepiej nr konta zanim bedziesz pisac bzdury

Link to comment
Share on other sites

a co do prac jakie zrobila fundacja pani ewy to jedynie bylo zwalenie calych obowiazkow na fundacje rottka ,bo gdzie byla pani ewa gdy trzeba bylo wyjsc z marsem na spacer czy ktos z fundacji od niej byl choc raz u niego w lecznicy ,gdzie byla p.ewa gdy trzeba bylo sie zwolnic z pracy aby rozmawiac z reporterami super expressu , nie liczac tego ze dług to f. leonberger ma wobec nas bo tylko dzieki rottce leczenie i operacje w lecznicy wyniosly tylko tyle ,rachunek bylby duzo wiekszy gdyby nie prosba Agnieszki P. ,............ co do reszty to szkoda nawet klawiatury bo to istna zenada co sie tutaj dzieje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka P']Aga 35 niestety samochód nie jest na powietrze telefony tez nie .I tak dokładamy do psów ale to juz nasza sprawa.
Rottweilery tez kosztuja Fundacje i telefony i paliwo .......[/QUOTE]

pewnie że nic nie jest za darmo , my też nie sikamy sobie do baków , tyle tylko że nie sciągamy kasy z konta potrzebujących psów bo nie w tym celu sa robione CHARYTATYWNE akcje zbiórki pieniędzy !

Link to comment
Share on other sites

o, fajnie ze juz wiadomo mniej więcej na czym stoimy, [B]Aga35[/B] wrzuć w pierwszego posta zestawienie z rozliczeniem ok? zeby sie modzi nie doszukali czegoś.
czyli ile jeszcze trzeba uzbierać?
ja nadal mam kase z serduszkowego na Marsika, a dzisiaj jeszcze konczy się bazarek, z którego 1/3 ma isc własnie na Niego :)
i pliiiz niechze ktoś wrzuci fotki Marsia z nowego domku!!! doczekac sie nie moge co u niego teraz i jak się prezentuje :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...