Jump to content
Dogomania

Rozliczamy wpłaty na marsa. Szukamy osoby do odczytania wyciągów bankowych z W-wy!


AGA35

Recommended Posts

  • Replies 504
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnieszka P']mokotów, centrum, wilanów, ursynów byle by nie prwawa strona warszawy
weekend??[/QUOTE]

W weekend mam zajęcia do późnych godzin wieczornych. Ale gdyby np piątek po godzinie 16.30 był odpowiedni to mogę się spotkać. Jak dla mnie mokotów, ursynów i wilanów. Jesli chodzi o godzinę, to do 16 pracuję. O 16.30 jestem już na Mokotowie (okolice Galerii Moktów) więc dochodzi tylko kwestia dojazdu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Agnieszko, a gdzie miałoby się odbyć spotkanie?? Jaka dzielnica Warszawy? Będzie łatwiej znaleźć kogoś chętnego ;)
Ja wprawdzie nie umiem rozszyfrowywać wpłat z opcji: Płacę z allegro, ale mysle, że ktoś mi by wytłumaczył.[/QUOTE]

tutaj trzeba mec wgląd do allegro
jest coś takiego tam "lista wpłat od kupujących"
jest podane kolejno - numer płatności, tytuł i numer aukcji, nick kupujacego, kwota przedmiotu, ilość sztuk, dostawa ,[B] kwota wpłaty[/B], data zakończenia

najlepiej jakby Agnieszka mogła przygotowac liste nicków z allegro które kupiły i ile cegiełek kupiły i za jaka kwote
po kazdej aukcji przychodzi mail o zakończeniu i tam sa wszystkie te dane - zestwic to w excelu albo po prostu wydrukowac te maile
i wówczas trzebaby sprawdzac z tym co napisalam powyzej (płace z allegro) kto wpłacił i ile poprzez płace z allegro
tym samym po "zanalizowaniu" płace z allegro, zostaje mniej wpłat z allegro do odszukania na wyciagach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka P']ja w piatek odpadam , moge w weekend, albo w przyszłym tygodniu.
wysle ci mój tel na pw jak coś[/QUOTE]

Ok.
Natomiast w tygodniu u mnie z czasem cięzko.. ale może ktoś inny mógłby spotkać się z Agnieszką w weekend?? Ktos, kto mieszka w miarę blisko. Myslę, że dzielnice podane przez Agnieszkę nie są zbyt wielkim problemem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Acha.. ja pitole. Podziwiam osoby, które się w tym odnajdują :)[/QUOTE]

wbrew pozorom jest to łatwiejsze niz po prostu ogranianie wyciagów gdzie przychodzi duzo róznych wpłat
z allegro mamy liste kto i ile powinien wpłacić
i trzeba to tylko dopasowac :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']wbrew pozorom jest to łatwiejsze niz po prostu ogranianie wyciagów gdzie przychodzi duzo róznych wpłat
z allegro mamy liste kto i ile powinien wpłacić
i trzeba to tylko dopasowac :)[/QUOTE]

Skoro tak piszesz, to tak na pewno jest :)

Szukamy osoby, która w weekend albo po weekendzie jest w stanie spotkać się z Agnieszką i zrobić rozliczenie.

A może Pani Ewa będzie w najbliższym czasie w Warszawie?? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka P']a moze jednk paros :)[/QUOTE]

Jeśli tylko wyrazi chęć to super.
Bo ja przyznam szczerze, że do końca października czasowo wolna będe jedynie po godzinie 21-22, a wtedy już ledwo na oczy widze. Więc nie miałoby to sensu.

Ale jest tyle osób z tej strony Wisły. Mam nadzieje, że ktos jednak znajdzie czas.

Link to comment
Share on other sites

Jestem już, faktycznie nie było mnie kilka dni, ale skrzynki nie mam pełnej.
Alice-jestem Ci bardzo wdzięczna za bazarki. Widziałam ile włożyłaś w nie pracy i zaangażowania. Dziękuję też wszystkim, którzy pomagali Alice w tej zbiórce i oczywiście ofiarodawcom. Bardzo dziękuję!

Jesli chodzi o propozycje Agnieszki P co do spotkania, to jestem sceptycznie nastawiona. Myślę, że szkoda czyjegoś czasu i pewnie nerwów. Gdyby chciała rzetelnie się rozliczyć to już dawno by to zrobiła.

Mam kilka zdjęć Marsa, wstawię wieczorem, mogę też przesłać, gdyby ktoś chciał wczesniej wkleić.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczyłam sie tak jak potrafiłam, pierwszy raz robiłam takie rozliczenia, nigdy nie uzyczałam konta , spisywalam za pierszym razem pobieznie ,potem za drugim wkleiłam to co wg mnie było na Marsa.
Zrobiłam jak potrafiłam dlatego poprosiłam zeby ktos kto sie na tym zna ( a zwłaszcza osoby co nazywały mnie publicznie oszutka , mowiły o machinacjach finansowych)usiadał ze mna i przeliczył i sprawdził wszystko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka P']Rozliczyłam sie tak jak potrafiłam, pierwszy raz robiłam takie rozliczenia, nigdy nie uzyczałam konta , spisywalam za pierszym razem pobieznie ,potem za drugim wkleiłam to co wg mnie było na Marsa.
Zrobiłam jak potrafiłam dlatego poprosiłam zeby ktos kto sie na tym zna ( a zwłaszcza osoby co nazywały mnie publicznie oszutka , mowiły o machinacjach finansowych)usiadał ze mna i przeliczył i sprawdził wszystko.[/QUOTE]


a możesz podesłac wyciągi na maila?

ja mogę w nie zerknąc
ale naprawdę nei dysponuje na tyle czasem żeby móc sie spotkac na miescie
jakbys chciała to moj mail: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka P']A to dziwne?? ze nikt nagle ( zwłaszcza głowna opiekunaka Marsa) nie chce zajrzec w wyciagi, tego juz nie rozumiem ,chce pokazac wszystko co jest w wydrukach z banku , bo w zwiazku i ochrona danych osobowych publicznie nie moge tego zrobic.[/QUOTE]



[INDENT]nic w tym dziwnego że ktoś nie ma czasu , ty też się ociągałaś z tym rozliczeniem - chciaż znając zasady dogo powinnaś to robić systematycznie i w pierwszej kolejności ale nie miałaś czasu daletego mamy teraz taki burdel z tym rozliczeniem ! [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka P']Rozliczyłam sie tak jak potrafiłam, pierwszy raz robiłam takie rozliczenia, nigdy nie uzyczałam konta , spisywalam za pierszym razem pobieznie ,potem za drugim wkleiłam to co wg mnie było na Marsa.
Zrobiłam jak potrafiłam dlatego poprosiłam zeby ktos kto sie na tym zna ( a zwłaszcza osoby co nazywały mnie publicznie oszutka , mowiły o machinacjach finansowych)usiadał ze mna i przeliczył i sprawdził wszystko.[/QUOTE]

kolejny raz pisze ze jestem otwarta na to zeby sie spotkać ,znacie sie lepiej w rozliczeniach na dogo wiec prosze o pomoc, innej mozliwości oprózc spotkania i posiedzenia nad wyciagami nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Nie chodzi o rozliczenia na dogo, tylko o rozliczenia z allegro cegiełkowego.
Nie jestem fundacją i to ja nie miałam nigdy do czynienia ze zbiórkami pieniedzy, ale wiem że jeżeli ktoś wystawia allegro cegiełkowe na konkretny cel, a pieniądze uzyskane z niego nie przeznacza na ten cel tylko przywłaszcza sobie, niezależnie z jakiej przyczyny (np. nieznajomość działań arytmetycznych), to jest to nadużycie.

Link to comment
Share on other sites

Pani Ewo , to co pani wyzej napisała jako osoba dorosła wie Pani ,ze to pomówienie, ani ja ani Fundacja niczego sobie nie przywlaszczyła, od tygodnia prosze o to zeby komisyjnie usiasc i przeliczyc wplaty te z allegro takze bo zaraz sie okarze ze znów cos zamazalam.
I nie rozumiem jaki w tym problem ,chce udosteonic wszystkie wyciagi i wydruki ,nie chce tego zliczac sama zeby nie było ze na pewno znowu kogoś oszukalam bo padały juz tutaj takie słowa,Wiec nie rozumiem dlaczego nie moze Pani jesli pani sama nie moze wyznaczyc 2-3 osoby z tego watku ktore maja najwieksze watpliwosci i po sprawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka P']jeszcze raz pisze nie zbierałam na dogo poza bazarkami , wiec nie wiedzialam jak sie rozliczac.
Aga 35 jesli odmowe przesłania wyciagów mailem ,uwazasz za maksymalne przegiecie to poczyaj ustawe o ochronie danych osobowych ,nic na to nie poradze,.[/QUO


kopiuj - wklej ot cała filozofia - nic trudnego moje dzieco to ogarnia bez problemu , a mam cztery watki z których mi schodza pieniadze !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...