Jump to content
Dogomania

Astka Nefra uratowana przed śmiercią!Już szczęśliwa w DS!! :)


Wala2006

Recommended Posts

[quote name='Tia'][B][URL="http://www.dogomania.pl/members/83766-magenka1"][B]magenka1[/B][/URL][/B]-jednorazowo 10 zł
[B][URL="http://www.dogomania.pl/members/79357-aganela"][B]aganela[/B][/URL][/B]-jednorazowo 10-20 zł

[B][URL="http://www.dogomania.pl/members/107129-Mroowa"][B]Mroowa[/B][/URL] [/B]-stała 10zł
[B][URL="http://www.dogomania.pl/members/78108-zuza911"][B]zuza911[/B][/URL][/B]-stała 50zł

Stałych jest 60zł wiec brakuje 340...wiec jeszcze bardzo dużo brakuje:([/QUOTE]
tia, dziękuje za podsumowanie. jak na razie to niestety o wiele za mało bysmy mogły sunię zabrać :(
niestety czas nam nie sprzyja...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Borówka16']Jestem na wątku :(:(:
Ten schron to jedno wielkie bezprawie , powinno tak jak już ktoś napisał TV na nich nasłać !
Czy mogę zrobić bazarek ogłoszeniowy na Nafcię ?[/QUOTE]
jasne! nawet jesli pojedzie do dt to potrzebne bedą pieniądze na transport, sterylkę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']jasne! nawet jesli pojedzie do dt to potrzebne bedą pieniądze na transport, sterylkę...[/QUOTE]

Ok ,poproszę nr konta jaki mam wpisać do wpłat za ogłoszenia.
Niestety bazarek będzie mógł być tylko do środy ,bo w środę w nocy wyjeżdżam ,przepraszam :(
Może to chociaż pomoże coś....
Chyba ,że ktoś potem to zechce przejąć...
Jutro wystawię bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Z moich cudownych planów co do tymczasu Niuni nic nie wyszło, niestety. Ale... ale. Na wątku niepełnosprawnej Leny zadeklarowałam dt u siebie. W sumie mogę wziąć dwa psiaki, więc jeśli sprostam oczekiwaniom;) to Nefra może do mnie przyjechać. Miałam co prawda troszkę inne plany, ale mogą poczekać. Jeśli to ma Lalce uratować życie... Ale (zawsze jest jakieś 'ale'...) mogę ją wziąć dopiero powiedzmy za 2-3 tygodnie, nawet do miesiąca, na pewno nie wcześniej. Także na ten czas trzeba by było ją w jakimś hoteliku umieścić...
Uprzedzając wszelkie pytania, od razu napiszę o warunkach. Nigdy bulla nie miałam, ale mogę się pokusić o stwierdzenie, że nie są mi obce i jakieś tam doświadczenie mam- bo pracowałam z nimi w schronisku. Do października mogę poświęcić suni właściwie cały swój czas, potem zostawałaby na jakieś 5-6 godzin sama. Mieszkanie na parterze, dwupokojowe (do remontu, więc może niszczyć do woli:diabloti:), 20min spacerkiem do najlepszego (moim skromnym zdaniem;)) weta w mieście. Każdy weekend (przynajmniej dopóki pogoda w miarę dopisuje) na działce (oczywiście ogrodzonej). Towarzystwo innych psów zapewnione- mam nadzieję, że się dogada:p Na chwilę obecną byłaby jedynaczką, ale tak jak napisałam na początku- zdeklarowałam tymczas dla Lenki, więc dopsienie jak najbardziej prawdopodobne. Sterylkę można zrobić u mnie, na miejscu.
Oczywiście zapraszam do zwizytowania- jak tylko doprowadzę nieco mieszkanie do porządku:)

Link to comment
Share on other sites

czyli trzeba sprawdzić nefrę jak reaguje na psy i szukac transportu do częstochowy, bo obawiam się, że sunia nie dostanie miesiąca na przeczekanie.
i jeszcze jedno, kto ją weźmie na siebie? bo jesli ma jechać do dt to my nie możemy wziąć za nią odpowiedzialności, gdyż nie znamy żadnego z proponowanych dt.

Link to comment
Share on other sites

Ja najchętniej bym przekazała maila p. Krzysztofa którejś z dziewczyn ze schroniska, co by porozmawiała z nim, dowiedziała się tego co chce i zdecydowała, czy umieścić Nefrę w DT Fundacji, czy szukać jednak deklaracji na hotel.
Plusem DT są warunki domowe, minusem, to że nikt z nas nie zna tej fundacji i jej działań.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Odłam For Animals, czy Pro Animals (zawsze mi się mylą te 2 fundacje).[/QUOTE]
for animals to ci, o których było głośno na dogo, u nich psy znikały bez śladu...u nich był ten astek tytan (chyba że ja tez się mylę)
[IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/19702841/106/main/07bc311d57.jpeg[/IMG]

pro animals to chyba ada-jeje...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuza911']To może wpłacać już na transport? Bo to też troszkę potrwa... Tylko na czyje konto?[/QUOTE]
ja do fundacji[B] for animals[/B] bałabym sie oddac psa. nie wiem ile prawdy jest w tych aferach, które były na dogo ale smród pozostał, o psach, które znikneły nadal nic nie wiadomo. poza tym nie wiadomo jak ona do psów.
zuza, do ciebie mogłaby jechac ale jeśli za miesiąc to ja nie mam pomysłu co do tego czasu z nią będzie. w schronisku zostać nie może a wieźć ją do hoteliku po to by za chwilę do ciebie to też trochę mija się z celem, choćby ze względów finansowych(koszty transportu). my do jutra musimy dać znać czy hetelik ma dla niej rezerwować miejsce czy nie a deklaracji brak...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...